Sportininkai

Čia pateikti straipsnių pavidalo interviu, kuriuos pateikia sportininkai. Mūsų klausiami profesionalūs atletai atstovauja įvairias sporto šakas. Tarp jų, daugiausiai yra kūno rengybos atstovų, kurie dalyvauja įvairiose varžybų kategorijose: kultūrizmo, klasikinio kultūrizmo, kūno fitneso. Norėdami pasisemti patirties ir žinių iš šių atletų, skirkite laiko įsigilinti į šiuos vertingus interviu straipsnius.

K. Linkevičius: „Sustoti nesiruošiu“

Jaunimo pasaulio čempiono Karolio Linkevičiaus interviu.

L. Pernavas: „Jei randu laiko kardio – einu miegoti“

Linas Pernavas apie tai, kaip viską spėti, būti geros fizinės formos ir sveikatos.

I. Balevičiūtė – Bagdonė: „Greitų rezultatų nebūna“

Kūno fitneso čempionė Indrė Balevičiūtė – Bagdonė – apie svajones ir motyvaciją.

E. Gladas: „Per kančias – į žvaigždes“

Europos jaunimo čempionas Edgaras Gladas pasidalino sveikos gyvensenos patarimais.

G. Tamulevičius: „Visada būsiu maksimalistas“

Sužinok, ką valgo, kaip treniruojasi galiūnas bei jėgos trikovės atstovas Gilbertas Tamulevičius.

D. Gūžys: „Turėjau nuspręsti, ar esu kultūristas ar sunkumų kilnotojas“

Deividas Gūžys dalinasi įspūdžiais iš PRO varžybų, patarimais, kaip progresuoti.

Interviu su sportininkais

Šioje Sportuojantys.lt skiltyje pateikiame rašytinius interviu, kuriuos davė profesionalūs sportininkai. Kas daugiau jeigu ne jie, gali papasakoti apie sunkų kelią, siekiant tobulo kūno ar neeilinių rezultatų sporte?

Šie atletai pasidalino savo išgyvenimais, linksmai nutikimais ir nesėkmėmis, pakeliui savo tikslo link. Norint pasiekti sporto aukštumų, reikalinga turėti stiprų psichologinį pasirengimą, didžiulę vidinę motyvaciją, drausmę, discipliną, pasiryžimą. Kartais atrodo, kad tikslas per sunkus, nepasiekiamas, tačiau svarbiausia yra nepasiduoti ir judėti toliau. Nesvarbu, ką sakytų kritikai ar šeimos nariai, tačiau neverta savo tikslo mesti dėl kitų komentarų ar neigiamos nuomonės. Ši vidinė bei išorinė jėga ir vienija visus mūsų pašnekovus, kurie yra itin tituluoti ne tik Lietuvos, bet ir Europos ar net pasaulio lygiu. Didelės pastangos ir nuoseklus darbas veda prie didelių rezultatų! Ir ši auksinė taisyklė galioja ne tik sporte, bet ir gyvenime.

Tad šioje skiltyje turite puikią progą pasisemti išminties ir žinių iš tų žmonių, kurie jau yra praėję sunkų kelią ir išbandę savo kailiu vienokią ar kitokią techniką, mitybą.

Skaityti toliau Suskleisti