fbpx

Apie mus

SPORTUOJANTYS.LT – tai puslapis apie mitybą, sportą ir motyvaciją, kuriame talpinami straipsniai, skaičiuoklės, receptai, pratimų idėjos…
SHOP.SPORTUOJANTYS.LT – tai elektroninė parduotuvė, kurioje galima įsigyti maisto papildus, mitybos bei sporto planus, el.leidinius.

Mūsų tikslas – padėti žmonėms susikurti sveiką ir gražų kūną, nealinant savęs, jaučiantis puikiai ir atrandant balansą tarp REIKIA ir NORIU bei tapti #sportuojantysGyvenimui! Taip pat mūsų tikslas dalintis vertinga informacija viešoje erdvėje ir suteikti kokybiškas paslaugas.

Mūsų šūkis – KARTU TOBULĖJANTYS.

Mūsų išskirtinumas – profesionalumas, nuoširdumas bei operatyvumas! Mes norime palaikyti ryšį su kiekvienu savo klientu, sekėju, skaitytoju.

Teikiamos paslaugos:
• įvairūs NEMOKAMI straipsniai apie mitybą, sportą, motyvaciją, sveikatą, NEMOKAMOS skaičiuoklės, receptai, pratimų idėjos, sporto klubų aprašymų bazė.
• nemokamos konsultacijos konkrečiu klausimu
• kokybiški maisto papildai sportui
• mitybos bei sporto planai
• mokamos išsamios  asmeninės konsultacijos
• elektroniniai leidiniai

mityba sportas

Individualios veikl.nr. 658277

Kas mes?

Projektą SPORTUOJANTYS sukūrė sutuoktiniai Indrė ir Deividas. Sportuojantys – tai daugiau nei 10 metų sporte ir sveikoje gyvensenoje bei daugiau nei 6 metai šeimyninio gyvenimo. Sportas ir mityba – tai ne mūsų hobis, tai mūsų gyvenimas ir ne tik dėl gražios išvaizdos, o visų pirma dėl geros savijautos ir sveikatos. 

Indrė (1994 m.)

kuno-fitnesas-indre-baleviciute-683x1024

Į sporto salę įžengė būdama 20 metų. Prieš tai neturėjusi nieko bendro su sportu, po pusmečio sporto salėje, ji sudalyvavo pirmosiose IFBB varžybose, kūno fitneso kategorijoje, o toliau varžybų maratonas tęsėsi, nes suprato, kad šis sportas yra jos aistra. Anksčiau Indrė ne tik kad neužsiminė jokia fizine veikla, bet ir neturėjo jokio supratimo apie sveiką mitybą, o valgymo įpročiai buvo itin prasti. Tad ji kaip niekas kitas gali suprasti, ką reiškia, kai galvoji, jog tau nepavyks pasikeisti, nes 20 metų valgei „šlapenkę“ su batonu ir tai buvo bene sveikiausias valgytas maistas.

PASIEKIMAI:

2014 m. 5 vieta IFBB Lietuvos pirmenybės (jaunimo kat.)
2015 m. 2 vieta IFBB Lietuvos pirmenybės (jaunimo kat.)
2016 m. 3 vieta IFBB Lietuvos pirmenybės. 3 vieta Vilniaus pirmenybės (jaunimo kat.)
2017 m. 1 vieta Vilniaus pirmenybės. 1 vieta SUN CUP. 1 vieta IFBB Lietuvos pirmenybės ir absoliuti Lietuvos jaunimo čempionė (jaunimo kat.) 1 vieta Vilniaus pirmenybės ir absoliuti Vilniaus pirmenybių čempionė. 1 vieta IFBB Lietuvos taurėje ir absoliuti Lietuvos taurės jaunimo nugalėtoja (jaunimo kat.) 8 vieta IFBB Pasaulio jaunimo čempionate.
2018 m. 1 vieta OSLO GRAND PRIX turnyre (+168 cm) ir absoliuti kūno fitneso čempionė. 3 vieta GALINTA CUP turnyre. 6 vieta IFBB Lietuvos čempionate.
2019 m. 2 vieta Vilniaus pirmenybėse. 1 vieta IFBB Lietuvos čempionate ir absoliuti kūno fitneso nugalėtoja. 1 vieta VALIO PRO FEEL turnyre. 6 vieta IFBB Europos čempionate.

2019 m. baigė trenerių kursus, nuolat lankosi įvairiuose seminaruose ir savarankiškai mokosi bei domisi mityba, sportu, sveika gyvensena.

Sportuojantys.lt atsakinga už: mitybos ir sporto planų sudarymą, bendravimą, klientų konsultavimą visose platformose. Administruoja Instagram paskyrą, kuria dalį facebook įrašų bei rašo dalį straipsnių. Kuria reklaminius maketus, tvarko puslapio SEO. Atsakinga už papildų išsiuntimą klientams, akcijas, marketingą,  konsultacijas moterims ir merginoms.

Deividas (1991 m.)

deividas bagdonas

Į sporto salę įžengė beveik prieš 10 metų, o kūno rengybos varžybose pirmąkart sudalyvavo prieš 6 metus. Tai buvo atletinio fitneso varžybos, kur varžomasi įvairiose jėgos, ištvermės ir kūno vertinimo rungtyse, t. y. prisitraukimai, atsispaudimai lygiagretėse, 3 km irklavimas „Concept“ treniruoklyje ir kūno raumenyno vertinimas. Be fitneso buvo išbandytos ir kitos sporto šakos kaip boksas, gimnastika, plaukimas, tinklinis, virvės traukimas, sambo imtynės. 

Tačiau noras padailinti kūno linijas ir priaugti svorio buvo stipresnis, todėl sporto salė jau ilgą laiką yra antrieji namai. Deividas neįtikėtinai pakeitė savo gyvenimo būdą ir kūną, priaugo raumenų, išlavino ištvermę bei tapo atletiško kūno savininku. Jis kaip niekas kitas supranta vaikinus, kurie atrodo valgo daug, o svorio taip ir nepriauga.

PASIEKIMAI:

2011 m. 3 vieta Lietuvos studentų sambo čempionatas Vilniuje (sambo imtynės)
2012 m. 3 vieta „TAFISA“ sporto žaidynės Šiauliuose (atletinis fitnesas). 2 vieta atvirosios Vilniaus kultūrizmo ir fitnesotaurės varžybos (atletinis fitnesas). 2 vieta Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybos Raseiniuose (atletinis fitnesas)
2013 m. 1 vieta „Amix“ atvirosios kultūrizmo ir fitneso pirmenybės Kaune (atletinis fitnesas). 3 vieta Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas Kaune (atletinis fitnesas). 2 vieta „SPORTAS VISIEMS“ sporto žaidynės Palangoje (virvės traukimas)
2014 m. 1 vieta: „Tauro“ štangos spaudimo varžybos Marijampolėje (štangos spaudimas su kūno svoriu)
2015 m. 3 vieta: „Tauro“ štangos spaudimo varžybos Marijampolėje (štangos spaudimas su kūno svoriu)
2016 m. 1 vieta: taikomosios trikovės varžybos Marijampolėje (prisitraukimai – šaudymas iš 25 metrų atstumo – 3 km bėgimas). 2 vieta: jėgos daugiakovės varžybos Marijampolėje (štangos spaudimas su maksimaliu svoriu – prisitraukimai – atsispaudimai lygiagretėse)
2018 m. 1 vieta Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas Tauragėje (men‘s fit model). 6 vieta atvirosios Vilniaus kultūrizmo ir fitneso pirmenybės (klasikinis kultūrizmas).

Sportuojantys.lt atskingas už: papildų konsultavimą bei sporto planų sudarymą vyrams. Administruoja Tiktok paskyrą, kuria dalį įrašų facebook bei rašo straipsnius. Kuria el. leidinius. Atsakingas už techninį sprendimų įgyvendinimą puslapyje. Kuria maisto papildų aprašymus, konsultuoja vaikinus.

sportuojantys

AČIŪ, kad skaitote ir sekate mus! Sportuojantys:

sportuojantys

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)