Apie mus

Kas yra Sportuojantys.lt ?

Sportuojantys.lttai internetinė parduotuvė, kurioje greitai ir patogiai įsigysite papildus sportuojantiems, mitybos ir sporto planus bei el. leidinius apie sveiką gyvenseną. Negana to, tinklalapyje patalpinta daugiau nei 300 vertingų straipsnių apie sveiką mitybą, treniruotes ir sveikatą. Esame sukūrę 7 profesionalias skaičiuokles ir įrankius, skirtus patogesniam savo rezultatų stebėjimui. 2021 m. tinklalapyje apsilankė virš 300 tūkst. unikalių vartotojų ir šis skaičius nuolat auga. Šiuo metu esame vienas iš lyderiaujančių puslapių apie sveiką gyvenseną Lietuvoje.

Mūsų tikslas – padėti žmonėms susikurti sveiką bei gražų kūną, ieškant balanso ir kuo mažiau save varžant. Šį tikslą įgyvendiname suteikdami individualias paslaugas, platindami maisto papildus sportui, taip pat dalindamiesi nemokama ir lengvai suprantama informacija internete.

Mūsų šūkis – kartu tobulėjantys.

Mūsų hashtagas #sportuojantysGyvenimui. Jis reiškia, kad visuomet galima atrasti balansą tarp sporto ir gyvenimo malonumų arba kitaip tariant – tarp reikia ir noriu.

Mūsų išskirtinumas – profesionalumas, nuoširdumas bei operatyvumas!

sportuojantys

 

Sportuojantys.lt teikiamos nemokamos paslaugos

 

Sportuojantys.lt teikiamos mokamos paslaugos

 

Sportuojantys.lt remiamos organizacijos

Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacija (IFBB)

IFBB.lt logo

Kadangi patys dalyvavome IFBB federacijos organizuojamose varžybose, todėl natūralu, kad susidomėjimas šiuo sportu ir šios federacijos veikla niekur nedingo. Todėl norėdami paskatinti kitus dalyvauti IFBB varžybose bei paremti pačios federacijos veiklą ir plėtrą, 2021 m. tapome šios federacijos rėmėjais.

 

Projekto Sportuojantys įkūrėjai

Projektą Sportuojantys dar 2015 m. sukūrė sutuoktiniai Indrė ir Deividas. Mūsų tikslas buvo, kad šis projektas taptų didžiausia Lietuvos sveikos gyvensenos šalininkų bendruomene, kurioje visi rastų ir dalintųsi aktualia informacija. Manome, kad savo tikslą įgyvendinome su kaupu.Sportuojantys

Sportuojantys kūrėjų – Indrės ir Deivido – bendra sportinė patirtis yra daugiau nei 18 metų. Būtent tiek metų propaguojame sveiką gyvenseną, dalyvaujame įvairiose sporto varžybose. Tai tapo mūsų gyvenimo būdu. Svarbiausia – ne tik gražus kūnas, bet ir puiki savijauta bei sveikata, kuri leidžia gyventi kokybišką gyvenimą. Nepaisant to, visada stengiamės suderinti reikia ir noriu. Tad ieškome balanso tarp skanaus ir sveiko maisto. Būtent tokia ir yra pagrindinė mūsų hashtago #sportuojantysGyvenimui mintis. Juk gyvename tik kartą, tad suderinkime sveiką gyvenseną su malonumais, kad gyventume pilnavertį gyvenimą!

Indrė (gim. 1994 m.)

Indrė į sporto salę įžengė, kai jai buvo 20 metų. Prieš tai neturėjusi nieko bendro su sportu, po pusmečio treniruočių sporto salėje, ji sudalyvavo pirmosiose IFBB varžybose, kūno fitneso kategorijoje. Varžybų maratonas tęsėsi ir toliau, nes Indrė suprato, kad šis sportas – tai jos aistra. Anksčiau ji nesportavo, o valgymo įpročiai buvo prasti. Tad Indrė žino, ką reikia daryti, kad pasikeistum neatpažįstamai. Iki tol, jos sveikiausias valgytas maistas buvo šlapenkė su batonu, o po 5 metų sporto, 2019 m. ji tapo absoliučia Lietuvos čempione ir pateko tarp TOP 6 geriausių sportininkių Europos čempionate. Indrė savo pavyzdžiu įrodė, kad viskas yra įmanoma ir pasiekiama, tereikia šiek tiek noro bei užsidegimo.

Indrės pasiekimai

2014 m. 5 vieta IFBB Lietuvos pirmenybėse.
2015 m. 2 vieta IFBB Lietuvos pirmenybėse.
2016 m. 3 vieta IFBB Lietuvos pirmenybėse | 3 vieta Vilniaus pirmenybėse.
2017 m. 1 vieta Vilniaus pirmenybėse | 1 vieta Sun’s Cup turnyre | 1 vieta IFBB Lietuvos pirmenybės ir absoliuti Lietuvos jaunimo čempionė | 1 vieta Vilniaus pirmenybės ir absoliuti Vilniaus pirmenybių čempionė | 1 vieta IFBB Lietuvos taurėje ir absoliuti Lietuvos taurės jaunimo nugalėtoja | 8 vieta IFBB Pasaulio jaunimo čempionate.
2018 m. 1 vieta Oslo Grand Prix turnyre ir absoliuti čempionė | 3 vieta Galinta Cup turnyre | 6 vieta IFBB Lietuvos čempionate.
2019 m. 2 vieta Vilniaus pirmenybėse | 1 vieta IFBB Lietuvos čempionate ir absoliuti nugalėtoja | 1 vieta Valio Pro Feel turnyre | 6 vieta IFBB Europos čempionate.
2021 m. 1 vieta IFBB Lietuvos čempionate ir absoliuti nugalėtoja | 5 vieta IFBB Europos čempionate.

2019 m. baigė trenerių kursus. Taip pat  nuolat nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir savarankiškai.

Indrės veikla projekte Sportuojantys

 

Deividas (1991 m.)

deividas bagdonas

Deividas į sporto salę įžengė, kai jam buvo 16 metų, o kūno rengybos varžybose pirmąkart sudalyvavo po 4 metų sporto. Tai buvo atletinio fitneso varžybos, kur varžomasi įvairiose jėgos, ištvermės ir kūno vertinimo rungtyse, t. y. prisitraukimai, atsispaudimai lygiagretėse, 3 km irklavimas Concept treniruoklyje ir kūno raumenyno vertinimas. Be fitneso buvo išbandytos ir kitos sporto šakos kaip boksas, gimnastika, plaukimas, tinklinis, virvės traukimas, sambo imtynės. 

Tačiau noras padailinti kūno linijas ir priaugti svorio buvo stipresnis, todėl sporto salė jau ilgą laiką Deividui yra antrieji namai. Jis neįtikėtinai pakeitė savo gyvenimo būdą ir kūną, priaugo raumenų, išlavino ištvermę bei tapo atletiško kūno savininku. Deividas puikiai supranta vaikinus, kurie, atrodytų, valgo daug, tačiau svorio taip ir nepriauga. Jis pats kadaise kovojo su šia problema, tačiau ją įveikė.

Deivido pasiekimai

2011 m. 3 vieta Lietuvos studentų sambo čempionate (sambo imtynės).
2012 m. 3 vieta Tafisa sporto žaidynėse (atletinis fitnesas) | 2 vieta Vilniaus pirmenybėse (atletinis fitnesas) | 2 vieta IFBB Lietuvos taurėje (atletinis fitnesas).
2013 m. 1 vieta Amix pirmenybėse (atletinis fitnesas) | 3 vieta IFBB Lietuvos čempionate (atletinis fitnesas) | 2 vieta Sportas visiems sporto žaidynėse (virvės traukimas).
2014 m. 1 vieta Tauro štangos spaudimo varžybose (štangos spaudimas su kūno svoriu).
2015 m. 3 vieta Tauro štangos spaudimo varžybose (štangos spaudimas su kūno svoriu).
2016 m. 1 vieta taikomosios trikovės varžybose (prisitraukimai – šaudymas iš 25 metrų atstumo – 3 km bėgimas) | 2 vieta jėgos daugiakovės varžybose (štangos spaudimas su maksimaliu svoriu – prisitraukimai – atsispaudimai lygiagretėse).
2018 m. 1 vieta IFBB Lietuvos čempionate (men‘s fit model) | 6 vieta Vilniaus pirmenybėse (klasikinis kultūrizmas).

Deivido veikla projekte Sportuojantys

  • konsultacijos apie maisto papildus;
  • sporto planų sudarymas vyrams;
  • straipsnių ir el. leidinių rašymas;
  • sporto papildų aprašymų kūrimas;
  • dalinis Facebook paskyros administravimas;
  • Facebook grupės administravimas;
  • techninių sprendimų įgyvendinimas tinklalapyje;
  • tinklalapio SEO optimizacija.

Nuoširdžiai dėkojame, kad esate Sportuojantys bendruomenės dalis ir skaitote mūsų kuriamą turinį!

sportuojantys