Apie Mus

Sportuojantys – kartu tobulėjantys

Mūsų misija – keisti žmonių gyvenimus per sveiką gyvenseną ir judėjimą.

Mūsų vizija – tapti vertingiausiu lietuvišku tinklalapiu, kuris ne tik tiekia kokybiškus maisto papildus ir mitybos planus, bet ir keičia žmonių požiūrį į sveiką gyvenseną.

Mes siekiame įkvėpti žmones pasirinkti sveikos gyvensenos kelią ir suteikti jiems įrankius bei žinias, kurios pagerins jų gyvenimus.

Viską, ką matote čia, darome tam, kad pasiektumėte ilgalaikių rezultatų patiriant kuo mažiau nusivylimų.

Įkūrėjai

Projektą Sportuojantys 2015 m. įkūrė sutuoktiniai Indrė ir Deividas.

Mūsų bendra sportinė patirtis – daugiau nei 20 metų.

Nepaisant savo jaunatviško maksimalizmo užsidegimo susikurti norimą kūną bei patirtos nuolatinės varžybinės konkurencijos, dabar mums svarbus ne tik gražus kūnas, bet ir puiki savijauta bei sveikata. 

Todėl čia, mūsų puslapyje, galite rasti ne tik stebuklingų metodų, kaip užsiauginti raumenis, bet ir mokslu pagrįstų tekstų apie sveikatingumą bei subalansuotą gyvenimo būdą. O suteikiamos paslaugos yra orientuotos į sveiką ir ilgalaikį rezultatą.

Sportuojantys.lt veikloje siekiame to, ką vertiname patys. Tai kokybė, geras aptarnavimas ir nuoširdus bendravimas su kiekvienu klientu.

Geriausi atsiliepimai! Visų pirma noriu pagirti papildų asortimeną. Žinau, kad viskas ką čia matau – originalu ir kokybiška, todėl net nekyla mintis – ar viskas bus gerai su produktais. Plius visada galiu pasikonsultuoti ir parašyti, o atsakymą gaunu greitai. Antra, visi įrankiai čia esantys , man be galo padėjo. Sportuoju su pratimų programėle nuo pat jos paleidimo pradžios ir nebėra jokio streso, ,ar tai ką darau yra teisinga bei gerai. Taip pat visi straipsniai yra tikrai išsamūs ir įdomūs, vis užsuku pasižiūrėti ar nieko naujo neįkelta. 😀
Milda
Ačiū už papildų konsultacija. Padėjote ne tik susigaudyti ko man reikia, bet ir koks tikslus vartojimas. Išgelbėjot nuo straipsnių skaitymo ir kitų dalykų. Beje, šaunus ir greitas aptarnavimas bei pristatymas. 😉
Val.
Labai greitas pristatymas, nors jau gal nieko tai nebestebina. :)) Patiko papildų konsultacija. Uždaviau vieną klausimą, o man atsiuntė kelias pastraipas informacijos, kuri labai padėjo išsirinkti ir suprasti kreatino vartojimą. Ačiū.
Jurgis

Indrė

Indrė į sporto salę įžengė, kai jai buvo 20 metų. Anksčiau ji nesportavo, o valgymo įpročiai buvo prasti. Tad ji puikiai žino, ką reikia daryti, kad pasikeistum neatpažįstamai. Indrė savo pavyzdžiu įrodė, kad viskas yra įmanoma ir pasiekiama, tereikia šiek tiek noro bei užsidegimo.

Nuo 2014 m. Indrė dalyvaudavo IFBB federacijos organizuojamose varžybose (kūno fitneso kategorijoje) ir nuolat kelia savo, kaip mitybos specialistės, kvalifikaciją.

Pareigos: klientų aptarnavimas | marketingas | soc. tinklų administravimas.

Pasiekimai:

  • 2x Lietuvos absoliuti moterų čempionė;
  • Oslo Grand Prix absoliuti moterų čempionė;
  • 2x Lietuvos absoliuti jaunimo čempionė;
  • 2x Europos čempionato finalininkė.

Deividas

Deividas į sporto salę įžengė, kai jam buvo 16 metų. Jis neįtikėtinai pakeitė savo gyvenimo būdą ir kūną, priaugo raumenų bei tapo atletiško kūno savininku. Deividas puikiai supranta tuos, kuriems nepavyksta priaugti svorio. Jis pats kadaise kovojo su šia problema, tačiau ją įveikė.

Nuo 2011 m. Deividas dalyvaudavo IFBB ir kitų federacijų organizuojamose varžybose ir nuolat kelia savo, kaip mitybos specialisto, kvalifikaciją.

Pareigos: straipsnių rašymas | SEO optimizacija | techniniai sprendimai.

Pasiekimai:

  • Atletinio fitneso varžybų laimėtojas;
  • Taikomosios trikovės varžybų laimėtojas;
  • 4x atletinio fitneso varžybų prizininkas;
  • Sambo imtynių varžybų prizininkas.

Apie mus rašo

15min logodelfi logo

Nuoširdžiai dėkojame, kad esate Sportuojantys bendruomenės dalis ir naudojatės mūsų paslaugomis.

Sportuojantys – kartu tobulėjantys.

sportuojantys