Įdomūs Testai

Šie individualizuoti sveikos gyvensenos įdomūs testai padės jums išsiaiškinti daug įdomių ir naudingų dalykų apie save. Tad kviečiame išspręsti ir dar labiau pažinti save ir savo būdo bruožus!

Įdomūs testai, susiję su sveikata ir sveika gyvensena

Sportuojantys.lt komanda nusprendė sukurti produktą, kuris nėra itin žinomas ir naudojamas Lietuvos sveikos gyvensenos interneto puslapiuose, t. y. testus. Testai – tai individualizuoti klausimų rinkiniai, kurie išanalizavę gautus atsakymus, pateikia tam tikras išvadas bei rekomendacijas. Testus sudaro įvairus klausimų skaičius. Kartais klausimai pateikti vizualiai, t. y. paveikslėlio pavidalu.

Įdomūs testai, skirti pažinti save

Kaip jau minėjome, atsakant į testo klausimus, galiausiai gaunate rezultatų ataskaitą. Joje būna nurodyta, koks jūsų asmeninis būdo bruožas, susijęs su sveika gyvenseną ar sportu. Taip pat nurodome, kokių priemonių reikėtų imtis, kad dabartinis būdo bruožas būtų patobulintas ar pagerintas. Mums svarbiausia – nuolatinis progresas ir judėjimas pirmyn. Taip pat rekomendacijų gale pateikiame tam tikrą nuorodą, kuri gali padėti išspręsti problemas ir padėti tobulėti toliau. Juk tai net ir mūsų frazė: Sportuojantys – kartu tobulėjantys.

Kelias į sveikesnę gyvenseną

Šie testai, kaip ir daugelis kitos informacijos, produktų, įrankių bei paslaugų, kurias esame sukūrę, yra skirti visų pirma kelionei link geresnės sveikatos. Turbūt jau spėjote pastebėti, kad mes itin propaguojame sveiką gyvenseną, nes norime, kad mūsų skaitytojai būtų sveiki, kupini energijos ir patenkinti savo kūno formomis. Gražus kūnas – tai savotiška sveiko gyvenimo išraiška, kurią gali parodyti sau ir kitiems. Visa tai neatsiranda savaime ir reikia įdėti darbo, kad tokį kūną turėtumėme. Žinoma, mes esame už tai, kad būtų optimalus balansas tarp REIKIA ir NORIU. Tą ir apibūdina mūsų naudojamas hashtagas #sportuojantys. Tai nėra tik paprasti žodžiais ar motyvacinės frazės. Tai – gyvenimo būdas, kurio laikomės ir mes patys, t. y. šio tinklalapio kūrėjai – Indrė ir Deividas.

Tad pateikti įdomūs testai yra tik viena iš šio gyvenimo būdo išraiškų, kurį padės jums susivokti, koks esate ir koks norėtumėte būti.

Skaityti toliau Suskleisti