Įdomūs Testai

Šie individualizuoti sveikos gyvensenos įdomūs testai padės jums išsiaiškinti daug įdomių ir naudingų dalykų apie save. Tad kviečiame išspręsti ir dar labiau pažinti save ir savo būdo bruožus! P. S. testai yra rekomendacinio pobūdžio ir nepakeičia specialisto konsultacijos.

Testai, susiję su sveikata ir sveika gyvensena

Sportuojantys.lt komanda nusprendė sukurti produktą, kuris nėra itin žinomas ir naudojamas Lietuvos sveikos gyvensenos interneto puslapiuose, t. y. testus. Testai – tai individualizuoti klausimų rinkiniai, kurie išanalizavę gautus atsakymus, pateikia tam tikras išvadas bei rekomendacijas. Testus sudaro įvairus klausimų skaičius. Kartais klausimai pateikti vizualiai, t. y. paveikslėlio pavidalu, kad spręsti būtų įdomu.

Įdomūs testai, skirti pažinti save

Kaip jau minėjome, atsakant į testo klausimus, galiausiai gaunate rezultatų ataskaitą. Joje būna nurodyta, koks jūsų asmeninis būdo bruožas, susijęs su sveika gyvenseną ar sportu. Taip pat nurodome, kokių priemonių reikėtų imtis, kad dabartinis būdo bruožas būtų patobulintas ar pagerintas. Mums svarbiausia – nuolatinis progresas ir judėjimas pirmyn. Taip pat rekomendacijų gale pateikiame tam tikrą nuorodą, kuri gali padėti išspręsti problemas ir padėti tobulėti toliau. Juk tai net ir mūsų frazė: Sportuojantys – kartu tobulėjantys.

Tad pateikti įdomūs testai yra tik viena iš šio gyvenimo būdo išraiškų, kurį padės jums susivokti, koks esate ir koks norėtumėte būti.