Mitybos Planas

(9 pirkėjų atsiliepimai)

Kaina:99,00139,00

ĮSPĖJIMAS – rezultatai ir įgūdžiai išliks ilgam!

✅ Planas sudaromas pagal jūsų tikslą: svorio auginimas, metimas, savijautos gerinimas…

❤️ Garantuojame visapusišką palaikymą tiek, kiek jo jums reikės!

Kiti įsigijo kartu:
Mitybos Planas
Peržiūrima: Mitybos Planas
30 dienų
30 dienų
60 dienų
90 dienų
99,00
Kaina: 146,90
Aprašymas

Norite užtikrintai pasiekti savo tikslo? Nesvarbu, ar jūs norite numesti, ar priaugti svorio, ar tiesiog pagerinti savijautą bei sustiprėti – su šiuo individualiu mitybos planu (PDF formatu) gausite ne tik surašytus gramus ir produktus, bet ir palaikymą, papildomą informaciją tikslui pasiekti – ar tai būtų riebalų deginimas, ar raumenų auginimas.

Mitybos planas sportuojantiems, tiek nesportuojantiems, orientuotas į tai, kad ne spaustumėte save į rėmus, o išmoktumėte įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus bei turėtumėte daugiau laisvės mityboje.
Plane net 12 lapų individualių įžvalgų užtikrintam progresui. Mitybos plane pateikiame būtent jums pritaikytą informaciją: pagrindinis patiekalas + jo alternatyvos (nuo 1 iki 5), asmenines valgymo laiko ir papildų rekomendacijas, vandens, druskos, cukraus vartojimo niuansus, geriausius gaminimo būdus, miego, fizinio aktyvumo, cheat meal, užkandžių rekomendacijas.
◾ Kiekvienas valgymas yra pažymėtas tiksliu kalorijų skaičiumi (atskirai angliavandeniai, baltymai, riebalai), kad galėtumėte planą koreguoti patys.
◾ Pridedamas papildomas priedas, kuris leis suprasti, kaip keisti produktus vienus su kitais.
◾ Suteikiame nuo 1 iki 3 mėn. konsultacijų laikotarpį. Tai reiškia, kad bet kada atsakysime į visus jums kilusius klausimus ir jei reikia, pakoreguosime programą. Kontaktuoti galima jums patogiausiu būdu.
Anketos pildymas itin patogus. Išsamios anketos dėka jūs savo plane nerasite savo nemėgstamų produktų ar tų, kuriems esate alergiškas, įtrauksime itin mėgstamus produktus ir suteiksime papildomas rekomendacijas savijautai gerinti.
Šio mitybos plano galėsite laikytis ilgą laiką, nes jame pakankamai informacijos tam, kad patys gebėtumėte koreguoti savo mitybą pagal gaunamus rezultatus.
Nemokamai gausite prieigą prie Sportuojantys VIP grupės;
Planas atsiunčiamas per 5-7 d. d., gavus apmokėjimą ir užpildytą anketą.

DĖMESIO!
Pasirinkite norimą konsultacijų laikotarpį pirkdami planą.
Su užsakymo patvirtinimo laišku gausite nuorodą, kurioje galėsite užpildyti anketą ir pažymėsite kitą reikalingą informaciją.
Su jumis susisieksime nurodytu el. paštu per 12 val. nuo apmokėjimo gavimo dėl plano atlikimo termino patikslinimo ir kitų detalių.

Norint dar greitesnio progreso ir efektyvesnių rezultatų, rekomenduojame įsigyti ir sporto planą.

 1. Neringa

  Wow, koks išsamumas programos, viskas konkrečiai ir aiškiai, atsižvelgta į mano mėgstamus produktus. Esu labai patenkinta.

 2. Airidas

  Esu keliose vietose dar mačiusi mitybos planus, bet sportuojantys.lt planui tikrai nėra lygių

 3. Kristina 😉

  Kai atsiuntė išsamią anketa pildymui – supratau kad bus rimta. 😅 Labai patiko kad atsižvelgta buvo į mėgstamus produktus ir duota ganėtinai didelė laisve. Mitybos plane iškart nėra receptų kas iš pradžių atrodė minusas, bet pabanderavus su sportuojančiais asmeniškai supratau kad tai didelis pliusas. 💗 išmokau įsiklausyti į savo kūną. Ko noriu būtent dabar? Ir tada jau renkuosi valgyti jautiena ar vištiena ir pan.

  Labai smagu kad gaunu greitus atsakymus dėl įvairiausių smulkmenų. O ir receptų idėjų davė iškart vos tik pasakiau ką norėčiau matyti pusryčiams.

  Savijauta pradejus laikytis plano pagerėjo vis po kelių dienų. Nebekyla rūgštingumas, sotumas išlieka daug ilgiau, pagaliau nebesinori persivalgyti. Pagrindinis tikslas ir buvo susitvarkyti šiuos dalykus… O šalutinis to efektas minus keli kg be galo džiugina!

  Ačiū!

 4. Dalia

  Dekoju uz mitybos plana ir uz palaikyma, klausimu atsakyma. Kol laukiau mitybos plano – nusiteikiau psichologiskai. Jauciuosi zvali ir energinga, svarstykles po 1 men rodo -6 kg ir judam toliau su dar didesne motyvacija. Labai dziugina, kad seima ir draugai pastebejo isvaizdos ir energijos pokycius, sako kad svyciu…

 5. Karina

  Mitybos planas, kuriam neradau lygių, nors esu išbandžiusi dar 2 kitas programas, bet šita išsamiausia, nereikia savęs varžyti, pilvo apimtys sumažėjo per porą savaičių ir jaučiuosi pavalgiusi visą laiką. REKOMENDUOJU

 6. Margarita

  Vos per dvi savaites nukrito 1,8 kg. Nustebino savijautos pojūčiai, nes esu energingesnė ir visada soti. Ačiū Sportuojantys.lt už pagalbą link geresnės savo versijos!

 7. Tomas

  Mano atsiliepimas apie Sportuojantys.lt mitybos planą. Pirmiausiai, tai savijauta labai gera, energijos netrūksta. Mitybos programą įsigijau su tikslu mesti priaugtą svorį, paįvairinti racioną skaniomis ir sveikesnėmis maisto alternatyvomis – ir tai puikiai pavyksta. Apie kūno svorio kritimą: svoris pamažu krenta, pilvo apimtis sumažėjo (nesimatau, tai nepasakysiu kiek, bet diržo “skylučių” atliko daugiau negu anksčiau). Nesijaučiu alkanas, maistas skanus ir įvairus. Ką patarčiau dvejojantiems: jeigu norite pasikeisti, turite priimti sprendimą dėl sveikesnės mitybos, badauti tikrai nereikės, gyvensite pilnavertį gyvenimą ir susireguliuosite mitybą. Man mitybos planas netgi padidino energingumą dienos eigoje, tikrai nebus taip, kad “merdėsit”. Ačiū Sportuojantys.lt kolektyvui už pagalbą, sėkmės tolimesniuose darbuose 🙂

 8. Eriqte

  Sveiki, su mitybos planu sekasi tikrai gerai, nes jau pirmąją savaitę nukrito 1,2 kg 🙂
  Programos laikytis lengva, jokio alkio nejaučiu, būna, kad valgymo net nesutalpinu, nes tikrai sotu ir niam niam 🙂
  Ačiū už mitybos programą, pradžia tikrai motyvuojanti!

 9. Rimvydas

  100 proc. rekomenduoju sportuojantys.lt mitybos plana tiems, kas ne tik nori numesti svorio ir jaustis sotus, bet ir tureti palaikyma bei patarimus plano laikymosi eigoje

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *