Papildai Masei

Papildai masei (gaineris) – tai produktas tiems, kurie yra itin liesi ir siekia priaugti kūno masės. Šie papildai sportui pasižymi aukštu kaloringumu, todėl padeda greičiau surinkti dienos kalorijų normą.

Sunku išsirinkti ❓ KONSULTUOJAME – susisiekite čia

Papildai masei

Kai kurie žmonės turi greitą medžiagų apykaitą ir jiems labai sunku priaugti svorio. Dėl to nereikėtų pasiduoti, kadangi būtent dėl to ir yra sukurti papildai masei auginti. Šiuo būdu galėsite savo tikslą pasiekti lengviau.

Papildai masės auginimui: sudėtis

Papildai kūno masei didinti visuomet yra kaloringi. Tikslus kalorijų ir kitų medžiagų kiekis nurodytas produkto sudėtyje. Maisto papildai raumenims yra ne tik kaloringi, bet turi ir didelį baltymų kiekį porcijoje, o tai gana svarbu.

Jeigu nepavyksta pasiekti siekiamo tikslo, tuomet darytina išvada, kad suvartojama per mažai kalorijų. Tokiu atveju papildai raumenų masei padės papildyti angliavandenių normą.

Papildai raumenims yra įvairių rūšių ir gamintojų. Siekiant tikslo nereikėtų pamiršti ir subalansuotos mitybos. Maisto papildai priaugti svorio padės tik tinkamai maitinantis ir nesitikint greito rezultato. Išsiaiškinkime, kaip išsirinkti tinkamą produktą pagal savo poreikius.

Geriausi papildai masei auginti – kaip išsirinkti?

Pasirenkant, kurie maisto papildai svoriui priaugti yra tinkamiausi būtent jums, rasite įvairių panašių produktų, kurių skirtumas bus kaina, gamintojai, sudėtis, skonis, kiekis ir kt. Vartotojų atsiliepimai gali padėti pasirinkti konkretų produktą iš daugelio. Papildai raumenų augimui būna gana sotūs, todėl puikiai atstato po treniruotės. Taip pat papildai masei auginti būna įvairių skonių, kurie dažniausiai yra labai skanūs ir unikalūs.

Papildai svorio auginimui internetu

Maisto papildai raumenų masei auginti parduodami internetinėse parduotuvėse. Vienoje iš tokių, t. y. Sportuojantys.lt, jūs ir esate šiuo metu. Maisto papildai raumenims internetu įsigyjami paprasčiausiai ir greičiausiai, nes nereikia niekur vykti. Mūsų parduotuvėje rasite, koks yra populiariausias gaineris už gerą kainą, t. y. Dymatize, Optimum Nutrition, Mutant Mass, Applied Nutrition ar kitas. Tai gamintojai, kuriems papildai masei yra prioritetas. Tad sėkmės siekiant tikslų!

Papildai Masei - kiek trunka pristatymas?

Sporto papildų pristatymas trunka 1-3 d. d.

Papildai Masei - kokia kaina?

Papildų masės auginimui kainos prasideda nuo 29,90 eur.