Baltymų Mišiniai

Baltymų mišiniai savo sudėtyje turi skirtingų šaltinių baltymus. Toks proteino kokteilis pasižymi aukštesne biologine verte ir veiksmingumu. Papildas tinka vyrams ir moterims, pasižymi puikiu skoniu. Baltymų kokteilis vartojamas prieš ir po treniruotės arba tarp valgymų.

Skaityti daugiau (išsamus gidas apačioje)

Turinys

Kam reikalingi baltymai sportuojantiems vyrams bei moterims?

Baltymai – tai tarsi „plytos“ skirtos jūsų kūno „statybai“, kuri vyksta sporto metu.

Kaip jau žinote, sportuojantiems vyrams ir moterims treniruotės metu yra suardomas raumeninis audinys.

Tuomet reikalingas atsistatymas, kad raumenys „užgytų“, o tam itin svarbus proteino kokteilių vartojimas.

Atsiregeneravę raumenys šiek tiek užauga ir sustiprėję ir yra pasiruošę kitam sporto užsiėmimui.

Baltyminiai kokteiliai: kaip juos išsirinkti?

Svarbiausias momentas renkantis baltymų mišinius yra tas, kada ruošiatės vartoti produktą.

Išrūgų baltymai pravers tiems, kurie nori kuo greičiau gauti baltymų dozę po sporto ir pradėti savo pažeistų raumenų atstatymą.

Jeigu siekiate per naktį „maitinti“ raumenis, tuomet padės lėtesnio pasisavinimo baltymai – kazeinas.

Tuo atveju, jeigu jums svarbiausia kokybiškas baltymų šaltinis, tada verta pagalvoti apie šiek tiek brangesnė produktą – išrūgų izoliatą.

Taip pat renkantis produktą atkreipkite dėmesį į angliavandenių ir cukraus kiekį porcijoje, nes mažesnis jų kiekis aktualus lieknėjimui.

Taip pat kai kurie baltyminiai kokteiliai praturtinti vitaminai ir mineralais, todėl tai lyg „bonusas“ kūnui aprūpinti įvairiomis naudingomis medžiagomis.

Taip pat šie produktai pasižymi geru skoniu, kurie primena pieno kokteilį. Tai išgaunama su specialiais kvapikliais ir dažikliais, kurie kokteilio skonį padaro ryškų ir aromatingą.

Apie proteino kokteilių vartojimą ir dozavimą visą informaciją rasite produkto parašyme arba etiketėje.

Paruošimas gana paprastas – įdedate baltyminių miltelių į plaktuvę ir užpylus vandenniu, maišote apie 10 sekundžių, kol gaunamas vientisas mišinys.

Baltyminiai kokteiliai – tai gan patogus būdas aprūpinti savo organizmą baltymais po sporto.

Produktas pasižymi puikiu skoniu, gera kaina ir jų dėka nereikia greitai gamintis maisto po treniruotės ir jį kimšti į save.

Pakanka išgerti skanų proteino miltelių kokteilį ir pradėti skanų savo raumenų atsistatymą.

1️⃣Baltyminiai kokteiliai - kas tai yra?

Baltyminiai kokteiliai – tai sporto papildai, kurie naudojami tuo atveju, kai negaunama pakankamai baltymų iš maisto.

Šis produktas populiariausias tarp sportuojančių, kadangi baltymai yra pagrindinė medžiaga, reikalinga raumenų auginimui.

2️⃣Ar proteino kokteiliai tinka svorio metimui?
Kadangi proteino kokteiliai savo sudėtyje turi mažai kalorijų, angliavandenių ir cukraus, bet daug baltymų, todėl jie puikiai tinka svorio metimui. Taip pat verta nepamiršti, kad baltymai suteikia gerą sotumo jausmą, todėl kils mažesnis noras užkandžiauti. { "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "Baltyminiai kokteiliai - kas tai yra?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Baltyminiai kokteiliai - tai sporto papildai, kurie naudojami tuo atveju, kai negaunama pakankamai baltymų iš maisto. Šis produktas populiariausias tarp sportuojančių, kadangi baltymai yra pagrindinė medžiaga, reikalinga raumenų auginimui." } },{ "@type": "Question", "name": "Ar proteino kokteiliai tinka svorio metimui?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Kadangi proteino kokteiliai savo sudėtyje turi mažai kalorijų, angliavandenių ir cukraus, bet daug baltymų, todėl jie puikiai tinka svorio metimui. Taip pat verta nepamiršti, kad baltymai suteikia gerą sotumo jausmą, todėl kils mažesnis noras užkandžiauti." } }] }