Pratimai

Sporto pratimai namuose bei salėje, tinkantys moterims ir vyrams. Pasirink norimą treniruoti raumenų grupę ir pradėk savo kelionę gražesnio kūno ir geresnės savijautos link!

Šioje Sportuojantys.lt skiltyje paruošti virš 300 pratimų pavadinimų su jų atlikimo technikomis ir svarbiausia – išsamiomis iliustracijomis! Informacija pateikta aiškiai ir patogiai, belieka tik išbandyti šias sporto treniruotes! Juk esame Sportuojantyskartu tobulėjantys!

Sporto pratimai

Šiame puslapyje pateikti įvairūs sporto pratimai, o jeigu kalbant išsamiau:

  • kojoms;
  • nugarai;
  • krūtinei;
  • pečiams;
  • rankoms;
  • pilvo presui.

Sporto treniruotės

Taip pat vėliau papildėme šią skiltį ir dar pridėjome naujas sporto treniruotes – tai yra tempimai ir daugelio mėgstamas sportas namuose, tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Tiems, kas siekia sveikatingumo, puikiai tiks pratimai laikysenai ir su masažiniu volu. Tad dabar galime pasiūlyti pilną informacijos paketą visiems atvejams. Visi pavyzdžiai turi pavadinimus ir yra parodyti vaizdžiai bei suprantamai, tad matysite, kokios kūno dalys dirba.

Mankšta ir sporto treniruotės

Tiems, kas užsiima mankšta ir sporto treniruotėmis dėl savo geros savijautos, rekomenduojame įtraukti tiek treniruotes namuose, tiek tempimus. Šios abi skiltys yra itin populiarios ir vis siekia lankomumo rekordus. Kiekvieną mėnesį abi minėtas skiltis skaito bent 5 tūkst. unikalių vartotojų ir tas skaičius vis dar auga! Tempimų kategorijoje rasite ir paprastų, ir kiek sudėtingesnių tempimų. Pradėkite nuo lengvesnių, kurie nesukelia didelio diskomforto, o laikui bėgant išbandykite vis sudėtingesnius. Prieš treniruotes atlikite dinaminius tempimus, o po treniruotės – statinius. Tempimai gerina laikyseną, balansą, geriausia prevencija raumenų sutrumpėjimui. Raumenų sutrumpėjimas veda prie nuolatinių skausmų, tad neverta apsileisti ir vėliau kęsti skausmus. Jūs turite teisę susikurti geresnį kūną ir geresnę savijautą savo viduje.

Tad siūlome visko, ko tik gali prireikti! Visos subkategorijos yra pildomos, Tad nepamirškite reguliariai užsukite ir pažiūrėti! O jeigu nesinori pačiam sukti galvos dėl treniruočių – kreipkis į mus ir būtinai tau pagelbėsime! Tau bus sudarytas pagal poreikius ir kūno parametrus pritaikyta sporto programa.

Skaityti toliau Suskleisti