fbpx

Pratimai

Sporto pratimai namuose bei salėje, tinkantys moterims ir vyrams. Pasirink norimą treniruoti raumenų grupę ir pradėk savo kelionę gražesnio kūno ir geresnės savijautos link!

Esame paruošę daugiau nei 300 skirtingų pratimų su jų pavadinimais, atlikimo technikomis ir svarbiausia – išsamiomis iliustracijomis! Informacija pateikta aiškiai ir patogiai, belieka tik išbandyti! Juk esame Sportuojantyskartu tobulėjantys!

Šiame puslapyje pateikti pratimai visam kūnui, o jeigu kalbant išsamiau – pratimai kojoms, nugarai, krūtinei, pečiams, rankoms, pilvo presui. Taip pat vėliau papildėme pratimų skiltį ir dar pridėjome naujas kategorijas – tai yra tempimo pratimai (dar žinomi kaip lankstumo pratimai) ir daugelio mėgstami pratimai namuose. Tad dabar galime pasiūlyti pilną informacijos paketą visiems atvejams, nesvarbu, ar tai mankšta namuose, tempimas, ar kitas sporto pratimas. Visi pratimai parodyti vaizdžiai ir suprantamai, matysite, kokios kūno dalys dirba. Tad puikiai savarankiškai papildysite savo treniruotes naujais pratimais. Jie suskirstyti lengvai suprantamomis kategorijomis, o čia esančias iliustracijas naudojame savo mitybos planuose

Tiems, kas rūpinasi savo lankstumu bei gera savijauta, rekomenduojame įtraukti ir tempimo pratimus. Ši kategorija yra itin populiari ir pasiekė lankomumo rekordus. Kiekvieną mėnesį šią skiltį skaito bent 4000 unikalių vartotojų ir tas skaičius vis dar auga! Tempimų kategorijoje rasite ir paprastų, ir kiek sudėtingesnių tempimų. Pradėkite nuo lengvesnių, kurie nesukelia didelio diskomforto, o laikui bėgant išbandykite vis sudėtingesnius. Prieš treniruotes atlikite dinaminius tempimus, o po treniruotės – statinius. Tempimai gerina laikyseną, balansą, geriausia prevencija raumenų sutrumpėjimui. Raumenų sutrumpėjimas veda prie nuolatinių skausmų, darosi sunkiau atlikti sudėtingus, bazinius pratimus.

Taip pat populiari kategorija yra pratimai namuose, kurią kas mėnesį skaito bent 3000 unikalių vartotojų. Sportui namuose tereiks kilimėlio ar daiktų, kuriuos rasite kiekvienuose namuose. Sporto pratimams namuose taipogi yra svarbi technika bei geras apšilimas.

Tad siūlome visko, ko tik gali prireikti! Visos subkategorijos yra dažnai pildomos, tad vis užsukite pažiūrėti! O jeigu nesinori pačiam sukti galvos dėl treniruočių – kreipkis į mus ir būtinai tau pagelbėsime! Tau bus sudarytas pagal poreikius ir kūno parametrus pritaikytas sporto planas.

O jeigu turi klausimų apie mitybą ar sportą – konsultuojame NEMOKAMAI! Susisiek su mumis per socialinius tinklus (Facebook, Instagram) arba info@sportuojantys.lt

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)