Kreatinas

Kreatinas – tai produktas sportui, padedanti priaugti raumeninės masės, padidinantis jėgą bei trumpalaikę ištvermę. Tai vienas iš labiausiai ištirtų sporto papildų.

Sunku išsirinkti ❓ KONSULTUOJAME – susisiekite čia

Kreatino papildai

Norintys pasiekti rezultatų nusprendžia sportuoti ir tinkamai maitintis. Kad sporto salėje būtų daugiau jėgų, gali padėti kreatinas – papildai arba tiesiog organizme natūraliai gaminama medžiaga. Kreatinas pasižymi stipriu poveikiu ir yra itin gerai ištirtas moksliškai.

Kreatinas – kas tai ir kaip vartoti?

Kreatino monohidratas – tai viena populiariausių šio sporto papildo formų. Kaip jau minėjome, kreatinas taip pat natūraliai gaminamas ir organizme, jo taip pat randama mėsoje. Tačiau nevartojant pakankamai mėsos, gali praversti kreatino vartojimas. Šio papildo sportui poveikis pajaučiamas praėjus maždaug savaitei nuo vartojimo pradžios. Vieni sportininkai renkasi užkrovimo ciklą, kai raumenys palaipsniui užkraunami didesniu šio maisto papildo kiekiu, vėliau jį mažinant, o dar kiti renkasi vartoti fiksuotas normas ir vėliau padaryti pertrauką nuo kreatino vartojimo.

Kreatino poveikis labiausiai pasižymi didesne jėga, masės augimo skatinimu, trumpalaikės ištvermės padidėjimu.

Kreatinas moterims tinka taip pat kaip ir vyrams, todėl joms nereikėtų bijoti šio maisto papildo, juk jis yra visų mūsų organizmuose.

Geriausias kreatinas – kaip pasirinkti?

Kreatinas – kas tai yra – mes jau išsiaiškinome. Dabar laikas pakalbėti apie jo formas pakuotėse. Kreatino papildai sportui būna supakuotas kaip kapsulės arba kaip milteliai, o nauda yra identiška, kad ir kokio pavidalo maisto papildą pasirinksite. Tik prisiminkite, kad kreatino veiksmingumas mažėja, jeigu jis yra ilgam paliekamas vandenyje, todėl kokteilį sumaišykite tik prieš pat vartojimą. Produktai sportui skiriasi pagal gamintoją, formą, todėl renkantis, koks kreatinas geriausias, atsiliepimai gali padėti apsispręsti.

Kreatino papildai internetu

Kreatino monohidratas yra saugus ir veiksmingas papildas sportui. Įvairių produktų rasite internetu – Sportuojantys.lt parduotuvėje. Kreatinas kaina atitinka kokybę, todėl išsirinkite ir išbandykite patys!