Aminorūgštys (BCAA)

Aminorūgštys ir BCAA papildai sportui yra sportininkų vartojami todėl, nes padeda atstatyti raumenis, suteikia jėgų per sporto treniruotę. Aminorūgštys – tai baltymų sudėtinės dalys, o negaunant jų pakankamai su maistu, galima pasitelkti minėtus maisto papildus. BCAA ir aminorūgštys internetu gali būti įsigyjamos būtent Sportuojantys.lt papildų parduotuvėje.

Sunku išsirinkti ❓ KONSULTUOJAME – susisiekite čia

Aminorūgštys internetu

Ne kiekvienas sportuojantis turi galimybę ir laiko tinkamai maitintis, todėl rizikuojama su maistu negauti pakankamai maistinių medžiagų. Aminorūgštys – tai papildai, itin populiarūs tarp sportininkų.

Aminorūgštys (BCAA papildai) – kas tai yra?

Kaip jau minėjome puslapio viršuje, aminorūgštys – tai tarsi baltymų statybiniai blokai. Aminorūgščių nauda yra neabejotina, nes jos padeda atsistatyti raumenims po sporto, saugo raumenis nuo irimo, pagerina nuotaiką, suteikia energijos sporto metu. Nepakeičiamos aminorūgštys svarbios todėl, nes organizmas jų negali pasigaminti pats, o jų privaloma gauti su maistu arba sporto papildais.

Aminorūgštys moterims patinka todėl, nes jos ne tik naudingos jų savijautai po sporto, bet ir pasižymi puikiu skoniu.

BCAA – tai trys amino rūgštys, kurios yra nepakeičiamos ir kurias būtina gauti su mityba ar papildais. BCAA sudaro trijų aminorūgščių kompleksas: leucinas, izoleucinas, valinas. BCAA vartojimas turi įvairių privalumų, tarp kurių svarbiausias yra pagalba raumenų atsistatymui po sporto treniruotės, apsauga nuo raumeninio audinio irimo. Glutaminas – tai viena iš aminorūgščių, kuri yra daugiausiai panaudojama organizme.

Aminorūgštys – papildai

Jeigu nusprendėte, kad jūsų sportinius tikslus padės pasiekti būtent aminorūgštys ar BCAA, tuomet beliks nuspręsti, kokie papildai yra jums tinkamiausi. Aminorūgštys sportui yra skirstomos pagal skonį, todėl jeigu nuspręsite, kad jums skonis nėra reikalingas, tuomet rinkitės papildus be skonių, nes jų tokios aminorūgštys yra visiškai grynos, t. y. jų masės dalis yra be priemaišų skoniams suteikti. Kitu atveju, rinkitės BCAA papildus sportui su skoniais, kurių pasirinkimas gana didelis.

Aminorūgštys bei BCAA pasižymi ir skirtinga vartojimo forma. Sportuojantys.lt internetinėje parduotuvėje parduodamos skystos aminorūgštys, kapsulės ir milteliai. Viskas priklauso nuo to, kokia forma jums yra priimtiniausia ir patogiausia. Analogiškomis formomis pasižymi ir BCAA papildai. Tuo atveju, jeigu nežinoti, kokį amino rūgščių papildą pasirinkti, tuomet jums gali padėti kitų pirkėjų atsiliepimai, tad derėtų juos paskaityti.

Glutamino papildai ypač padės tiems, kas atsistato po traumų, kadangi organizmui reikalingi dideli kiekiai šios amino rūgšties.

Aminorūgštys sportui

Kadangi apsilankėte būtent Sportuojantys.lt, tuomet čia pat aminorūgštys sportui ir BCAA tabletės ar milteliai gali būti įsigyjami internetu. Šie maisto papildai sportui yra itin svarbūs, jeigu jus kamuoja raumenų skausmas po treniruotės. Po užsakymo, per 1-2 darbo dienas gausite savo siuntą. Sportuojant verta pasirūpinti savo organizmu, tuomet jis atsidėkos geresniu raumenų prieaugiu ir energiją!