Riebalų Degintojas

Riebalų degintojas – tai maisto papildas lieknėjimui, kuris padeda siekti rezultatų. Svarbu atsiminti, kad produktas rezultatų greitesnių rezultatų padės pasiekti tik tuo atveju, jeigu mityba bus subalansuota, taip pat svarbu ir fizinis aktyvumas. Skaityti daugiau (išsamus gidas apačioje)

Akcija!
DY Nutrition Blackbombs Riebalų Degintojas 60kaps.

Kaina: Original price was: €44,90.Current price is: €34,90.

Nutrex Lipo 6 Black 60kaps.

Kaina:35,90

Grenade Black Ops 100kaps.

Kaina:44,90

Neturime
Himalaya Ayurslim Svorio Metimui 60kaps.

Kaina:24,90

Neturime
Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110kaps.

Kaina:35,90

Neturime
Grenade Thermo Detonator 100kaps.

Kaina:44,90

Neturime
PhD Burn Fat Burning Pre-Workout 200g

Kaina:

Jūs tikrai girdėjote apie riebalus deginančias tabletes, kurios gali ištirpdyti jūsų kūno riebalus kaip ledus karštą vasaros dieną, tiesa?

Deja, turime jus nuvilti, nes net ir geriausi riebalų degintojai neturi tokių magiškų galių.

Tai yra tiesiog papildai.

Tai reiškia, kad nors jie ir turi savo sudėtyje ingredientų, iš tikrųjų galinčių padėti jums sudeginti daugiau riebalų, tačiau jie negali atstoti tinkamos mitybos ir rimtos treniruočių programos.

Vis dėlto, kartu pasitelkiamas ir sveikas svorio metimo planas, tuomet riebalų degintojai gali atlikti labai svarbų vaidmenį.

Šis išsamus gidas padės jums išsiaiškinti, ką iš tiesų gali ir ko negali padaryti riebalų degintojai.

Taip pat, sužinosite kokių priemonių reikėtų imtis, kad jūsų darbas būtų kuo efektyvesnis!

Turinys

Ką daro riebalų degintojas?

riebalu degintojai
Pagalvokite apie riebalų degintojus kaip apie medžioklinį šautuvą, tik šiuo atveju jūs medžiojate riebalų ląsteles.

Pagal šią metaforą jūsų mityba yra ginklas, o treniruotės – šaudmenys.

Riebalų degintojas gali padėti geriau nusitaikyti ir šauti tiesiai į riebalus.

Tačiau, be sunkiosios mitybos artilerijos ir papildomų kulkų atsargų tai yra tas pats, kas iš toli žiūrėti į taikinį pro žiūronus be jokios galimybės į jį pataikyti!

Taigi, kas yra riebalų degintojai?

Kaip paaiškinta kai kuriuose žurnaluose, terminas riebalų degintojai vartojamas apibūdinti maisto papildus, kurie, kaip teigiama, stipriai pagreitina medžiagų apykaitą ar energijos sąnaudas, trikdo riebalų įsisavinimą, skatina svorio netekimą, didina riebalų oksidaciją fizinio krūvio metu arba kitaip sukelia ilgalaikius pokyčius organizme, skatinančius riebalų apykaitą.

Vis dėlto, tai yra gana platus poveikio spektras, ypač tablečių pavidalu ir, iš esmės, gali reikšti bet ką!

Taigi, pasikapstykime šiek tiek giliau.

Kaip veikia riebalų degintojai? 

Kai kurios riebalų degintojų sudėtinės dalys yra skirtos skatinti organizmo hormonines reakcijas, pradėti skaidyti riebalus ir juos naudoti kaip kuro šaltinį.

Pagrindinis riebalų degintojų ingredientas yra kofeinas, kuris, padidindamas medžiagų apykaitą ir padėdamas organizmui naudoti riebalus kurui, padeda jums mesti svorį.

Jis taip pat padeda sukaupti daugiau energijos treniruotėms ir kitoms kalorijas deginančioms veikloms.

Kofeinas paskatina organizmo riebaliniame audinyje esančių riebalų rūgščių, dar vadinamų pilvo riebalais, skaidymą.

Suskaidytos riebalų rūgštys patenka į kraują ir tuomet jūsų organizmas jas gali sudeginti bei paversti energija.

Vienas dalykas, kurio riebalų degintojai tikrai nepadarys, tai nepagerins jūsų prastos mitybos.

riebalu degintojas mityba 1

Jei, norėdami atsikratyti riebalų, valgote sveikai, tuomet termogeninis riebalų degintojas gali padėti tokiais būdais: padidinti energiją, padėti sutramdyti apetitą, skatinti riebalų sunaudojimą energijai ir netgi paskatinti medžiagų apykaitą bei padidinti bendrą kūno temperatūrą, kas vadinama termogeneze, kad per dieną galėtumėte sudeginti daugiau kalorijų per dieną.

Ar riebalų degintojai tikrai veikia?

Taip, tikrai veikia… tol, kol turite pagrįstų lūkesčių ir iš tiesų suprantate, ką reiškia riebalų degintojo veikimas.

Kai kurie žmonės mano, kad jei jau vartoja riebalų degintoją, tai kas savaitę turėtų sugebėti ištirpdyti didžiulius kiekius riebalų. To tikrai nebus!

Štai būdai, kaip padėsite lieknėjimo papildams tinkamai atlikti savo darbą:

 1. Turėkite pagrįstus lūkesčius. Nors vartojant papildus riebalų praradimo kiekis ir gali būti padidintas, tai nereiškia, kad per savaitę prarasite 5 kg riebalų vien todėl, kad vartojate termogeninį papildą. Deja!
 2. Įsiminkite šį skaičių.
  Saugus riebalų kiekio praradimas sveikiems žmonėms per savaitę yra nuo 500 g iki 1,5 kg. Retais atvejais įmanoma prarasti ir iki 2 kg per savaitę, bet tai nėra tvaru. Galiausiai, jūsų organizmas pasieks stabilią būklę ir riebalų praradimas sulėtės.
 3. Venkite greito svorio metimo.
  Jei metate svorį per greitai, su riebalų degintojo pagalba ar be, galite prarasti daug liesos raumenų masės. Jei nenorite atrodyti kaip beformė drabužių pakaba, bet norite jaustis sveikai ir atletiškai, turėtumėte persvarstyti savo kūno riebalų metimo planą.
 4. Turėkite ilgalaikius, o ne trumpalaikius tikslus.
  Nustatykite, kiek norėtumėte numesti svorio per savaitę, o ne per dieną. Laikui bėgant, palaipsniui pasieksite savo tikslą, išliksite labiau motyvuoti ir pamatysite puikius savo plano rezultatus. Žinoma, kelias savaites rezultatų galite ir nematyti – bet to galima tikėtis. Vis dėlto, su riebalų degintojo pagalba jūsų riebalų sumažinimo rezultatas bus ilgalaikis.
 5. Pradėkite nuo mažos dozės.
  Riebalų degintojai yra specialiai sukurti tam, kad gautumėte tinkamas įvairių ingredientų dozes ir lengviau atsikratytumėte riebalų. Bet tai nereiškia, kad vartojant daugiau ingredientų, jūsų rezultatai taip pat taps geresni. Papildų gamintojai pateikia vartojimo instrukciją ir nurodymus, kad galėtumėte atrasti jums tinkamiausią vartojimo dozę.
 6. Riebalų degintoją vartokite ciklais.
  Deja, net ir geriausias termogeninis riebalų degintojas neduos amžinų rezultatų. Dauguma žmonių vartoja termogeniką, nes jis gali padėti numesti norimą svorio kiekį per trumpesnį laiką. Jis taip pat suteikia daugiau energijos esant sporto salėje. Tačiau, nuolatinis jo vartojimas gali padidinti jūsų toleranciją šiam papildui. Vartokite riebalų degintojus ne ilgiau nei 4-6 savaites, tuomet padarykite tokios pat trukmės pertrauką. Kitu atveju, kai tik jūsų organizmas prie papildo pripras, nebematysite tokio pačio riebalų oksidacijos ar medžiagų apykaitos greičio padidėjimo. Riebalų degintoją vartodami su pertraukomis būsite tikri, kad jis tikrai jums padės numesti pilvo riebalus.

riiebalu degintojo vartojimas 1

7. Suteikite raumenims pirmenybę.
Yra įprasta tiesiog suvartoti termogeniką, užšokti ant pirmojo pasitaikiusio kardio treniruoklio ir svajoti būti lieknu. Tačiau jūsų kūnas nusipelno geresnio požiūrio nei šis! Kartu su tinkama mityba ir papildų vartojimu turėtumėte laikytis ir visapusiškos sporto programos, kuri maksimaliai sustiprina riebalų deginimą ir sumažina raumenų praradimą. Kai tikslas yra tvarus svorio metimas, tuomet raumenys tampa jūsų draugais! Jie degina kalorijas, suteikia kūno formas ir leidžia išlikti aktyviems bei gerai jaustis.

8. Pasiruoškite kofeino abstinencijai.
Daugelyje riebalų degintojų yra nemažai kofeino, tad nutraukus maisto papildo vartojimą, galite pajusti kofeino normos sumažėjimo sukeltą abstinencijos poveikį. Abstinencijos poveikis yra stipriausias 1-2 dienas po vartojimo nutraukimo ir gali tęstis maždaug septynias dienas, bet maždaug po savaitės jūsų organizmas prisitaikys prie gyvenimo su mažesne kofeino norma.

Ar riebalų degintojai yra saugūs?

Kol tinkamai prižiūrite savo mitybą ir stebite stimuliatorių suvartojimą, riebalų degintojai gali būti saugus būdas pagerinti rezultatus.

Štai pagrindinės taisyklės, kurių nereikėtų pamiršti:

 1. Nesilaikykite dietos amžinai. Norint numesti svorį, tikrai nereikia visą gyvenimą laikytis dietos. Nutraukus dietą ir pasibaigus riebalų degintojų vartojimo ciklui, labai svarbu sukelti kalorijų kiekį į tą patį ar aukštesnį, vadinamą palaikymo lygį, kuomet jūsų suvartojamų kalorijų kiekis yra tolygus jų sudeginimui. Vienas iš populiariausių būdų tai padaryti yra atvirkštinė dieta, kai jūs palaipsniui ir sistemingai didinate suvartojamų kalorijų kiekį.
 2. Nevartokite per mažai kalorijų. Vieno iš tikslingos dietos etapo metu svarbiausia yra išlaikyti nedidelį kalorijų deficitą – kai suvartojate mažiau kalorijų nei sudeginate. Tačiau, nemanykite, kad mažiau yra visada geriau! Tai plačiai paplitęs riebalų deginimo mitas, ypač tarp moterų, kad didžiulis kalorijų deficitas yra geras būdas gauti daugiau naudos iš riebalų degintojo. Daugybė dietų, bent jau iš pradžių, smarkiai sumažina kalorijų kiekį ir taip duoda norimus rezultatus. Bet ne visam laikui. Praėjus tam tikram laiko tarpui, kalorijų ribojimas nenuspėjamai sumažina svorį, o jei taip nutinka, tai tikrai nebūna sveika, malonu ar tvaru. Atminkite, pagrindinis tikslas yra jaustis gerai ir būti sveikam, o ne tik atrodyti lieknam! Geriausias užsibrėžtas tikslas būtų suvartoti kiek įmanoma didesnį kalorijų kiekį ir tuo pačiu numesti svorį. Kalorijų skaičiuoklė tau padės greitai išsiaiškinti, kiek kalorijų su maistu suvartoji per dieną.

sveikata ir lieknumas 1

3. Būkite atsargūs su stimuliatoriais. Jei negalite pradėti dienos be puodelio kavos ir per visą likusią dieną išgeriate dar 3-4, būkite atsargūs pasirinkdami stimuliuojantį riebalų degintoją. Daugumos riebalų degintojų sudėtyje yra kofeino ar kitų stimuliatorių, nebent ant pakuotės yra konkrečiai parašyta, kad tokių juose nėra. Nors, riebalų degintojus sumaišius su keliais puodeliais kavos ar bet kokiu kitu, savo sudėtyje turinčiu kofeino gėrimu, jums tikrai patiks energijos antplūdis, kurį pajusite dėl tokio didelio suvartoto kofeino kiekio, vis dėlto, stimuliatorių poveikis yra ribotas ir kiekvienam pasireiškia skirtingai.

Kokie yra geriausi riebalų degintojai?

Yra dvi pagrindinės riebalų degintojų rūšys: su sudėtyje esančiais stimuliatoriais ir be stimuliatorių.

Daugumos (bet ne visų) termogeninių riebalų degintojų sudėtyje yra stimuliatorių (dažniausiai kofeino).

Kofeino turintys riebalų degintojai yra naudingi žmonėms, kuriems sunku sukaupti energiją intensyvioms ar ilgoms kardio treniruotėms.

Kofeinas. Kofeinas skatina riebalų deginimą ir padeda sportininkams ilgesnį laiko tarpą treniruotis sporto salėje ar kitokio sporto metu.

Ši medžiaga taip pat veiksmingai slopina apetitą tiems, kurie mano, kad jų siautulingas potraukis maistui trukdo jiems pasiekti savo tikslus.

Taigi, yra tikrai labai rimta priežastis, kodėl šis ingredientas riebalus deginančių papildų sudėtyje yra toks populiarus!

Kad ir koks veiksmingas būtų kofeinas, tai toli gražu ne vienintelis populiarių riebalų degintojų ingredientas.

Jį derinant su kitomis sudėtinėmis dalimis, jis tampa dar veiksmingesnis.

Bet, kad būtų aiškiau, riebalų degintojas nepasidaro geresnis vien dėl to, kad jame yra daugiau ingredientų!

Ypač, jei jūs dar nevartojate riebalų degintojų, pradžiai vertėtų atkreipti dėmesį į keletą šių svarbių jų sudėtinių dalių.

kava ir sportas

Žalioji arbata. Įrodyta, kad žalioji arbata ir jos ekstraktai suaktyvina termogeninę organizmo riebalų deginimo veiklą.

Tyrimas atskleidė, kad žaliosios arbatos veikliąją medžiagą (katechiną) vartoję vyrai pastebimai sumažino savo bendrą ir poodinių riebalų kiekį, juosmens apimtis bei odos raukšlių storį.

Įrodyta, kad šį ingredientą vartojant kartu su kofeinu, pastarasis tampa dar veiksmingesnis.

L-karnitinas. Ši, stimuliatorių neturinti aminorūgštis dešimtmečius buvo slaptas sportininkų ginklas.

Vartojant kartu su maistu, kartą ar du per parą, ji taip pat gali padėti jūsų organizmui riebalų sankaupas paversti energija ir jus padaryti lieknesniais bei labiau išryškinti jūsų kūno bruožus. L-karnitino papildai skaido riebalų rūgštis, kad organizmas galėtų jas panaudoti kurui.

Tyrimais taip pat įrodyta, kad ši medžiaga padeda greičiau atsigauti po treniruočių, sumažinti raumenų pažeidimus ir netgi gali prislopinti fizinio krūvio sukeltą raumenų skausmą.

Konjuguota linolo rūgštis (CLA). CLA yra natūraliai organizme randama rūgštis, panaši į omega-6.

Nors CLA yra riebalai, tyrimai rodo, kad vartojant po 1,4-3 g per dieną, ji gali sumažinti jūsų kūno riebalų kiekį.

Svorio metimo laikotarpiu ši rūgštis taip pat padeda išlaikyti raumenų masę.

Atminkite, kad raumenys yra jūsų ilgalaikės sėkmės sąjungininkai!

cla degintojas

Garcinia cambogia vaisių ekstraktas. Šis rūgštinių vaisių ekstraktas be kofeino pastaraisiais metais tapo labai populiarus.

Tol, kol vartojate tinkamai, jis gali būti labai naudingas apetito kontrolei.

Kaip sužinoti ar mano riebalų degintojas veikia?

Suradę jūsų užsibrėžtus tikslus atitinkantį geriausią riebalų degintoją, palaukite 2-3 savaites, kad galėtumėte įvertinti bet kokį progresą ar pamatyti rezultatus.

Praėjus kelioms savaitėms, būtinai stebėkite progresą, kad matytumėte, kaip greitai artėjate savo tikslo link!

Nesvarbu, kokiu būdu fiksuojate savo pažangą, ar tai būtų nuotraukos, ar apimčių matavimas, ar riebalų kiekio matavimas, ar tiesiog svorio pokyčių stebėjimas.

Tačiau, nežinodami savo pradinio atspirties taško, negalėtumėte pamatyti ar produktas iš tiesų duoda kokių nors rezultatų.

Atminkite, kad kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į riebalų degintojų sudedamąsias dalis, todėl tai, kas labiausiai tinka vienam, nebūtinai tiks ir kitam.

Jeigu praėjus kelioms savaitėms nepastebėsite jokių rezultatų, kurių tikėjotės, apsvarstykite galimybę vartoti kitą produktą bei pasikonsultuokite su mumis!

1️⃣Riebalų degintojas - kaip jis veikia?

Riebalų degintojas gali sumažinti potraukį saldumynams, suteikti daugiau energijos, pagreitinti medžiagų apykaitą. Tai gali prisidėti prie paprastesnio savo tikslų pasiekimo, moterims bei vyrams, metantiems kūno svorį.

2️⃣Riebalų degintojai - ar jie tikrai veiksmingi?
Riebalų degintojai stebuklų nedaro, tačiau gali padėti pasiekti svorio metimo tikslus. Tačiau svarbiausi akcentai – tai, pirmiausia, tinkama mityba bei fizinis krūvis. Be šių akcentų, vien tik “fat burner” papildai norimo rezultato pasiekti nepadės. { "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "Riebalų degintojas - kaip jis veikia?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Riebalų degintojas gali sumažinti potraukį saldumynams, suteikti daugiau energijos, pagreitinti medžiagų apykaitą. Tai gali prisidėti prie paprastesnio savo tikslų pasiekimo, moterims bei vyrams, metantiems kūno svorį." } },{ "@type": "Question", "name": "Riebalų degintojai - ar jie tikrai veiksmingi?", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "Riebalų degintojai stebuklų nedaro, tačiau gali padėti pasiekti svorio metimo tikslus. Tačiau svarbiausi akcentai - tai, pirmiausia, tinkama mityba bei fizinis krūvis. Be šių akcentų, vien tik \"fat burner\" papildai norimo rezultato pasiekti nepadės." } }] }