Vitaminai Sportuojantiems

Vitaminai sportuojantiems – tai medžiagos, kurios svarbios sveikatai ir bendrai savijautai. Tuo atveju, kai negauname pakankamai maistinių medžiagų iš savo mitybos, tuomet pravers vitaminai ir mineralai sportui.

Sunku išsirinkti? KONSULTUOJAME – susisiekite čia

Now Vitaminas D3 120kaps.

14,90

Now Cinko Pikolinatas 120kaps.

20,90

Now GABA Atsipalaidavimui 200kaps.

23,90

Now Melatoninas 100tab.

16,90

Vitaminai sportuojantiems

Vitaminai svarbūs ne tik sportuojantiems, bet visiems, kuri rūpinasi savo sveikata bei gera savijauta. Todėl esant vitaminų ir mineralų trūkumui, papildai gali būti tinkama išeitis.

Vitaminų ir mineralų nauda

Visos medžiagos atlieka skirtingas funkcijas organizme. Gyvenant Lietuvoje, kur saulės būna ne itin daug, dauguma žmonių, pasidarę tyrimus, pastebi, kad vitaminas D jų organizme pasiekęs minimalų lygį, Atėjus žiemai, siekiant išvengti ligų, kai kuriems vitaminas C būna tarsi išsigelbėjimas, nes ši medžiaga prisideda prie imuninės sistemos sveikatos. B grupės vitaminai suteikia energingumo, padeda koncentracijai, o kai kuriems reikalingas būtent B12 vitaminas. Viskas priklauso nuo jūsų gyvenimo būdo, dabartinės sveikatos būklės ir, žinoma, lyties. Vitaminai vyrams ir moterims yra svarbūs, tačiau poreikis bei vartojimo kiekis priklauso nuo individualių parametrų.

Vitaminai vyrams ir moterims – kaip išsirinkti?

Vitaminai vyrams ir moterims atskiriami todėl, nes pagal lytį bei gyvenimo būdą, maistinių medžiagų trūkumai skiriasi. Paprasčiausias variantas, kurį renkasi dažnas žmogus – tai multivitaminų kompleksas. Jame jau yra subalansuotas vitaminų ir mineralų kiekis, tarp kurių yra ir vitaminas B bei B12. Jeigu jus kamuoja kažkurio organinio junginio trūkumas, vitaminai sportui gali būti tinkama išeitis.

Vitaminai sportui

Vitaminai sportuojantiems yra įvairių gamintojų: Now, Universal, PhD, Applied Nutritrion. Jeigu kamuoja įvairūs skausmai, kurie atsirado dėl amžiaus ar sporto, tuomet vitaminai sąnariams gali padėti palengvinti skausmus. Ši Sportuojantys.lt skiltis skirta būtent tau, apsižvalgyk!