Paslaugos, kurias teikia Sportuojantys.lt komanda, yra nuolat tobulinamos pagal klientų atsiliepimus! Nestovime vietoje, todėl mūsų šūkis ir yra – kartu tobulėjantys. Sportuojantys – tai bene 15 metų patirties sporte ir sveikoje mityboje.

Sudarome mitybos ir sporto planus. Siūlome ne tik paprastą produktą, o jame pateikiame daugiau informacijos, kurios dėka galite išmokti sveikos gyvensenos principų, tapti savarankiškais koreguojant planus pagal savo tikslus ir savijautą.

Planus sudarome priklausomai nuo jūsų tikslo, jums tereikia užpildyti patogią elektroninę anketą ir eigoje taipogi atsakyti į kilusius klausimus,  o visa kita – mūsų darbas!

Palaikome ryšį ne dieną ar dvi po plano gavimo. Norime tapti bendruomene, kurioje svarbiausia nuolatinis tobulėjimas kartu.

El.knyga 28 dienų pokyčiai yra tai, į ką mes sudėjome bene visą savo patirtį. Visą informaciją pateikiame įdomiai, paprastai ir aiškiai, įsigijusiems knygą suteikiame galimybę konsultuotis papildomai su mumis!

Negana to, turime atributikos, kurią įsigyję jūs parodysite visiems, kad esate sportuojantis, juk kam slėpti savo hobį ir tai kas jums patinka? Įsigyk apyrankę už prieinamą kainą. O tikriems mūsų fanams siūlome įsigyti mūsų marškinėlius už savikainą!

Paslaugos tuo nesibaigia – siūlome ir dovanų kuponus mitybos ir sporto planams, kuriuos galite padovanoti savo artimiems žmonėms bet kokia proga. Galime siųsti paštu, parašyti jūsų norimą tekstą ir pan. Gavusiam dovanų kuponą žmogui tereiks kreiptis į mus bent vienu nurodytu kontaktu ir toliau viską suderinsime kartu!

O tiems, kas nori ir turi ką parodyti sportuojančių auditorijai – siūlome reklamuoti produktus paslaugas mūsų paltformose.

Tad jeigu kyla bet kokie klausimai, prašome kreiptis bet kuriuo norodomu kontaktu ir mes jums kuo greičiau atsakyme.

There aren't any posts currently published in this category.