Skaičiuoklės

Maisto kalorijos
Maisto kalorijos

Kiek kalorijų, angliavandenių, baltymų ir riebalų suvartoju su maistu?

Kūno masės indeksas
Kūno masės indeksas

Koks mano kūno masės indeksas (KMI) ir ar jis optimalus?

bazinė medžiagų apykaita
Dienos kalorijų norma

Kiek kalorijų per dieną suvartoti metant, auginant ar palaikant svorį?

MAKSIMALUS SVORIS
Max svoris

Koks mano maksimalus darbinis svoris pratime?

vandens kiekio skaičiuoklė
Vandens kiekis

Kiek litrų vandens reikia gauti mano organizmui?

ligų rizikos skaičiuoklė
Ligų rizika

Kokia ligų rizika pagal mano liemens ir klubų santykį?

konsultacija 1
Konsultacija

Ką svarbu žinoti pagal mano pasirinktą tikslą?

Šiame puslapyje pateiktos unikalios skaičiuoklės, skirtos nustatyti jūsų suvartojamoms kalorijoms, angliavandeniams, baltymams ir riebalams. Taip pat yra ir ligų rizikos nustatymo bei vandens suvartojimo skaičiuoklės. Pateiktais įrankiais naudotis visai paprasta!

Maisto kalorijų skaičiuoklė

Ypač populiari maisto kalorijų skaičiuoklė yra skirta tiems, kas nori sužinoti savo per parą suvalgomo konkretaus maisto kalorijas bei angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekį. Suvedus visus vartojamus maisto produktus, bus apskaičiuojama visų duomenų suma ir bus galimybė išsisaugoti šiuos duomenis PDF formatu.

KMI skaičiuoklė

KMI skaičiuoklė nustato Jūsų kūno masės indeksą ir parodo, ar yra viršsvoris. Per didelis KMI gali įspėti apie gresiančias rimtas ligas, tokias kaip cukrinis diabetas.

Vandens suvartojimo skaičiuoklė

Vandens suvartojimo skaičiuoklė parodo, kokį kiekį vandens reikalinga išgerti per parą laiko. Vandenį reikėtų vartoti ne vienu kartu, o reguliariai, geriant po truputį per visą dieną.

Skaičiuoklė pagal svorio tikslą

Skaičiuoklė pagal svorio tikslą parodo, kiek kalorijų, angliavandenių, baltymų ir riebalų reikia suvartoti. Kiekiai skiriasi atsižvelgiant, ar norite išlaikyti svorį, numesto svorio ar priaugti masės.

Ligų rizikos nustatymo skaičiuoklė

Ligų rizikos nustatymo skaičiuoklė apskaičiuoja jūsų liemens ir klubų apimčių santykį. Būtent šis santykis ir parodo, ar esate padidintos rizikos grupėje susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Bazinės kalorijų normos skaičiuoklė

Bazinės kalorijų normos skaičiuoklė parodo, koks kalorijų kiekis reikalingas jūsų organizmui, kad jis galėtų funkcionuoti. Tai yra minimalus kiekis, be kurio kūnas negalėtų tinkamai veikti.

Skaičiuoklių naudojimas

Skaičiuokles sukūrėme taip, kad jas naudoti būtų kuo paprasčiau. Kuriant šiuos įrankius, rėmėmės įvairiais moksliniais straipsniais ir tyrimais, tad skaičiuoklių rezultatai nėra atsitiktiniai. Bet atliktų tyrimų ir skirtingų metodų yra daugybė, tad kiekvienas renkamės, kuriais metodais vadovaujamės būtent mes. Nepamirškite, kad skaičiuoklės nėra 100% tikslios ir galimi tam tikri svyravimai pagal individualias kiekvieno žmogaus savybes. Tad naudojant skaičiuokles, nepamirškite stebėti ir analizuoti savęs.

Skaityti toliau Suskleisti