Maisto papildai

Čia pateikti straipsniai, kurių tema – maisto papildai. Jeigu domina papildų rūšys, jų vartojimas ir poveikis, tuomet kviečiame paskaityti pateiktus straipsnius ir sužinoti apie tai daugiau.

Prieštreniruotiniai papildai – gerai ar blogai?

Prieštreniruotiniai papildai itin padeda, kai trūksta energijos ir motyvacijos.

6 priežastys vartoti gainerį

Pasiryžę padidinti jėgą ir raumeninę masę, greičiausiai svarstėte apie gainerio vartojimą.

BCAA privalumai – 5 įrodymai

BCAA – tai šakotosios grandinės aminorūgštys, kurios turi 5 įrodytus privalumus.

Riebalų degintojai: faktai ir realybė

Sužinok, kaip vartoti riebalų degintojus ir kada jie veiksmingi.

Proteino nauda: 10 faktų

Pateikiame mokslinius faktus, dėl proteino naudos, siekiant progreso.

Kreatinas ir jo vartojimas. Ar tai geriausias papildas?

Kreatinas gali padidinti raumenų masę bei jėgą. Sužinok kitus jo privalumus.

Maisto papildų vartojimas – 10 patarimų

Pateikiame net 10 patarimų apie įvairių maisto papildų vartojimą, kurie padės progresuoti.

Straipsniai apie maisto papildus

Šioje skiltyje pateikti straipsniai apie maisto papildus. Maisto papildų sportui yra daugybė rūšių ir sunku nepasimesti renkantis tarp jų. Papildus reikėtų rinktis pagal norimą pasiekti tikslą. Jeigu norite užauginti raumeninį sluoksnį, rinkitės proteiną, BCAA, kreatiną, papildus masei. Jeigu norite numesti svorio, rinkitės papildus lieknėjimui.

Jei treniruotės metu trūksta energijos – prieštreniruotiniai papildai gali būti tai, ko jūs ilgai ieškojote. Su jais treniruotė bus daug efektyvesnė ir stipresnė nei įprastai.

O jeigu esate vyras ir norite produktų, kurie padėtų pakelti testosterono, t. y. vyriško hormono kiekį, tuomet išbandykite testosterono skatintojus.

Jeigu tiesiog norite būti sveiki ir su maistu negaunate pakankamai reikalingų maisto medžiagų, tuomet pakaks vartoti tik įprasta vitaminų kompleksą.

Maisto papildai – tai ne stebuklas. Jie nepranoksta maisto teikiamos naudos. Net jų pavadinime užšifruota, kad šie produktai papildo maistą, o ne jį pakeičia. Todėl tai ir vadinama kaip maisto papildai, o ne maisto pakaitalai. Nepaisant to, produktai sportui gali pagerinti progresą ir tikslą pasieksite greičiau ir lengviau. Tad nepraleiskime progos pasinaudoti produktais, kurie turės papildomos naudos ir sužinokime apie juos kuo daugiau.

Skaityti toliau Suskleisti