fbpx

POSITIVE GYM (Kupiškis)

Sporto klubas Kupiškyje Positive Gym

Adresas: Lauko g. 5, Kupiškis

Tel.nr. +370 6521 65558; +370 629 29292

Darbo laikas:

  • 08:00 – 21:00
  • 08:00 – 21:00
  • 08:00 – 21:00
  • 08:00 – 21:00
  • 08:00 – 21:00
  • nedirba
  • nedirba

Facebook: https://www.facebook.com/pg/Positive-Gym

Aprašymas. 

Sporto klubas. Soliariumas. Maisto papildai sportui. Sporto klube galite įsigyti dovanų kuponus. Klube dirba tituluoti treneriai, sporto klubas yra naujas, modernus. Čia organizuojami įvairūs projektai, skatinantys sveikatingumą, motyvaciją.

Positive Gym rašo:

Norint pasiekti savo tikslą svarbu yra poilsis ir miegas.
Nepakankamai miegantys žmonės labiau nori nesveiko maisto, jiems sunkiau atsispirti kaloringam maistui. Miegas yra labai svarbus faktorius, lemiantis liesos raumenų masės augimą. Kūnas atsistato po fizinio krūvio būtent miegant, todėl tuo metu ir auga raumenys. Prisimink: nemiegosi – neaugsi ir netapsi stipresniu. Kiek miego tau reikia? Mažiausiai 8 valandų per dieną. Jeigu dar galėtum numigti dienos metu 1-2 valandas būtų tiesiog idealu. Miegas yra pagrindas raumenų augimui, todėl be miego, gali atsisveikinti su savo rezultatais. Tik nepramiegokit šiandien savo treniruotės!

Klientės atsiliepimas iš facebook profilio:

Gyvenu Vilniuje, ir esu tikrai aplankiusi ne vieną sporto klubą. Vertinu kiekvieną individualiai, nuo trenerių iki švaros, pasisveikinimo/atsisveikinimo su klientu. Bet niekada nedrįsau klubui pasakyti, kad gal jūsų kaina per didelė žmonėms? Kiekvienas klubas įsivertina save ir tai gerbiu. Tad ir šiuo atveju, esu labai nustebinta, kad Kupiškyje atsirado naujas, modernus sporto klubas, to reikejo tikrai žmonėms seniausiai. O ir kaina tikrai nėra didele. Kazkas minejo kad Impuls pigiau, žmonės,“Impuls” jau nebe populiaru, kažkada mokėjote pinigus už jo vardą, o priartėjus prie temos švara ir kt. dalykus – vertinu minusui didžiausiam(kalba patirtis). Prestižas ne vardui turi buti. O Positive Gym’ui didžiausi sveikinimai ir palinkejimui, išlaikykite savo vertę, ir kokybę. Grįžusi į Kupiškį, būtinai jus aplankysiu dar ir dar kartą jus!

Kiti sporto klubai.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)