Papildai sportuojantiems

NEMOKAMAS pristatymas perkant už 49 €
Dovanėlė, perkant už 89 €

Maisto papildai sportui pigiau

Akcija!
PhD Diet Whey 2000 g

43,90

papildai sportuojantiems

Sportuojantys.lt rinktis verta

👍Premium kokybės produktai

🚕Nemokamas pristatymas nuo 49 €

🎁Dovanėlė perkant nuo 89 €

🔒Profesionalios konsultacijos

Šokoladiniai avinžirnių sausainiai

Šokoladiniai avinžirnių sausainiai – unikalus sausainių be glitimo receptas.

Kofeinas ir jo poveikis sveikatai

Šiame straipsnyje sužinosite, kas yra kofeinas ir koks yra jo poveikis sveikatai, remiantis moksliniais tyrimais.

Avižos su šokolado drožlėmis

Avižos su šokolado drožlėmis – tai tobulesnė įprastų avižų versija.

Prieštreniruotiniai papildai – gerai ar blogai?

Prieštreniruotiniai papildai itin padeda, kai trūksta energijos ir motyvacijos.

Papildai sportuojantiems

Sportuojantys.lt – tai internetinė maisto papildų parduotuvė, kurioje rasite reikalingus papildus sportuojantiems ir propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą. Ši internetinė parduotuvė pasižymi plačiu prekių asortimentu, išsamiais aprašymais ir geru papildų kainos – kokybės santykiu. Atsiskaityti už produktus galite Jums patogiausiu būdu. Prekių pristatymas trunka vos 1-2 darbo dienas. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Sportuojantys.lt įvairiose platformose seka ir pasitiki daugiau nei 150 tūkst. žmonių. Šis pasitikėjimas – tai paskata ir toliau teikti kokybiškus produktus, paslaugas ir informaciją, susijusius su sportu bei sveika gyvensena. Todėl kviečiame tuo įsitikinti ir panaršyti po šią sporto papildų parduotuvę.

Kam reikalingi sporto papildai?

Kiekvienas norime būti sveikas, gerai jaustis ir atrodyti. Jeigu sportuojate ar mankštinatės, tuomet vien tik tinkamos mitybos ir sporto nepakanka. Dažnu atveju rekomenduojama ar net būtina pasitelkti maisto papildus sportui, kurie pagreitina rezultatus, pagerina sveikatą bei savijautą. Aprūpinę savo organizmą reikiamomis medžiagomis, padėsite sau tapti stipresniam, ištvermingesniam, energingesniam ir sugebėsite greitai bei tinkamai atsistatyti. Būtent tam ir sukurti papildai sportuojantiems ir aktyviems žmonėms.

Papildai sportui ir ne tik

Internetinėje parduotuvėje Sportuojantys.lt, siūlomi itin geros kokybės sporto papildai. Tai yra: proteino milteliai, aminorūgštys (BCAA), kreatinas, papildai masei ir lieknėjimui, prieštreniruotiniai papildai, vitaminai sportuojantiems, testosterono skatintojai, gertuvės. Taip pat čia galite rasti ne tik maisto papildų sportui pigiau, bet ir elektroniniu būdu perduodamos paslaugos – tai mitybos bei sporto planai vyrams ir moterims, dovanų kuponai, el. leidiniai apie sveiką gyvenseną. Beliks nuspręsti, kokie papildai sportui ir paslaugos yra reikalingi būtent Jums.

Maisto papildai sportui

Sportuojantys.lt internetinėje sporto papildų parduotuvėje prekiaujama žinomais ir daugelio pamėgtais papildais sportuojantiems. Siūlome populiariausius papildų sportui prekės ženklus, turinčius aukštą reputaciją. Tai Optimum Nutrition (ON Nutrition), Universal, Olimp, Grenade, Himalaya, BSN, XTEND, PowerBar, Cellucor, Muscletech, Dymatize, Skinny Food, Dymatize, DY Nutrition, Applied Nutrition, You 2.0, Mutant, PhD. Paminėsime ir dar vieną patentuotą prekės ženklą, teikiantį ne tik maisto papildus sportui, bet ir kokybiškas paslaugas – tai Sportuojantys.

Mitybos plano sudarymas

Sveika mityba sportuojant yra kertinis akmuo, kuris lemia jūsų kūno išvaizdą. Mitybos planas, kurį sudarome pagal individualius duomenis bei pageidavimus, užtikrins nepertraukiamą kūno progresą ir figūros dailėjimą. Tereikės vadovauti pateiktomis instrukcijomis bei gudrybėmis, kurias jums pateiksime. Juk mes žinome, kaip tą pasiekti, kadangi viską esame išbandę ant savęs! Sveikos mitybos planas bus pritaikytas išimtinai tik jums, nesvarbu ar esate vyras ar moteris. Iki tol, kol sveika mityba sportuojant jus lydės, visuomet galėsite pasikonsultuoti su mumis ir išspręsime kilusius neaiškumus kartu. Viskas nuoširdu ir operatyvu, nes tai Sportuojantys.lt vizitinė kortelė!

Sporto planas vyrams ir moterims

Sportas ir stangrus, raumeningas kūnas yra neatsiejami. Sporto planas vyrams ir moterims yra skirtas tiems, kas neturi pakankamai patirties sporte ar nežino kaip pasiekti savo norimą tikslą. Tokiems žmonėms mes pagelbėsime su savo sukurta sporto sistema. Sporto programa bus sudaryta atsižvelgus į jūsų sportinę patirtį, turimas sportas sąlygas ir laiką sportui ir pagal atsiliekančias raumenų grupes ir raumenų disbalansus. Sporto planas vyrams ir moterims bus net tik su pateikta išsamia informacija, skirta būtent jums, tačiau ne ir su pratimų iliustracijomis. Viskas paprasta ir aišku, be jokių sudėtingų terminų!

KMI skaičiuoklė

Sportuojantys.lt siūlo pasinaudoti KMI (kūno masės indekso) nustatymo skaičiuokle. Šis įrankis tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Pasinaudojus KMI skaičiuokle, galėsite nustatyti, ar jūsų svoris yra normos ribose, per mažas ar per didelis. KMI formulei tereikia Jūsų ūgio ir svorio.

Ačiū, kad esate kartu su mumis. Esame ištikimi jūsų pagalbininkai nuo pat 2015-ųjų metų. Juk Sportuojantys – kartu tobulėjantys !

 – Sportuojantys – Indrė ir Deividas

Skaityti toliau Suskleisti