Makroelementų skaičiuoklė auginant masę

Makroelementų skaiciuokle auginant mase

Kam reikalinga makroelementų skaičiuoklė auginant masę?

Makroelementų skaičiuoklė auginant masę – tai įrankis vyrams ir moterims, kuris parodo, kiek kalorijų bei makroelementų (angliavandenių, baltymų ir riebalų) reikia suvartoti, siekiant priaugti raumeninės masės ir sutvirtinti savo kūną. Skaičiuoklės pateikiami rezultatai yra apytiksliai ir gali šiek tiek skirtis, atsižvelgiant į individualias žmogaus savybes ir kitus niuansus.


Skaičiuoklės savybės

Makroelementų skaičiuoklė auginant masę puikiai tiks tiems, kas jaučiasi per liesi ir norėtų, kad jų kūnas būtų masyvesnis ir tvirtesnis nei yra iki šiol. Tokiu atveju reikia su maistu suvartoti didesnį kalorijų kiekį per dieną nei jų sudeginate.

Siekiant priaugti masės, reikšmingas akcentas yra ne tik mityba, bet ir atliekamas fizinis krūvis. Geriausias variantas būtų sportuoti treniruoklių salėje. Tačiau tuo atveju, jei nėra galimybė eiti į sporto klubą, tuomet galima atlikti pratimus namuose ar lauke su savo kūno svoriu ar su turima įranga (hanteliai, štanga, gumos ir pan.). Dėl šios priežasties įtraukėme parametrą dėl fizinio krūvio kiekio per savaitę.

Apskaičiuojami duomenys skiriasi ne tik pagal fizinį aktyvumą, kūno svorį, bet ir pagal lytį. Todėl apačioje pateikėme lentelę, pagal kurios duomenis ir suprogramavome šią skaičiuoklę.

Kiek kalorijų suvartojate?

Kai jau sužinosite, kiek kalorijų ir makroelementų turite suvartoti, norėdami priaugti raumeninės masės, tuomet reikėtų sužinoti, kiek apskritai suvartojate kalorijų per dieną su savo suvartojamu maistu. Juk, kaip jau minėjome, norint priaugti svorio, turite suvartoti daugiau kalorijų nei jų sudeginate per dieną. Norėdami susidėlioti dienos valgymo valgiaraštį ir sužinoti, kiek kalorijų, angliavandenių, baltymų bei riebalų suvartojate su konkrečiais maisto produktais ir jų kiekiais, išbandykite mūsų sukurtą maisto kalorijų skaičiuoklę. Ja reguliariai naudojasi daugiau nei 2 tūkst. žmonių per mėnesį, kurie siekia susikurti gražesnį ir stangresnį kūną. Kalorijų skaičiavimas nėra sudėtingas procesas ir nereikalauja daug pastangų. Tiesiog turite žinoti, kokį konkretaus maisto kiekį suvalgote per dieną. Tai gana smagus ir paprastas užsiėmimas, kuris padės jums pasiekti tokį kūną, kokio norite!

Makroelementų skaičiuoklės formulių duomenys parinkti pagal šią lentelę

kiek kalorijų reikia

Nori gražesnio kūno greitai?