Sporto Planas

(4 pirkėjų atsiliepimai)

Kaina:99,00139,00

ĮSPĖJIMAS – rezultatai ir įgūdžiai išliks ilgam!

✅ Planas sudaromas pagal jūsų tikslą: svorio auginimas, metimas, savijautos gerinimas…

❤️ Garantuojame visapusišką palaikymą tiek, kiek jo jums reikės!

Kiti įsigijo kartu:
Sporto Planas
Peržiūrima: Sporto Planas
30 dienų
30 dienų
60 dienų
90 dienų
99,00
Kaina: 138,80
Aprašymas

Norite užtikrintai pasiekti savo tikslo? Nesvarbu, ar jūs norite numesti, ar priaugti svorio, ar tiesiog pagerinti savijautą bei pagerinti proporcijas – su šiuo sporto planu gausite ne tik išvardintus pratimus su pakartojimų skaičiumi, bet ir visapusišką palaikymą ir dar daugiau.

◾ Sporto programa sudaroma atsižvelgiant į jūsų norimus pasiekti tikslus (jėga, ištvermė, raumenys, riebalų metimas); turimas galimybes sportuoti (sporto salės ypatybės/turima namų įranga); kūno proporcijas; laikyseną; jūsų bendrą savijautą, o mūsų tikslas bet kuriuo atveju yra ją pagerinti.
Pats sporto planas pateiktas itin aiškiai: video nuoroda bei nuotrauka, nurodytas serijų ir pakartojimų skaičius.
Sporto programoje taip pat rasite:  rekomenduojamą sporto grafiką (kardio ar kitų reikalingų papildomų pratimų rekomendacijas, dienomis suskirstytas treniruotes), sporto, mitybos piramides, kitus patarimus, kurie pagerins jūsų pratimų atlikimo techniką.
Suteikiame nuo 1 iki 3 mėn. konsultacijų laikotarpį. Tai reiškia, kad bet kada atsakysime į visus jums kilusius klausimus ir jei reikia, pakoreguosime programą. Kontaktuoti galima jums patogiausiu būdu.
Anketos pildymas itin patogus. Itin išsamios anketos dėka jūs savo plane nerasite tų pratimų, kuriems atlikti neturėsite įrangos, rasite mėgstamus pratimus ir treniruotės bus tokios trukmės, kokios tik norite.
◾ Nemokamai gausite prieigą prie Sportuojantys VIP grupės.
◾ Planas atsiunčiamas per 5-7 d. d., gavus apmokėjimą ir užpildytą anketą.

 DĖMESIO!
Pasirinkite norimą konsultacijų laikotarpį pirkdami planą.
Su užsakymo patvirtinimo laišku gausite nuorodą, kurioje galėsite užpildyti anketą ir pažymėsite kitą reikalingą informaciją.
Su jumis susisieksime nurodytu el. paštu per 12 val. nuo apmokėjimo gavimo dėl plano atlikimo termino patikslinimo ir kitų detalių.

Norint dar greitesnio progreso ir efektyvesnių rezultatų, rekomenduojame įsigyti ir mitybos planą.

 1. linas

  labai issamiai sudaryta, uztruko vos keleta dienu, inforamcija esu stipriai patenkintas, dabar beliko pradeti DARYTI kaip sakoma

 2. Aurimas

  Visų pirma buvau nustebinta maisto kiekiu ir įvairove (ankstesniame plane nebuvo anlgiavandenių beveik, tad jaučiausi kaip lavonas), antra nustebau, kiek pagerėjo mano savijauta ir galiausiai kūno vaizdas… Atrodo viskas paprasta, bet be galo veiksminga, ačiū ir už greitus atsakymus per whatsup, labai patogu su jumis bendrauti. Keep going!

 3. Vilija Liorentienė

  Rekomenduoju ir kitiems įsigyti šį sporto planą, ten sudėti visi paveiksliukai ir nurodymai, pasikonsultuojam ko nesuprantam, palaikymas pilnas, paslauga atsipirko su kaupu, ačiū.

 4. Anonimas

  2019-20 metais įsigijau visą programą ir dabar galiu teigti, kad tai buvo pats geriausias sprendimas, kuris tikrai pakeitė mano formą, mitybą, gyvenimo būdą. Daug ,,influencerių”, instagramo trenerių esu bandęs sekti, treniruotis pagal jų teikiamas programas, bet ne ! Po ieškotų programų supratau, kad Sportuojantys.lt pats geriausias dalykas, kuris galėjo nutikti. Tai vertas investicijų ir kantrybės, nes jie tikrai žino kaip jums pasiekti norimų tikslų. Tiesiog įsigykite ir pasiduokite profesionalams.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *