fbpx

KMI skaičiuoklė

KMI skaičiuoklė neturėtų būti taikoma itin raumeningiems ir nepilnamečiams asmenims, nes joje nėra įvertinamas jūsų raumenynas, riebalų kiekis ar amžius. 

Kūno masės indeksas (KMI) – tai žmogaus kūno masės ir ūgio kvadrato santykis, naudojamas kaip rodiklis, kuris padeda įvertinti ar žmogaus kūno masė yra normali, ar yra antsvoris arba svorio trūkumas. Tad apačioje įveskite savo lytį, ūgį bei svorį ir pamatysite, ką rodo KMI skaičiuoklė.

 

Apskaičiuotas KMIĮvertinimas
Mažiau nei 18,5Per mažas svoris
Tarp 18,5 ir 24,99Normalus svoris
Tarp 25,0 ir 29,99Viršsvoris
Tarp 30,0 ir 34,99I laipsnio nutukimas
Tarp 35,0 ir 39,99II laipsnio nutukimas
40,0 ir daugiauIII laipsnio nutukimas

KMI skaičiuoklei parodžius nutukimą, rekomenduojame LIGŲ RIZIKOS SKAIČIUOKLĘ, kuri tiksliau pasakys, ar jūsų sveikatai yra pavojus, ar ne. Jeigu tikrai turite tą pavojingąjį viršsvorį – tuomet rekomenduojame kuo skubiau susirūpinti savo dabartine mityba bei fiziniu aktyvumu!

Kitais atvejais, jeigu ypač esate sportuojantis ir turite nemažai raumenų masės – rekomenduojame KMI skaičiuoti tik dėl smalsumo arba neskaičiuoti visai. Kažkokių tikslių duomenų apie fizinę būklę jis neparodys būtent tokiu atveju, o kaip tik parodys nutukimą, kas žinoma, nebus tikslu. Nepamirškite, kad geriausiai jūsų sveikatą apibūtina jūsų savijauta ir vaizdas veidrodyje. Akivaizdžiai galite pamatyti, kai jūs savo kūne turite itin daug riebalų, o jei nepasitikite savo akimi, paklauskite to išmanančio draugo, trenerio nuomonės. Trumpai tiek apie tą klasikinį KMI, kuris nuo vaikystės ar paauglystės kiekvienam iš mūsų buvo matuojamas!

Reikalinga pagalba? 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)