fbpx

VIŠTIENOS IEŠMELIAI ORKAITĖJE

Norisi skanaus, sultingo sveiko šašlyko orkaitėje? Štai jums išeitis – vištienos iešmeliai orkaitėje!

Reikalingi produktai 2 iešmeliams:

300 g. gabaliukais supjaustytos vištienos krūtinėlės ar file

Marinatui:

2 v.š. Alyvuogių aliejus

Krapai

Karis

Česnakiniai pipirai

Druska

Svogūnas supjaustytas žiedeliais

Garnyrui:

400 g. saldžių bulvių

Česnako

Bulvių prieskonių

Eiga:

Ant vištienos suberiame, įdedame visus marinatui skirtus ingridientus, gerai įtriname, išmaišome bei paliekame valandai pastovėti šaldytuve. Po to suveriame mėsą ant iešmelių, dedame į orkaitę ir kepame 50 min., 180 laipsnių. Šalia mėsos pasiruoškite saldžių bulvių (arba virkite, arba kepkite orkaitėje), pabarstykite bulvių prieskoniais, užtarkuokite česnako.

Alternatyvos:

Pasiruoškite daug skanių salotų ir skanaus!

Tokiu pačiu principu galima pasiruošti ir kitokią liesą mėsą, pavyzdžiui, kalakutienos file. Geriausi prieskoniai yra tiesiog skirti mėsai arba galima eksperimentuoti ir dėti savo mėgstamiausius (basic: druska, pipirai, karis, papirkos milteliai, žalumynai). Būtina palikti pasimarinuoti, taip mėsa tampa sultingesnė ir skanesnė, dedant iškart į orkaitę – ji išsausės.

Geriausias bulvių paruošimo būdas yra kepimas orkaitėje, kiek blogesniu, bet taipogi priimtinu gaminimo būdu yra paprastas virimas. Tiesa, saldžios bulvės gali būti keičiamos paprastomis bulvėmis arba klasikiniu sportininkų garnyru – basmati ryžiais ar grikiais. Pasirinkite tai, kas jums skaniau!

Ir štai jie – vištienos iešmeliai orkaitėje. Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:     tinginys

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)