RIEŠUTINIAI ENERGY BALLS

energy balls

Riešutiniai energy balls, kurie stebina paprastumu ir užburia savo skoniu. Daug angliavandenių ir riebalų, tad puikiai tinka prieš ir po treniruotės ar prie rytinės kavos. Visiškai sveiki ingridientai, todėl nenusivilsite – organizmas jums padėkos už tokią gerą kalorijų dozę.

Reikalingi produktai:

120 g. mėgstamų riešutų (recepte migdolai)

Sauja datulių

4 a.š.riešutų sviesto (recepte žemės riešutų)

2 a.š. tirpinto nerafinuoto kokosų aliejaus

2 a.š. kakavos

Tirpintas juodas šokoladas ir kokosų drožlės papuošimui

Eiga:

Visus ingridientus gerai sublendinam (išskyrus šokoladą ir kokoso drožles). Formuojam rutuliukus, juos apliejame šokoladu ir pabarstome kokoso drožlėmis. Paliekame trumpam pastovėti šaldytuve, kol sustings kokosų aliejus bei šokoladas. Rutuliukai netrupės, bus tvirti, todėl bus patogu valgyti, transportuoti…

Alternatyvos: riešutus galite rinktis bet kokius kitus, svarbiausia, kad jie jums patiktų, tad migdolus keiskite anakardžiais, žemės riešutais… Datules rekomenduojame pamirkinti vandenyje prieš jas sutrinant, papildomai galite įdėti ir trinto banano, šie produktai suteiks energy ball’sams saldumo. Riešutų sviestą rinkitės irgi savo mėgstamiausią, geriausiai tinka traškus, kad dar būtų likę riešutų gabaliukų.

Papuošimui naudokite savo mėgstamus pagardus – migdolų trupinius, apelsino, laimo žievelę ar kitką. Į vidurį dar galite įdėti migdolo riešutą, raziną ar kokią kitą staigmeną, kad tai dar labiau primintų saldainį.

Ir štai jie – riešutiniai energy balls. Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:     tinginys