fbpx

BANANINIAI LEDAI

Norisi sveikuoliškų ledų, bet parduotuvėse esantys netenkina? Tuomet pasigaminkite patys! Bananiniai ledai, kurie jūsų nenuvils

Reikalingi produktai 1 porcijai:

1 bananas

Mėgstamos uogos ir kiti pagardai

Eiga:

Nulupame bananą, dedame jį į šaldymo kamerą, kol visiškai sukietės. Norėdami gaminti ledus, išimame bananą ir leidžiame jam kiek atvėsti, tuomet sutriname jį su blenderiu. Papuošiame mėgstamomis uogomis, migdolų miltais ar kokosų drožlėmis.

O čia dar trumpai apie bananų naudą

Bananai, kaip ir visi vaisiai, savyje turi vitaminą C, kuris yra galingas antioksidantas, padedantis organizmui nesenti bei padedantis kovoti su peršalimu.

• Dėka jame esančio vitamino E, reguliarus bananų valgymas stabdo senatvės požymius, didina odos stangrumą ir yra gera profilaktinė priemonė prieš raukšles.

• Vitaminas PP, kurio yra bananuose, vaidina didelį vaidmenį medžiagų apykaitos procesuose, kurie vyksta organizme.

 

• Bananuose gausu B grupės vitaminų, tad jie gerina protinę veiklą ir susikaupimą, stiprina nervų sistemą, didina atsparumą stresui.

• Be to, bananuose yra kalio, kalcio, magnio, fosforo, natrio ir nedidelis kiekis geležies.

• Bananai yra svarbus energijos šaltinis. Juose daug angliavandenių – sacharozės, fruktozės, gliukozės, taip pat vitaminų, mineralinių medžiagų. Du bananai suteikia pakankamai energijos 90 minučių trukmės intensyviai mankštai, todėl jie yra ypač vertinami sportininkų.

Ir štai jie – bananiniai ledai. Skanaus! Kiti receptai ČIA.

***

Visi receptai greičiausiai atsiranda čia:     tinginys

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)