fbpx

7 SPORTIŠKŲ ŽMONIŲ ĮPROČIAI

Daug kam atrodo, kad sportiški ar liekni žmonės tokie yra iš prigimties, jų geri genai. Tačiau paanalizavus, kaip tokie žmonės gyvena, būtų galima įžvelgti keletą įpročių, kurių jie nuolat laikosi. Ir tai yra diena iš dienos atliekamas darbas, kuris ilgainiui yra jų pačių nepastebimas, nes tai tampa gyvenimo būdu, kuris užtikrina gerą sveikatą ir gerą išvaizdą. Tad štai keletas tokių žmonių įpročių:

1.Reguliariai treniruojasi

Tokie žmonės sportuoja pastoviai, jie nedaro 2-3 mėnesių pertraukos, nes šiuo periodu neturi laiko. Tokie žmonės nori sportuoti ir randa tam bet kokią galimybę, o jeigu neranda, tiesiog palaiko aktyvumą vaikščiodami, važinėdami dviračiu…

sportiškų žmonių įpročiai2.Nesilaiko kūno standartų

Jie nenori atrodyti kaip konkretus fitneso modelis, nes jie myli save, myli savo kūną. Jie mato ir žino savo privalumus bei trūkumus ir supranta, kad atrodyti kaip konkretus žmogus neįmanoma, nes kiekvienas esame unikalus.

3.Ruošia maistą namuose ir susiplanuoja valgymus

Tokie žmonės dievina naminį maistą ir tai tikrai nėra kotletai ar cepelinai. Tai gryni produktai, kuriuos moka pasigaminti skaniai ir sveikai. O valgymų planavimas, dėžučių nešiojimasis į darbą ar kelionę juos apsaugo nuo persivalgymų. Žinoma, šiam įpročiui susiformuoti labai svarbu gerai išmanyti viską apie maistą, kalorijas, žinoti, kaip rinktis produktus ir kaip juos sveikai pagaminti.

4.Žino, kaip kontroliuoti alkį

Ir ne tik… Jie skiria, kada maisto nori tik akys, o kada iš tikro jaučiasi alkani, nes nevergauja maistui. O kaip kontroliuoti aklį? Gerkite daugiau vandens, valgykite daugiau daržovių, užsiimkite įdomia ir aktyvia veikla.

5.Jiems prioritetas – maistas ir sportassportas iprotis

Maisto valgymas ir sportas yra tai, apie ką yra planuojama visa likusi diena, o ne atvirkščiai. Tai yra raktas į sėkmę. Ir ne, kitos sritys nenukenčia, nes tokie žmonės moka puikiai planuoti savo laiką.

6.Visuomet grįžta prie sveikos mitybos

Jie leidžia laiką su šeima ir draugais, kartais suvalgo kebebą ar cepelinų, tačiau savęs dėl to negraužia, o sekančią dieną grįžta prie sveikos mitybos ir džiaugiasi gyvenimu.

7.Moka kokybiškai ilsėtis 

Poilsis tai ne tik atostogos, tai ir geras miegas, mokėjimas atsipalaiduoti toms 5 minutėms, kol geriama kava. Tam labai svarbu atrasti vidinę ramybę. Tik gerai pailsėjęs žmogus galės pilna jėga siekti savo tikslų ir matys prasmę sveikoje mityboje bei aktyviame laisvalaikyje.

Šie įpročiai jus išgąsdino? Nebijokite, yra dar vienas – svarbiausias įprotis – tai BALANSAS. Apie tai rašėme atskirą straipsnį, tad šok čia ir sužinok, kaipgi mėgautis gyvenimo malonumais, kartais patingėti, bet išlikti formoje ir džiaugtis puikia sveikata. TOBULĖKIME KARTU!

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)