You are currently viewing ENERGIJA

ENERGIJA

Jeigu stokoji energijos, reiškia, kad reikia keisti savo įpročius!

Štai ką siūlome daryti, kad pakeltum savo energijos lygį:

  • Sveikai maitinkis. Didelį poveikį energingumui daro mityba. Maistas suteikiantis daugiau energijos: įvairios košės ir kiti pilno grūdo produktai, vaisiai, daržovės, lašiša, avokadai. Taip pat nepamiršk gerti pakankamai vandens. Tikslus vandens kiekis, kurį turi kasdien išgerti, pateiktas aukščiau.
  • Įvertink, ar gauni pakankamai vitaminų ir mineralų. Tam yra geriausia atlikti kraujo tyrimus. Tačiau gali stebėti ir kūno siunčiamus ženklus, o žiemos metu net negalvodamas gali gerti vitamino D papildus.
  • Kokybiškai pailsėk. Kelkis ir eik miegoti tuo pačiu metu, taip pat stenkis bent pusvalandį prieš miegojimą nesinaudoti elektroniniai prietaisais. Miegok 7-9 val. ir miegoti eik dar iki vidurnakčio.
  • Užsiimk fizine veikla. Sporto klubas, pasivaikščiojimai, važinėjimas dviračiu – tau tiks bet kokie fizinio krūvio pratimai, svarbiausia, kad jis būtų malonus! Stenkis judėti kasdien bent po 30 min.

Nori greitai prasijudinti ir gauti energijos pliūpsnį? Išbandyk dabar pat šiuos pratimus:

pratimai presui     

  • Mažink stresą ir patiriamą pyktį. Po ilgos, streso kupino dienos, jaučiamės išsekę ir pavargę. Stresinėse situacijose neskubėk, ramiai reaguok į aplinkybes. O kai stresas nuslūgs – skirk laiko sau, daryk tai, kas tau malonu.
  • Išbandyk pre-workout papildus. Jų sudėtyje yra kofeino ir taurino, kurie pagerina koncentraciją, budrumą ir padeda energingiau įveikti savo treniruotę.