Cellucor C4 Ultimate 380g

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Kaina:37,90

☑️ Su kreatinu, vitaminais, citrulino malatu, kofeinu

☑️ 20 porcijų

⏩ Prekės ženklas: Cellucor

Kiti įsigijo kartu:
Cellucor C4 Ultimate 380g
Peržiūrima: Cellucor C4 Ultimate 380g
apelsinu-su-mangais
Apelsinų su mangais
Braškių Arbūzo
Ledinių mėlynųjų aviečių
Vyšnių Limonado
37,90
Kaina: 98,70
Aprašymas

Cellucor C4 Ultimate 380g – tai maisto papildas.

Cellucor C4 Ultimate – tai neišdildoma patirtis treniruotės metu. Šis sportinis energetikas yra pilnai pakrautas 300mg kofeino, 6g citrulino malato, 3,2g CarnoSyn beta-alanino ir daugybės papildomų pagalbinių ingredientų.

Vartojimas: išmaišykite porciją (1 kaušelis) maisto papildo su 200-250ml vandens ir gerkite 30 minučių prieš treniruotę. Treniruotės metu rekomenduojama gerti daug vandens. Kai kuriems asmenims jaučiamas nekenksmingas dilgčiojimo pojūtis, kuris priskiriamas beta-alaninui.

Cellucor C4 Ultimate 380g – tai maisto papildas.

Grynasis kiekis: 30g (20 porcijų).

Porcijos dydis: 1 kaušelis (19g).

Maistingumo deklaracija 19g
Vitaminas C (kaip askorbo rūgštis) 75mg (94%*)
Vitaminas B3 (kaip nikotinamidas) 3mg (19%*)
Vitaminas B6 (kaip piridoksal-5-fosfatas) 1mg (71%*)
Folio rūgštis 200µg (100%*)
Vitaminas B12 (kaip metilkobalaminas) 2,5µg (100%*)
Citrulino malatas 6000mg
Kreatino ir Ocystorm nitratų junginys:
Mikronizuotas kreatino monohidratas 3000mg
Oxystorm raudonųjų špinatų ekstraktas 555mg
CarnoSyn beta-alaninas 3200mg
Bevandenis betainas 1500mg
Nitroziginas (inozitoliu stabilizuotas arginino silikatas) 1500mg
Arginino alfa-ketoglutaratas 1000mg
Taurinas 1000mg
N-acetil-L-tirozinas 400mg

*RMV – referencinė maistinė vertė (%).

Sudedamosios dalys: vitaminas C (kaip askorbo rūgštis), niacinas (kaip niacinamidas), vitaminas B6 (kaip piridoksal-5-fosfatas), folio rūgštis, vitaminas B12 (kaip metilkobalaminas), kalcis (kaip kalcio silikatas), citrilino malatas, CarnoSyn beta-alaninas, Kreatino nitratas (NO3-T), bevandenis betainas, nitrozigino  inozitoliu stabilizuotas arginino silikatas, alfa arginino ketoglutaratas, taurinas, C4 pagrindinis energijos ir fokusavimo mišinys, natūralūs ir dirbtiniai kvapikliai, polidekstrozė, silicio dioksidas, kalcio silikatas, Acesulfamo kalis, FD&C mėlyna # 1.

Įspėjimas: produktas skirtas tik suaugusiems asmenims. Nevartoti esant alergijai bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims bei žmonėms, vartojantiems vaistus ar turintiems sveikatos sutrikimų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Rekomenduojama įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Sudėtyje yra didelis kofeino kiekis, todėl jo negalima naudoti kartu su kofeinu ar stimuliatoriais iš kitų šaltinių. Nenaudokite, jei esate nėščia, maitinate krūtimi, šiuo metu vartojate PDE5 inhibitorius ar nitratus nuo krūtinės skausmo. Nevartokite šio produkto prieš kreipdamiesi į licencijuotą, kvalifikuotą sveikatos priežiūros specialistą, jei vartojate kitus maisto papildus, receptinius vaistus ar nereceptinius vaistus. Šiame produkte yra kofeino, Nebevartokite produkto likus 2 savaitėms iki operacijos. Jei pasireiškė nepageidaujama reakcija į šį maisto papildą, nedelsdami nutraukite jo vartojimą ir susisiekite su gydytoju. Nenaudokite šio produkto ilgiau kaip 8 savaites. Nenaudokite, jei apsauginis sandariklis yra pažeistas arba jo nėra. Šis produktas parduodamas pagal svorį, o ne pagal tūrį. Gabenimo ir tvarkymo metu milteliai gali nusistovėti, o tai gali turėti įtakos miltelių tankiui.

  1. no_name

    gerai daužo šitas 😀

  2. Vytautas

    Vartoju po pusę porcijos, kaip ir rekomendavo Sportuojantys. Puikiai stimuliuoja, bet ne per daug. Naktį ramiai miegu, nors esu jautrokas stimuliantmas. Labai pagerėjo pumpas ir jėga treniruotėse. Rekomenduoju,

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jūsų peržiūrėtos prekės