Energijos stoka

Neturi energijos?

Pateikiame galimas to priežastis:

◾ Per sėslus gyvenimo būdas. Žmogus sutvertas judėti ir pastovus sėdėjimas darbe prie kompiuterio ir namie ant sofos tavęs energingesniu ar prikaupusio daugiau energijos nepadaro.

Sunku prisiversti pajudėti?

Išeiki bent pasivaikščioti ar atlikti tempimo pratimų.

Keletas mūsų mėgstamiausių čia:

tempimo pratimai tempimo pratimai

◾ Per aktyvus gyvenimo būdas. Ir taip, kas per daug, tas nesveika. Per dažnas, per aktyvus ir per stiprus sportas bei poilsio trūkumas skatina nesibaigiančius uždegiminius procesus kūne, jautiesi išsunktas ir abejingas… Tokiu atveju yra metas pasiimti sporto atostogų (1-2 sav.)

◾ Trūksta miego. Kokybiškas miegas yra tas šventas dalykas, kurio nevalia ignoruoti. Tiems, kas dirba naktimis ar yra pametę dienos/ vakaro ritmą turi stipriai susiimti.

◾ Patiriamas nuolatinis stresas. Šimtai darbų vienu metu, daug reikalų, problemų, nuolat skubo ir leki… Atsikvėpk. Blogos emocijos išsiurbia energiją, todėl turi išmokti sustoti.

◾ Trūksta vitaminų/mineralų. Dažniausiai tai būna vitaminas D, geležis ir B grupės vitaminai. Atliki kraujo tyrimą ir įsigyk tikslingų vitaminų bei peržvelk savo maisto racioną.

◾ Darai ne tai, kas patinka. Ar pastebėjai, kad kai darome tai, kas mums patinka, mes neskaičiuojame valandų? O kai darome tai, ko nemėgstame, mes tiesiog esame išsunkti… Metas peržvelgti savo atliekamus darbus, pareigas ir jeigu įmanoma – nepatinkančius užsiėmimus eliminuoti.