Universal Animal Test 21pak.

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Kaina:99,90

☑️ Stipri formulė

☑️ 21 porcija

⏩ Prekės ženklas: Universal

Turime

Kiti įsigijo kartu:
Universal Animal Test 21pak.
Peržiūrima: Universal Animal Test 21pak.
99,90
Kaina: 162,70
Aprašymas

Universal Animal Test 21pak. – tai maisto papildas.

Derinant pačius stipriausius natūralius ekstraktus su ką tik pasirodžiusiais papildais, Universal Animal Test iš naujo paaiškina kultūrizmo papildų galimybes.

Vartojimas: suvartokite porciją (1 pakelis) testosterono skatintojo, užgeriant stikline vandens, vartojant su paskutiniu valgymu prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis galite vartoti porciją (1 pakelis) su bet kuriuo valgymu. Dienos eigoje vartokite pakankamai vandens. Suvartojus 2 produkto pakuotes (42 porcijos), padarykite 4 savaičių pertrauką nuo produkto vartojimo.

Maisto papildo registro numeris valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje: MP-1049/20

Universal Animal Test 21pak. – tai maisto papildas.

Grynasis kiekis: 21 pakelis (100g) (21 porcija).

Porcijos dydis: 1 pakelis.

Maistingumo deklaracija (1 pak.)
Pro-androgenų kompleksas 2500mg:
Didžiosios dilgėlės (Urtica Dioica) šaknis (3,4-divanililtetrahidrofuranas)†
Sparnuotojo lamsto (Cissus Quadrangularis) šaknis (ketosteronas)†
Japoninio pelėvirkščio (Polygonum Cuspidatum) šaknis (transresveratrolis)†
Dvisporis grybas (Agaricus Bisporus) (polisacharidai)†
3′, 5, 7-trihidroksi-4′-metoksiflavonas (hesperetinas)†
Hipertrofinio atsako kompleksas: 1500mg:
Arachidono rūgštis (40% patentuoto riebalų rūgšties ir aliejaus mišinyje)†
Greipfrutų milteliai (žievelė) (6,7-Dihidroksibergamotinas)†
Juodųjų pipirų vaisių ekstraktas (bioperinas)†

† Dienos vertė nenustatyta.

Sudedamosios dalys: palmitino rūgštis, sterino rūgštis, linolo rūgštis, dilgėlių šaknų ekstraktas, daugiakampis cuspidatum, stearino rūgštis, agaricus grybų ekstraktas, greipfrutų ekstraktas, linolo rūgštis, γ-linolo rūgštis, dihomo-γ-linolo rūgštis, mehenistinė rūgštis, myristinė rūgštis. Lignocerio rūgštis, želatina, glicerinas, vanduo, karamelės spalva, cepelinai, titano dioksidas, magnio stearatas, FD&C mėlyna # 1, FD&C raudona # 40.

Įspėjimai: nevartokite šio produkto, jei sergate ar rizikuojate susirgti kokia nors medicinine liga ar liga, pavyzdžiui, cukriniu diabetu, astma, aukštu kraujospūdžiu, aukštu cholesterolio kiekiu, artritu, širdies ligomis, insultu, esate nėščia, kenčiate nuo uždegiminių ligų ar sergate dėl dietos, kurioje naudojama tik raudona mėsa. Prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju, jei vartojate kokius nors vaistus ar kenčiate nuo kokių nors kitų sveikatos sutrikimų. Nenaudokite šio produkto, jei rizikuojate arba esate gydomi dėl padidėjusio kraujospūdžio, širdies, inkstų, skydliaukės ar psichinių ligų, nerimo, depresijos, traukulių sutrikimo, insulto ar kokių nors kitų sveikatos sutrikimų. Jei vartojate antidepresantus, MAO inhibitorius ar kitus receptinius vaistus, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Nenaudoti vaikams, geriatrijos pacientams ar moterims.

Nutraukite vartojimą ir pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, jei atsiranda galvos svaigimas, nemiga, drebulys, nervingumas, galvos skausmas ar širdies plakimas. Kai kurias sportininkų asociacijas gali uždrausti naudoti šį produktą. Prieš naudojimą sportininkai turėtų pasitarti su savo sankcijų tarnyba. Šis produktas nėra skirtas jaunesniems nei 21 metų asmenims. Nenaudokite nėštumo ar maitinimo metu. Kad produktas būtų kuo šviežesnis, laikykite jį vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos, drėgmės ir saulės spindulių. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip įvairios dietos pakaitalas. Saugoti nuo vaikų. Nevartoti esant alergijai bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka žmonėms, vartojantiems vaistus ar turintiems sveikatos sutrikimų. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Rekomenduojama įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  1. Algis TAURAS

    stiprus variantas

  2. Xxx

    Suteikia jėgų, vyriškos energijos, bet ne kiekvienam, nes kainą irgi turi didesnę

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *