Kokia mano sveikatos būklė?

sveikatos bukle

Sveikatos būklė kiekvienam turėtų būti pats svarbiausias indikatorius. Juk nuo mūsų sveikatos tiesiogiai priklauso, kokia bus mūsų gyvenimo kokybė bei kaip jausimės kiekviena dieną. 

Tam tikslui, kad galėtumėte išsiaiškinti, kokia yra jūsų sveikatos būklė šiuo metu, sukūrėme testą, kurį išsprendus, pamatysite rezultatus su savo sveikatos įvertinimu. Na, bet jau pakaks kalbų, kibkim prie darbų, o tiksliau prie testų!

		

Testas sveikatos būklės nustatymui

Šį testą sudaro vos 9 klausimai, kurie apima jūsų mitybą, mąstymą, įpročius ir fizinio aktyvumo lygį. Galimas tik vieno atsakymo pasirinkimas. Pagal jūsų pasirinkimo variantus bus pateiktas testo rezultatas, kuris ir apibūdins jūsų dabartinę sveikatos būklę ir pateiks patarimus, kaip tą situaciją pagerinti.

Nuo ko priklauso geresnė sveikatos būklė?

Geresnė sveikatos būklė priklauso nuo įvairių priežasčių. Turbūt vienas iš svarbiausių niuansų yra subalansuota ir sveika mityba. Apie sveiką mitybą šiame tinklalapyje kalbame daug, tačiau tikrai verta to nepraleisti pro ausis ir įsigilinti. Jeigu dažnai piktnaudžiaujate šaldytais pusfabrikačiais, nesveiku greitu maistu, saldumynais, tai ir jausitės nekaip. 

Žinoma, kartu su mityba nepamirškite ir vandens vartojimo reguliariais laiko tarpais. Tai padės išvengti organizmo dehidratacijos bei iš to kylančių padarinių sveikatai ir bendrai savijautai.

Taip pat svarbus akcentas, kuris stipriai lemia mūsų bendrą savijautą – tai mąstymas. Mūsų gyvenimas sudarytas iš įvairių įvykių ir veiksmų, kurie įvyko dėl to, kad kilo mintis tą padaryti. Mūsų kūno riebalų sluoksnis, mūsų darbas, mūsų draugai ir kiti dalykai yra mūsų minčių ir įpročių rezultatas, kuris materializavosi. Tad rekomenduojame mąstyti pozityviai ir į viską pažvelgti iš geros pusės. Juk sakoma, kad nėra blogų įvykių, o yra tik likimo pamokos, kurias turime išmokti. Taip pat, mes turime galią išsiugdyti teigiamus įpročius, kurie mus vestų pirmyn, tad pasinaudokite šiuo galingu ginklu ir tai padės jums užsitikrinti palankią sveikatos būklę ir teigiamos energijos užkrovą kiekvieną dieną.

Tad išspręstame teste išsiaiškinus savo dabartinę sveikatos būklę bei pritaikius teste ir šiame tekste pateiktą informaciją, imkitės veiksmų nedelsiant!