Koks mano santykis su maistu?

maistas

Kyla klausimas: koks mano santykis su maistu? Galbūt skamba juokingai, tačiau jei norite pakelti sau nuotaika ir išsiaiškinti, ką jums reiškia maistas, tuomet išbandykite mūsų sukurtą testą, kuris yra itin trumpas, tačiau nuotaikingas ir įtraukiantis. Išbandykite jau dabar! O jeigu norite dar pasinerti giliau į šio testo sandarą bei mitybos faktus, tuomet skaitykite tekstą apačioje.

		

Testas, kuris parodys koks jūsų santykis su maistu

Šį testą sudaro viso labo 5 klausimai. Šie klausimai apima įvairius mitybos įpročius bei aspektus. Testas susistemina šią jūsų pateiktą informaciją ir pateikia jums konkretų atsakymą apie tai, koks yra jūsų santykis su maistu bei ką tai reiškia. Kai kuriais atvejais tie, kas išspręs testą, galbūt net išsiaiškins savo antsvorio priežastis. Bus tikrai įdomu, ar pamatysite tame aprašyme dalelę savęs? Galbūt atitiks didžioji dalis informacijos, o gal neatitiks nė vienas punktas? Nepabandžius, nesužinosite, tačiau svarbiausia yra tai, kad spręsdami testą neskubėtumėte, įsiskaitytumėte į pateiktą klausimą bei būtume atviri ir nuoširdus. Tuomet gausi patį tiksliausią testo rezultatą.

Ką žmogui reiškia maistas?

Kiekvienas žmogus pagal savo suvokimo ir vertybių prizmę vertiną tai, ką jam reiškia maistas. Atrodytų keista, tačiau kiekvienas, pamatęs lėkštę su maistu, pasąmoningai mato ne tik konkretų patiekalą ir užuodžia jo kvapą. Jam tas maistas sukelia tam tikras asociacijas, kurie suprantami tik jam pačiam.

Kai kuriems žmonėms maistas reikalingas tik tam, kad jie palaikytų savo gyvybės energijos rezervus ir išliktų gyvi. Tad jiems maistas nesukelia jokių emocijų ir yra tarsi formalumas, kurį jie turi nuolat daryti, jeigu nori išgyventi. Kitiems maistas asocijuojasi su tam tikra pasitenkinimo forma, malonumu arba netgi švente! Treti maistą renkasi pagal tai, kaip tuo momentu jaučiasi ir kokias emocijas patiria. Jeigu jie jaučiasi puikiai, galbūt jie valgys sveiką maistą, o jeigu jų nuotaika prasta – jie norės suvalgyti greito maisto… Visi yra skirtingi ir tai yra nuostabu, nes kuo įvairesni esame, tuo gyventi yra smagiau ir įdomiau. Tad laikas išsiaiškinti savo santykius su maistu!