Kaip pasiekti geresnę savijautą?

kaip pagerinti savijauta

Tikriausiai visiems yra kilęs klausimas, kodėl neaplanko geresnė savijauta ir kaip pagaliau tapti energingesniu bei laimingesniu? Norėdami jums padėti atsakyti į šį klausimą ir padėti išeiti iš nežinomybės labirinto, sukūrėme specialų testą. Tikimės, kad išsprendus šį sveikos gyvensenos testą, rasite atsakymą į jus kamuojantį klausimą apie geresnę savijautą. Tad išbandykite šį unikalų testą jau dabar! O jeigu norite dar pasinerti giliau į šio testo sandarą bei geros savijautos temą, skaitykite tekstą apačioje.

		

Testas bendrai savijautai įsivertinti

Šį testą sudaro 15 klausimų, kurie tiesiogiai apima jūsų gyvenimą ir gyvenimo būdą bei jūsų įpročius, mąstymą, emocijas bei poilsio rėžimą. Pasirinkti galima tik vieną atsakymo variantą, tačiau viename iš klausimų bus galimybė rinkti kelis variantus arba taip pat vieną variantą. Pagal jūsų pasirinkimo variantus bus pateiktas testo rezultatas, kuris ir apibūdins jūsų dabartinę savijautą ir tai, ką reikėtų pakeisti, jeigu norite bendrą savijautos lygį pakelti per kelis laiptelius. Svarbiausia, kad atsakymai būtų pateikiami neskubant, gerai apgalvojant klausimą. Juk kuo atviriau ir nuoširdžiau atsakysite į testo klausimus, tuo rezultatai bus tikslesni.

Nuo ko priklauso geresnė savijauta?

Geresnė savijauta priklauso nuo įvairių priežasčių. Turbūt vienas iš svarbiausių niuansų yra subalansuotas mitybos rėžimas. Dar vertėtų paminėti ir nemažiau svarbų dalyką – tai kokybiškas miegas.

Taip pat svarbus akcentas, kuris stipriai lemia mūsų bendrą savijautą – tai mąstymas. Mūsų gyvenimas sudarytas iš įvairių įvykių ir veiksmų, kurie įvyko dėl to, kad kilo mintis tą padaryti. Juk sakoma, kad nėra blogų įvykių, o yra tik likimo pamokos, kurias turime išmokti. 

Tad išspręstame teste išsiaiškinus savo dabartinę savijautą bei pritaikius teste ir šiame tekste pateiktą informaciją, imkitės veiksmų nedelsiant! Tuomet bus didelis šansas, kad sugebėsite pakeisti savo savijautą į gerą ir gyvenimo kokybė smarkiai pagerės.