Sporto klubai

VISI SPORTI KLUBAI – VIENOJE VIETOJE

Visi sporto klubai Lietuvoje nuo šiol yra vienoje vietoje – tinklalapyje Sportuojantys.lt. Sporto klubas sportinininkams yra itin svarbus. Juk būtent nuo sporto klubo sąlygų, įrangos, įsikūrimo vietos ir kitų aplinkybių priklauso, ar sportininkas ten galės efektyviai siekti savo tikslų ir apskritai, ar jam patiks to sporto klubo atmosfera. 

Dėl sporto klubo įtraukimo į sąrašą, redagavimo ar reklamos galimybių susisiekite su mumis socialiniuose tinkluose Facebook ar Instagram, arba el. p. [email protected]

SPORTO KLUBAI ŽEMĖLAPYJE

Sporto klubas – tai ta vieta, kur sportininkai praleidžia nuo kelių iki keliolikos valandų per savaitę. Todėl kiekvienas norime, kad sporto salė būtų kuo arčiau namų ar darbovietės, taip pat, kad būtų jauki, patogi, kvepianti, erdvi. Treniruočių salėje turėtų būti jums reikalingi treniruokliai, įvairių svorių hanteliai, dušai ir kita įranga, kuri reikalinga pagal jūsų asmeninius sporto poreikius. Svarbus akcentas, ypač pradedantiesiems sportininkams – tai sporto klube dirbantis treneris, jo patirtis, kompetencija, asmeninės būdo savybės. Efektyvus sportas galimas tik tada, kai sporto salė atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius ir joje jaučiatės tarsi namie. O juk kaip sakoma: visur gerai, bet namuose geriausia!

Tam, kad palengvinti jūsų vykdomas sporto klubo paieškas ir sudaryti galimybes gauti visą reikalingiausią informaciją apie sporto klubus vienoje vietoje, surinkome įvairių Lietuvos miestų sporto klubų aprašymus ir kitus duomenis.

Pas mus galite patogiai sužinoti rūpimą informaciją apie bet kurio sporto klubo kainą, darbo laiką, kontaktinius duomenis, teikiamas paslaugas, tinklalapius bei socialinių tinklų puslapius.

Išskyrėme 7 didžiausių Lietuvos miestų sporto klubus (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje) į atskiras kategorijas, o mažesnių miestų sporto klubus sudėjome į mažesnių miestų kategoriją.

Taip pat jūsų patogumui, visi sporto klubai pateikti ir žemėlapyje! Todėl, kai nutarsite nuvažiuoti į kitą miestą, iškart surasite artimiausius sporto klubus. Žemėlapį rasite šio puslapio apačioje.