fbpx

DŽIUGAS GYM (Telšiai)

Sporto klubas Telšiuose Džiugas Gym

Adresas: Masčio g. 9, Telšiai

tel. 8 613 76 673

Darbo laikas:

  • 8:00 – 22:30
  • 8:00 – 22:30
  • 8:00 – 22:30
  • 8:00 – 22:30
  • 8:00 – 22:30
  • 10:00 – 16:00
  • nedirba

Kaina: nuo 25 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/sporto.centras.dziugas.gym/

Tinklalapis: https://dziugasgym.lt/

El. p.: info@dziugasgym.lt

Aprašymas.

Žemaitijos sostinėje, Telšiuose, įsikūręs modernus sporto centras „Džiugas Gym“ siekia skatinti miestiečių fizinį aktyvumą bei tobulinti kūno formas klientams patogiu metu. Sporto centre po intensyvių treniruočių atsipalaiduoti padeda malonios procedūros: pirtis, masažai, soliariumas ar smagus pasisėdėjimas sveikame bare su draugais.

„Džiugas Gym“ – išskirtinis sporto klubas, nes būtent čia susivienija ilgametė profesionali patirtis, fizinis krūvis ir kokybiškas poilsis. Siekite asmeninių rezultatų naudodamiesi šiuolaikiškais bei moderniausiais, plačiai naudojamas visame pasaulyje, treniruoklius „Life Fitness“, „Hammer Strength“, „Tomahawk“, “ZIVA”. Ilsėkitės ir atgaukite jėgas pirtyje ar pasilepinkite atpalaiduojančiu masažu.

MISIJA:
Skatinti sporto populiarumą, supažindinti žmones su šiuolaikiškais treniruokliais ir išmokti jais taisyklingai naudotis, nepervertinti savo ištvermės ir nealinti kūno pernelyg intensyviomis treniruotėmis. Dirbame turėdami tikslą pagerinti žmonių savijautą bei fizinę formą ir užtikrindami jiems visapusį atsipalaidavimą po sunkios dienos.

VIZIJA:
Siekiame tapti vienu stipriausių Telšių regiono sporto centru. Mums rūpi, kad ateityje centre dirbtų kvalifikuoti, profesionalūs, neįkainojamą darbo patirtį sukaupę sporto specialistai – treneriai, masažuotojai, kineziterapiautai, sporto psichologai, mitybos specialistai. Kasdien atsakingu darbu judame link siekio į sportą ir sveiką gyvenseną įtraukti ne tik suaugusius, bet ir mažuosius ar ištisas šeimas.

„Džiugas Gym“ – šiuolaikiška aplinka, malonus personalas ir vieta jaustis geriau.

Kiti sporto klubai.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)