fbpx

GYM+ (Panevėžys)

Sporto klubas Panevėžyje Gym+

Adresas: Ukmergės g. 18, Panevėžys

tel. 8 614 33 555

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 14,90 eur/mėn.

Facebook: https://facebook.com/gymplius/

Tinklalapis: http://gymplius.lt/

El. p.: panevezys@gymplius.lt

Aprašymas.

Pirmasis Lietuvoje 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę veikiantis sporto klubas! Pasirink tinkamiausią sporto klubo lokaciją ir ateik kada patogu Tau! Prisijunk prie smagių grupinių treniruočių, mėgaukis soliariumo spinduliais, nemokamu filtruotu vandeniu, rask asmeninį trenerį ir gyvenk sveikai!

DARBO LAIKAS 24/7
GymPlius sporto klubas dirba 24 valandas per parą, kiekvieną dieną, visus metus. Nesvarbu, ar tai būtų ankstus sekmadienio rytas, ar valanda iki Naujų Metų – jauskite laisvę sportuoti kada norite.

NERIBOTAS APSILANKYMAS
Nesvarbu, ar norit tik lengvai prasibėgti ant takelio, ar išlieti visą savo energiją kilnojant svarmenis – niekada nereikės žvilgčioti į laikrodį, kiek gi laiko Jums liko. Nei apsilankymų laikas, nei skaičius nėra ribojami.

SALĖS PLOTAS NUO 1200 IKI 1900 KVM
Kiekvienas GymPlius tampa vis didesnis, erdvesnis ir suteikiantis daugiau pasirinkimo laisvės kiekvienam sportuojančiam. Čia nepritrūks nei įrangos nei vietos kad galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus.

DAUGIAU NEI 100 SKIRTINGŲ TRENIRUOKLIŲ
Kiekviename sporto klube yra platus treniruoklių ir kito sportinio inventoriaus pasirinkimas kuriuo galite naudotis.

NERIBOTAS SOLIARIUMAS*
Deginkitės naujuose vokiečių gamintojo megaSun Space 2000 soliariumuose neribotai, kad sportiškas kūnas būtų dar gražesnis.
*Pagal EU ir Lietuvos Respublikos įstatymus – Higienos normas, deginimasis apribotas iki dviejų kartų per savaitę su 48 valandų pertrauka tarp sesijų.

sporto klubai panevėžyje

Kiti sporto klubai Panevėžyje.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)