Sportgates (Klaipėda)

Sportgates

Sporto klubas Klaipėdoje – SportGates

Adresas: Taikos pr. 141, Klaipėda

tel. 8 622 27 755

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 19,95 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Klaipėdos miesto sporto klubą.

Rūpinamės ne tik profesionalais, bet ir pradedančiaisiais sportininkais, todėl  siūlome jiems naują treniruočių koncepciją. Treniruokliai klube išdėstyti specialiomis zonomis taip, jog paeiliui judant nuo vieno treniruoklio prie kito įdarbinamas kiekvienas kūno raumuo! Klaipėdos mieste įsikūrusiame sporto klube sportininkų laukia per 100 aukštos kokybės treniruoklių, net 1000 kv. metrų plotas, profesionalūs treneriai, administracija bei automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose visada rasite vietą savo transportui! Su SportGates judėk ir dieną, ir naktį!

Naujas, veržlus, nesustabdomas, 24/7 dirbantis sporto klubas Klaipėdoje.

Mūsų vizija – padėti tiek pradedantiesiems sportininkams, kurie nori sportuoti, tačiau nepasitiki savo jėgomis sporto salėje, tiek užkietėjusiems sporto entuziastams. Siekiame sukurti Jums jaukią sporto oazę, dirbančią visiems patogiu laiku!

Kodėl turėčiau ateitį į sporto klubą SportGates?

Nespėji pasportuoti ryte, nes sporto klubas atsidaro per vėlai? Vakare vėl negali, nes jie užsidaro anksčiau, nei pabaigi darbą? O gal tu toks užkietėjęs sportininkas, kuris nenori praleisti nei vienos treniruotės ar net per išeigines ir šventes nori sportuoti?

Sporto klubas SportGates prisitaikys prie kiekvieno norų ir gyvenimo rimto, nes dirbame visą parą, kiekvieną dieną tam, kad mūsų klientai galėtų sportuoti kada tik panorės.

Be to, rūpinamės ir pradedančiaisiais sportininkais ir siūlome jiems naują koncepciją. Treniruokliai bus išdėstyti taip, jog judant ratu, nuo vieno treniruoklio prie kito įdarbintumėte kiekvieną kūno raumenį. Taip neteks sukti galvos, kaip taisyklingai pradėti sportuoti!

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!