fbpx

SPORTGATES (Klaipėda)

Sporto klubas Klaipėdoje Sportgates

Adresas: Taikos pr. 141, Klaipėda

tel. 8 672 62 008

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 16 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/sportgates/

Tinklalapis: https://sportgates.lt/miestai/klaipeda/

El. p.: klaipedosbig@sportgates.lt

Aprašymas.

Rūpinamės ne tik profesionalais, bet ir pradedančiaisiais sportininkais, todėl  siūlome jiems naują treniruočių koncepciją. Treniruokliai klube išdėstyti specialiomis zonomis taip, jog paeiliui judant nuo vieno treniruoklio prie kito įdarbinamas kiekvienas kūno raumuo! Pačiame Kauno senamiestyje sportininkų laukia per 100 aukštos kokybės treniruoklių, net 1000 m2 plotas, profesionalūs treneriai, administracija bei automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose visada rasite vietą savo transportui! Su „SportGates” judėk ir dieną, ir naktį!

Naujas, veržlus, nesustabdomas, 24/7 dirbantis sporto klubas Klaipėdoje ir Kaune!

Mūsų vizija – padėti tiek pradedantiesiems sportininkams, kurie nori sportuoti, tačiau nepasitiki savo jėgomis sporto salėje, tiek užkietėjusiems sporto entuziastams. Siekiame sukurti Jums jaukią sporto oazę, dirbančią visiems patogiu laiku!

Kodėl rinktis „SportGates“?

Nespėji pasportuoti ryte, nes sporto klubas atsidaro per vėlai? Vakare vėl negali, nes jie užsidaro anksčiau, nei pabaigi darbą? O gal tu toks užkietėjęs sportininkas, kuris nenori praleisti nei vienos treniruotės ar net per išeigines ir šventes nori sportuoti?

„SportGates“ prisitaikys prie kiekvieno norų ir gyvenimo rimto, nes dirbame visą parą, kiekvieną dieną tam, kad mūsų klientai galėtų sportuoti kada tik panorės.

Be to, rūpinamės ir pradedančiaisiais sportininkais ir siūlome jiems naują koncepciją. Treniruokliai bus išdėstyti taip, jog judant ratu, nuo vieno treniruoklio prie kito įdarbintumėte kiekvieną kūno raumenį. Taip neteks sukti galvos, kaip taisyklingai pradėti sportuoti!

sporto klubai klaipėdoje

Kiti sporto klubai Klaipėdoje.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)