fbpx

SAVICKO SPORTO KLUBAS (Klaipėda)

Sporto klubas Klaipėdoje Savicko Sporto klubas

Adresas: Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

tel. 8 675 48 584

Darbo laikas:

  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00

Kaina: nuo 15 eur/mėn.

Facebook: https://facebook.com/savicko.sk/

Tinklalapis: http://www.savickosportoklubas.lt/

El. p.: info@sportopaslaugos.lt

Aprašymas.

Profesionalumas bei dėmesys kiekvienam lankytojui – „Savicko sporto klubo“ vizitinė kortelė.

SAVICKO SPORTO KLUBAS – vieta kur jūsų svajonės tampa realybe. Klubo įkūrėjas – stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Jo asmeninė patirtis ir praktika padėjo pasirenkant treniruoklius ir įrengiant sporto klubą. Savicko sporto klubas pirmasis Lietuvoje pristatė visame pasaulyje ypač vertinamus išskirtinės kokybės LIFE FITNESS ir HAMMER treniruoklius.

„Big Z“ Žydrūnas Savickas Sporto klubas Klaipedoje savo treniruoklių salėje naudoja tik kokybiškus ir laiko patikrintus italų firmos „Techno Gym“ treniruoklius. Čia pagal savo pageidavimus ir norus tinkamų treniruoklių ras visi – tiek vyrai, tiek dailiosios lyties atstovės. Platus svorių ir hantelių asortimentas.

Jaukioje, erdvioje ir tvarkingoje sporto salėje yra „TRX“ diržai, stacionarūs dviračiai, dideli mankštos kamuoliai, sunkūs kimštiniai kamuoliai, laipiojimo „Step“ platformas, įrengta atskira tempimo ir individualių pratimų zona, norintieji gali pažaisti stalo tenisą.

„Big Z“ Žydrūnas Savickas Sporto klube dirba būrys kompetentingų sporto specialistų, tarp jų ilgametę patirtį turintys, naudingus patarimus žarstantys ir klientų pamėgti Armandas Pikelis ir Rasa Vilkienė. Profesionalūs treneriai jums sudarys individualias treniruočių programas ir išmokys taisyklingai atlikti pratimus.

„Big Z“ Žydrūnas Savickas sporto salėje yra profesionalios medicinines kūno analizės svarstyklės, kurios padeda žmogui labiau pažinti savo kūną ne tik išoriškai, bei iš vidaus.

Japoniškos, Europoje mediciniškai sertifikuotos svarstyklės žmogui padeda sekti savo kūno rezultatus, atskirai įvertinti riebalinę, raumenų ir kaulų masę, organizme esantį vandens kiekį kilogramais ir procentais, išmatuoja vidaus organų riebalinę masę, nustato gyvybinių funkcijų palaikymui reikalingas kilokalorijas, atskleidžia žmogaus metabolinį kūno amžių.

Kiti sporto klubai Klaipėdoje.


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)