Savicko Sporto Klubas (Klaipėda)

SAVICKO SPORTO KLUBAS

Sporto klubas Klaipėdoje – Savicko Sporto klubas

Adresas: Naujojo Sodo g. 1, Klaipėda

tel. 8 675 48 584

Darbo laikas:

  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 6:00 – 22:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00

Kaina: nuo 15 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Klaipėdos miesto sporto klubą.

Profesionalumas bei dėmesys kiekvienam lankytojui – Savicko sporto klubo vizitinė kortelė.

Savicko sporto klubo – vieta kur jūsų svajonės tampa realybe. Klubo įkūrėjas – stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Jo asmeninė patirtis ir praktika padėjo pasirenkant treniruoklius ir įrengiant sporto klubą. Savicko sporto klubas pirmasis Lietuvoje pristatė visame pasaulyje ypač vertinamus išskirtinės kokybės Life Fitness ir Hammer treniruoklius.

Big Z Žydrūnas Savickas Sporto klubas Klaipėdoje savo treniruoklių salėje naudoja tik kokybiškus ir laiko patikrintus italų firmos Techno Gym treniruoklius. Čia pagal savo pageidavimus ir norus tinkamų treniruoklių ras visi – tiek vyrai, tiek dailiosios lyties atstovės. Platus svorių ir hantelių asortimentas.

Jaukioje, erdvioje ir tvarkingoje sporto salėje yra TRX diržai, stacionarūs dviračiai, dideli mankštos kamuoliai, sunkūs kimštiniai kamuoliai, laipiojimo Step platformas, įrengta atskira tempimo ir individualių pratimų zona, norintieji gali pažaisti stalo tenisą.

Savicko sporto klubo salėje dirba būrys kompetentingų sporto specialistų. Profesionalūs treneriai jums sudarys individualias treniruočių programas ir išmokys taisyklingai atlikti pratimus.

Savicko sporto klubo salėje yra profesionalios medicinines kūno analizės svarstyklės, kurios padeda žmogui labiau pažinti savo kūną ne tik išoriškai, bei iš vidaus.

Japoniškos, Europoje mediciniškai sertifikuotos svarstyklės žmogui padeda sekti savo kūno rezultatus, atskirai įvertinti riebalinę, raumenų ir kaulų masę, organizme esantį vandens kiekį kilogramais ir procentais, išmatuoja vidaus organų riebalinę masę, nustato gyvybinių funkcijų palaikymui reikalingas kalorijas, atskleidžia žmogaus metabolinį kūno amžių.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!