Lemon Gym (Kaunas)

Lemon Gym

Sporto klubai Kaune – Lemon Gym

Adresas: Baltų pr. 16, Kaunas

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Darbo laikas:

  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00

Adresas: Savanorių pr. 168, Kaunas

Darbo laikas: 24/7


tel. 19193

Kaina: nuo 19,99 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Kauno miesto sporto klubą.

Naudokis kokybiškomis sporto paslaugomis už itin patrauklią kainą. Lemon Gym sporto klubai erdvūs, o treniruoklių tiek, kad užteks visiems. Sportuosi su modernia įranga, kurią patikrino ir mėgsta profesionalai. Sporto klubai įsikūrę Patogiose vietose ir lengvai pasiekiami. Ateik ir išbandyk Lemon Gym sporto klubą nemokamai!

Patarimai iš Lemon Gym blogo:

Paprašyta įvardinti dažniausias sporto salės lankytojų klaidas, K. Vilčinskaitė nė nedvejodama sudarė netaisyklingąjį trejetą:

1. „Daugelis nemoka taisyklingai tūpti (angl. squat). Dažniausiai dubuo yra pasukamas į priekį arba suformuojamas jau minėtas riestas užpakalis – nugaros apačios raumenys įsitempia, pilvo preso raumenys visiškai neaktyvūs, tad stuburas neturi stabilios atramos. Tiesa, norėčiau sugriauti seną taisyklę, kad tupiant keliai turi būti 90 laipsnių kampu. Tai darant yra labiau apkraunami klubai, o ne keliai, nors apkrova turėtų būti vienoda. Reikia stengtis išlaikyti dvi lygiagrečias linijas – nuo kulno–kelio ir nuo peties, braukiant liniją žemyn – nesusikirtusias viršuje“, – patarė ji.

2. „Antroje vietoje – įtūpstas. Žmonės klaidingai atsispiria ne nuo kulno, o nuo pirštų galų. Tai didina riziką pažeisti kelio sąnarį, netaisyklingai įdarbinti raumenis“, – perspėjo Lemon Gym dirbanti trenerė.

3. „Galiausiai, daug klaidų daroma atliekant paprasčiausius atsispaudimus. Ypač vaikinai pirmiausiai nesugeba išlaikyti korpuso, riečia užpakalį. Pratimo metu vyksta didelis menčių judėjimas, ko tikrai neturėtų būti. Atsispaudimo metu pagrindinį darbą daro krūtinės raumenys, jiems padeda pečiai, rankos, bet mentės ir kaklas daug judėti tikrai negali“, – aiškino K. Vilčinskaitė.

Todėl salėje esantys veidrodžiai gali pasitarnauti ne tik nuotraukų darymuisi, bet pirmiausiai savo laikysenos stebėjimui.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!