Fankas (Kaunas)

FANKAS

Sporto klubas Kaune – Fankas

Adresas: Savanorių pr. 111, Kaunas

tel. 8 374 26 868

Darbo laikas:

  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 22:00
  • 9:00 – 18:00
  • 9:00 – 18:00

Kaina: nuo 23,95 eur/mėn

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Kauno miesto sporto klubą.

Sporto klubas Fankas gyvuoja jau virš 25 metų! Šis Kauno sporto klubas yra įkurtas daugkartinio Lietuvos sportinės aerobikos čempiono – Andžej Michmel. Pradžia buvo tikrai sunki, bet įsimintina ir nuostabi! Čia visada buvo, yra ir bus puiki nuotaika ir aplinka. Žmonės, kurie ateina į šį Kauno sporto klubą, visada geri, draugiški bei paslaugus – tai verslininkai, studentai, moksleiviai ir kiti. Todėl sporto klube Fankas atmosfera visada pilna energijos, džiaugsmo, juoko bei profesionalumo. Ne vienas Kaune vedantis aerobiką instruktorius pradėjo savo karjerą būtent čia – Kauno sporto klube Fankas.

Kiekvienas naujas narys čia jaučiasi puikiai, kadangi jam skiriama daug dėmesio ir šilumos. Kiekvienam individualiai patariama nuo ko pradėti, ką daryti ir kaip treniruotis toliau. Sportuojant bet kuriame sporto klube Kaune labai svarbu pasirinkti teisingą kelią norint pasiekti užsibrėžtą tikslą: ar mažinti riebalinį audinį, ar didinti raumenų tonusą, ar stiprinti sveikatą. Ir tai turi būti daroma palaipsniui, kadangi judesiai, įgauti treniruočių pradžioje, išliks visam gyvenimui. Dėl to verta mokytis nuo pat pradžių taisyklingų judesių bei įgūdžių. Be to, taip galima išvengti traumų ir skausmų, kurie dažniausiai ir kyla nuo pernelyg didelio krūvio arba netaisyklingų judesių.

Bendras šio puikaus Kauno sporto klubo plotas – 800 kv. m. Pas mus rasite erdvią, modernią, vėdinamą treniruoklių salę, pačius naujausius Sports Art kardio treniruoklius, naujai įrengtą grupinių užsiėmimų salę, naujausia įranga aprūpintą funkcinių treniruočių salę, turkišką pirtį bei garo sauną. Jūsų patogumui yra erdvūs dušai, visiškai naujos persirengimo spintelės. Pastatyti mašiną šalia mūsų sporto klubo taip pat nebus sunku, nes turime nuosavą, tik klubo nariams skirtą, automobilių stovėjimo aikštelę.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!


 

Panašūs straipsniai