fbpx

CITY GYM (Kaunas)

Sporto klubas Kaune – City Gym

Adresas: Pramonės g. 4A, Kaunas

tel. 8 608 43 373

Darbo laikas:

  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 23:00
  • 6:00 – 22:00
  • 9:00 – 17:00
  • 9:00 – 17:00

 

Kaina: nuo 15 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/KaunasCityGym/

Tinklalapis: http://citygym.lt/

El. p.: info@citygym.lt

Aprašymas.

Sporto klubas City Gym – tai strategiškai kiekvienam puikiai pasiekiamas, vienas didžiausių sporto klubų Kauno mieste. Modernus, erdvus ir su naujausia infrastruktūra sporto klubas. Net 850 kvadratinių metrų erdvė, kurioje kiekvienas klientas gali mėgautis kokybiška treniruote ir profesionalių trenerių priežiūra. Kad išpildytume kiekvieno kliento lūkesčius, sporto klube City Gym kasdien vyksta produktyvios grupinės treniruotės, kurias veda vieni geriausių šios srities profesionalų, net 200 kvadratinių metrų uždaroje erdvėje. Grupinėse treniruotėse gali dalyvauti visi, kurie turi bet kurį, galiojantį, mūsų sporto klubo abonementą.

Klientų patogumui, sporto klube įrengti erdvūs persirengimo kambariai, modernūs dušai ir daiktų saugojimo spintelės. Taip pat, šalia pastato įrengta erdvi automobilių parkavimo aikštelė – čia visada rasite vietos savo automobiliui.

 

VIZIJA

Tapti lyderiaujančiu ir pripažintu sporto klubu Kaune, ugdyti ir kiekvienam klientui padėti pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, pasitelkus naują ir modernų sporto klubo inventorių bei profesionalių trenerių kompetenciją.

Teikiama daug paslaugų ir treniruočių: HIIT, pilatesas, skirtos senjorams, kalanetika, su TRX diržais, zumba, pump treniruotės ir kitos.

 

Kur sportuoti Kaune? Štai visi sporto klubai Kaune

Štai čia visi sporto klubai Lietuvoje. Pamatyk, kaip atrodo sporto klubų žemėlapis!


 

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)