Maximus Gym (Jonava)

maximus gym

Sporto klubas Jonavoje – Maximus Gym

Adresas: Kosmonautų g. 1, Jonava

Darbo laikas:

  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 7:00 – 21:30
  • 10:00 – 15:00
  • 10:00 – 14:00

Kaina: nuo 25 eur/mėn

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį sporto klubą.

Nori pradėti sportuoti ir nežinai kur? Kviečiame pas mus, pirma treniruotė visiškai nemokamai! Gausus inventoriaus pasirinkimas, erdvi salė, draugiška aplinka ir profesionalūs treneriai. Taip kad griebk sportinę aprangą ir skubėk pas mus, lauksime ir mielai padėsime!

Sporto klubo Maximus Gym trenerio mintys

Rūpesčių dėl nugaros skausmų, išvaržos, netaisyklingos laikysenos, turi labai daug žmonių, o fizinis aktyvumas jau seniai tapo būtinu kasdienybės fragmentu. Nesvarbu, kokią sporto rūšį žmogus renkasi, tačiau fizinis aktyvumas yra labai svarbus. Tiesa, žmonėms, turintiems laikysenos, nugaros problemų rekomenduojama ir trenerio priežiūra, o teisingi nuolatiniai fiziniai pratimai gali gerokai pagerinti gyvenimo kokybę.

Netikslinga manyti, jog atėjus į treniruoklių salę teks valandą laiko kilnoti svarsčius. Greta jėgos pratimų yra kardio treniruotės, nugaros, pilvo preso ir kiti pratimai.

Gerokai seniau fabrikuose dirbantiems žmonėms būdavo vadinamosios gamybinės mankštos. Kitaip tariant, žmonės bent du kartus per dieną būdavo priversti judėti, atlikti tam tikrus fizinius pratimus. Dabar to nėra, darbas orientuotas į kuo didesnius rezultatus ir nėra jokių fizinių pertraukėlių. Bėdų dėl laikysenos, nugaros turi daug žmonių – siuvėjos, kasininkės, žmonės, dirbantys prie kompiuterių ir panašiai.

Vakarais žmonės grįžta į namus pavargę, įsisuka į buities rūpesčius, vaikų pamokas, vakare gula prie televizoriaus, o kokybiško laiko sau, savo sveikatai – nelieka. Ir tai yra blogai. Net jei dabar jaučiatės gerai, tai nereiškia, jog taip bus visada.

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!