fbpx

Pratimai namuose

Sportas namuose yra tai, ką renkasi tie, kurie negali sau leisti įsigyti sporto klubo abonimento, neturi laiko ar gėdijasi įžengti į sporto salę. Ši pratimų skiltis yra specialiai šiems žmonėms. Pratimai namuose – jiems nereikalinga jokia įranga – tiesiog raskite truputį laisvo ploto namuose ar lauke. Kai kuriuos pratimus galite pasunkinti su specialiomis gumomis ar kita nebrangia ir daug vietos neužimančia įranga.

Nepamirškite, kad reikia nepersistengti, jeigu nesate sportuojantis ir jau šiandien startuojate su pratimais namuose. Visų pirma, tinkamai apšilkite:

*Bėkite vietoje;
*Sukite ratais riešus ir pečius;
*Pasilankstykite į šonus bei pirmyn ir atgal.

Apšilimas padės ne tik paruošti raumenis būsimam krūviui, bet ir aprūpins organizmą energija, sureguliuos širdies ritmą ir padės nusiteikti psichologiškai.

Kai kuriems pratimas gali būti reikalingas kilimėlis, taipogi sportuoti gali būti daug smagiau su muzika. Išsijunkite televizorių ir telefoną – niekas neturi jūsų blaškyti. Susikoncentuokite į save, savo kūną.

Pasirinkite pratimus pagal savo fizinį pasiruošimą. Vienos treniruotės metu galite treniruoti visą kūną arba suskirstyti treniruotes pagal atskiras raumenų grupes. Atlikite pratimus techniškai ir neskubant. Kai kurie nurodyti pratimai yra ganėtinai sudėtingi ir reikalaujantys tam tikrų įgūdžių, tad jeigu jų neturite – atlikte paprastesnius, lengvesnius pratimus. Nepatingėkite paanalizuoti kai kurių pratimų technikos.

Po treniruotės nepamirškite tempimo pratimų. Tempimai jums padės atsipalaiduoti bei palaikyti tinkamą raumenų balansą.

Ir nors sportas namuose nėra toks intensyvus bei stiprus kaip sporto salėje – nereikia numoti ranka į poilsį ar sveikesnę mitybą. Tad jau dabar pat meskite į šoną visą nesveiką maistą, gaminkitė namuose, skirkite laiko savo valgiaraščiui. Taip pat nestresuokite ir gerai išsimiegokite kiekvieną naktį!

Dėmesio! Daug įvairių pratimų variantų prisidėtų turint tamprias gumas, skersinį ar vieną kitą hantelį. Jeigu turite bent kažkokią įrangą, kviečiame pasižvalgyti daugiau visoje pratimų skiltyje ir pritaikyti tai sau namuose ar lauke!

PRATIMAI NAMUOSE

ATSISPAUDIMAI (KRŪTINĖ IR RANKOS)

pratimai namuose pratimai namuose pratimai namuose

pratimai namuose pratimai namuose sportas

KOJOS

sportas sportas sportas

sveika mityba sveika mityba

SĖDMENYS

sveika mityba sveika mityba pratimai

pratimai pratimai pratimai

NUGARA

pratimai pratimai pratimai

pratimai pratimai pratimai

pratimai pratimai pratimai

pratimai namuose

RANKOS

namuose namuose namuose

namuose namuose namuose

namuose namuose

PRESAS

namuose presas presas

presas

Dalį namuose tinkančių atlikti pratimų presui galite rasti čia.

Reikalinga pagalba?

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)