Pratimai namuose

sporto pratimai namuose

Kam aktualus sportas namuose?

Sporto pratimai namuose yra paprasčiausias pasirinkimas, norintiems pasiekti geresnius rezultatus, kai nėra laiko įžengti į sporto salę, taip pat kai sporto klubai uždaromi neribotam laikui. Pandemija privertė mus visiškai pakeisti požiūrį į sportą ir pradėti sportuoti būtent namų sąlygomis. Tad metas prisitaikyti ir išnaudoti laisvą laiką kūno tobulinimui! Štai čia ir yra naudingas laisvo laiko leidimas!

Sportas namuose naudingas ir patrauklus tuo, kad jam atlikti nereikalinga jokia įranga. Jiems atlikti, pakanka truputį laisvo ploto, o juos galite pasunkinti su specialiomis gumomis ar kita nebrangia ir daug vietos neužimančia įranga. Kai kada bus reikalingas ir kilimėlis. Taip pat rekomenduojame sportuoti su muzika, nes toks sporto būdas daug smagesnis. Svarbiausia, kad susikoncentruojate į save bei savo kūną.

Nepamirškite, kad nereikia persistengti, jeigu nesate sportuojantis ir jau šiandien nusprendėte, kad sportas namuose yra tai, ko ieškojote. Visų pirma, svarbus tinkamas apšilimas:

  • Bėkite vietoje;
  • Sukite ratais riešus ir pečius;
  • Pasilankstykite į šonus, pirmyn ir atgal.

Mankšta namuose turėtų būti pasirenkama pagal savo fizinį pasiruošimą ir sportinę patirtį. Galima viso kūno treniruotė arba treniruotės pagal atskiras raumenų grupes. Stenkitės treniruočių užsiėmimus atlikti techniškai ir neskubant. Kai kurie nurodyti pratimai yra ganėtinai sudėtingi ir reikalaujantys tam tikrų įgūdžių, tad jeigu jų neturite – atlikite paprastesnius, lengvesnius. Nepatingėkite paanalizuoti jų atlikimo technikos. Nes būtent nuo atlikimo technikos ir priklauso didžioji dalis sėkmės.

👉20 būdų efektyvesnei treniruotei namuose

Tad paanalizuokite mūsų pateiktus mankštos pavyzdžius ir išbandykite juos patys. Jeigu patiks mūsų pateikta informacija, būtume dėkingi, jei pasidalintumėte nuoroda su draugais. Na, bet jau užteks kalbų, daugiau darbų!

👉Pratimai be jokios įrangos

Sporto pratimai namuose

Atsispaudimai (krūtinei ir rankoms)

atsispaudimai pratimai namuose pratimai namuose

pratimai namuose pratimai namuose sportas

 

Pratimai kojoms namuose

sportas sportas sportas

sveika mityba sveika mityba

 

Sėdmenims

sveika mityba sveika mityba pratimai

pratimai pratimai pratimai

Nėra noro treniruotę dėliotis pačiam?

Nugarai

pratimai pratimai pratimai

pratimai pratimai pratimai

pratimai pratimai pratimai

pratimai namuose

 

Rankoms

namuose namuose namuose

namuose namuose namuose

namuose namuose

 

Pilvo presui

pratimai presui namuose (5)

👉Pratimas lenta (plank) ir jo nauda

pratimai presui namuose (5)

pratimai presui namuose presaspratimai presui namuose  pratimai presui namuose pratimai presui namuose presasnamuose pratimai presui namuose pratimai presui namuosepratimai presui namuose pratimai presui namuose pratimai presui namuose pratimai presui namuose

👉Kiti efektyviausi pratimai pilvo preso

 

Visam kūnui

pratimai visam kunui namuose pratimai visam kunui namuose pratimai visam kunui namuose

Trūksta motyvacijos ir palaikymo?