Pratimai krūtinei

pratimai krutinei

Kodėl svarbūs sporto pratimai krūtinei?

Sporto pratimai krūtinei yra itin mėgstami daugelio vyriškos lyties atstovų. Juk tvirta torsas – tai savotiškas pasididžiavimas savo kūno išvaizda, suteikiantis tvirtumo. O juk kiekvienas, einantis į treniruočių salę, tai daro ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl geresnės išvaizdos ir nėra čia ko gėdytis! Atlikti šios raumenų grupės treniruotę yra labai svarbu ir tą daryti reikėtų tiek vyrams, tiek ir moterims. Visų pirma, gerai išlavinti raumenys gerina laikyseną, suteikia tvirtumą visam kūnui, o ypač vyrams duoda gerą vizualų vaizdą.

👉 Kalorijų lentelė

Treniruotes galima atlikti darant spaudimus bei suvedimus įvairiais kampais. Žemiau esančioje iliustracijoje, galite susipažinti su ganėtinai paprasta krūtinės raumenų anatomija.

krutines raumenys

Krūtinės raumenys ir jų treniravimas

Didysis raumuo dengia bene visą krūtinę, o mažąjį raumenį jis netgi uždengia. Bet yra labai svarbu, kad būtų lavinama raumens viršutinė dalis, nes būtent ji dažniausiai ir yra atsiliekanti. Raumenų disbalansas sudaro ne tik įspūdį, bet ir realų vaizdą, kad krūtinė nėra pilnai ir visapusiškai ištreniruota. 

👉 KMI skaičiuoklė

Yra vienas itin paplitęs mitas, kad moterims apskritai nereikia treniruoti šios raumenų grupės. Taip manoma todėl, nes neva moters krūtų apimtys gali sumažėti. Verta priminti, kad šis reiškinys įvyksta tik tuomet, kai mažinamas riebalinis sluoksnis visame kūne, o ne dėl to, kad auginamas raumeninis audinys. Beje, natūraliai moteris daug raumenų užsiauginti negali. Išlavinti raumenys pagerina moters laikyseną, kūnas tampa proporcingas ir stangrus.

👉 Mitybos planas

Prie krūtinės raumens dar priskiriamas ir priekinis dantytasis raumuo, tačiau jis dažnai dirba ir atliekant kitų raumenų grupių lavinimo užsiėmimus.

Treniruotė turėtų būti sudaryta iš bent poros bazinių pratimų, atsižvelgiant į tai, kuri raumens dalis dominuojanti, o kuri atsiliekanti. Treniruočių metu turėtų būti akcentuojama atsiliekanti raumenų grupė.

Žemiau pateikta informacija su aiškiomis ir išsamiomis iliustracijomis, padės atrasti naujovių sporte ir suprasti, kaip atrodo veiksminga treniruotė. Užtenka įžangų, geriau pradėkime!

👉 Papildai sportuojantiems

Pratimai krūtinei

Spaudimai

Pratimai krūtinei              pratimai     Pratimai krūtinei      Pratimai krūtinei    pratimas          PRATIMAI KRUTINEI                  pratimai      pratimai

 

Treniruoklyje

Pratimai krūtinei         Pratimai krūtineiPratimai krūtinei

 

Plėšimai ir suvedimai

treniruote          PLESIMAS    pratimai

treniruote         treniruote    pratimaspratimas      treniruote          treniruotetreniruote

 

Su savo kūno svoriu

pratimai krutinei        krutinei          atsispaudimai       krutinei     krutinei

atsispaudimai atsispaudimai

Panašūs straipsniai