fbpx

Pratimai krūtinei

Krūtinės raumenys yra labai svarbūs ir juos reikia treniruoti tiek vyrams, tiek moterims, todėl pratimai krūtinei yra tai, ko negalima ignoruoti. Išlavinti krūtinės raumenys gerina laikyseną, suteikia tvirtumą visam kūnui, o ypač vyrams duoda gerą vizualų vaizdą. Pratimai yra skirstomi į spaudimus bei suvedimus įvairiais kampais. Susipažinkite su ganėtinai paprasta krūtinės raumenų sandara.

krutines raumenys

Didysis krūtinės raumuo dengia bene visą krūtinę, o mažąjį krūtinės raumenį jis netgi uždengia. Bet yra labai svarbu treniruoti krūtinės viršų, nes tai dažnai yra atsiliekanti krūtinės dalis. O kai ji atsilieka, atrodo, kad krūtinės raumenys nėra pilnai ištreniruoti. Moterims taipogi daugiau dėmesio reiktų skirti šiai raumens daliai.

Kad moterims treniruoti krūtinės nereikia yra mitas. Krūtinė mažėja nuo to, kai dega riebalai, o ne nuo to, kad didėja raumuo, beje, natūraliai moteris daug raumenų užsiauginti negali. Išlavinti krūtinės raumenys pagerina moters laikyseną, kūnas tampa proporcingas, vienodai stiprus.

Prie krūtinės raumenyno dar yra priskiriamas ir priekinis dantytasis raumuo, tačiau jis dažnai dirba ir atliekant visai ne krūtinės treniravimui skirtus pratimus.

Krūtinės treniruotę turėtų sudaryti bent pora bazinių pratimų, atsižvelgiant į tai, kuri krūtinės dalis dominuojanti, o kuri atsiliekant ir labiau skirti dėmesio atsiliekančiai grupei.

Pasisemkite idėjų čia – pratimai krūtinei, apačioje, savo treniruotei, o šiame įraše rasite keletą tipsų kokybiškesniam krūtinės treniravimui.

PRATIMAI KRŪTINEI

SPAUDIMAI

Pratimai krūtinei              pratimai     Pratimai krūtinei      Pratimai krūtinei    pratimas          PRATIMAI KRUTINEI                  pratimai      pratimai

SPAUDIMAI TRENIRUOKLIUOSE

Pratimai krūtinei         Pratimai krūtineiPratimai krūtinei

PLĖŠIMAI/SUVEDIMAI

treniruote          PLESIMAS    pratimai

treniruote         treniruote    pratimaspratimas      treniruote          treniruotetreniruote

SU SAVO KŪNO SVORIU

pratimai krutinei        krutinei          atsispaudimai       krutinei     krutinei

atsispaudimai atsispaudimai

Reikalinga pagalba?

Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)