Mitybos ir Sporto Planas

(2 pirkėjų atsiliepimai)

Kaina:159,00199,00

ĮSPĖJIMAS – rezultatai ir įgūdžiai išliks ilgam!

✅ Planas sudaromas pagal jūsų tikslą: svorio auginimas, metimas, savijautos gerinimas…

❤️ Garantuojame visapusišką palaikymą tiek, kiek jo jums reikės!

Kiti įsigijo kartu:
Mitybos ir Sporto Planas
Peržiūrima: Mitybos ir Sporto Planas
30 dienų
30 dienų
60 dienų
90 dienų
159,00
Kaina: 206,90
Aprašymas

Norite maksimalaus komplekto? Mitybos ir sporto planas, kurio pagalba nebus jokių spragų jūsų rėžime. Judėsime užtikrintai tikslų link. Planas sudaromas tiek norintiems numesti, tiek priaugti svorio, tiek siekiant gerinti savijautą, laikyseną, proporcijas. Visapusiškas palaikymas ir profesionali pagalba iš sportuojančių.

SPORTO PLANAS

◾ Sporto programa sudaroma atsižvelgiant į jūsų norimus pasiekti tikslus (jėga, ištvermė, raumenys, riebalų metimas); turimas galimybes sportuoti (sporto salės ypatybės/turima namų įranga); kūno proporcijas; laikyseną; jūsų bendrą savijautą, o mūsų tikslas bet kuriuo atveju yra ją pagerinti.
◾ Pats sporto planas pateiktas itin aiškiai: video nuoroda bei nuotrauka, nurodytas serijų ir pakartojimų skaičius.
Sporto programoje taip pat rasite:  rekomenduojamą sporto grafiką (kardio ar kitų reikalingų papildomų pratimų rekomendacijas, dienomis suskirstytas treniruotes), sporto, mitybos piramides, kitus patarimus, kurie pagerins jūsų pratimų atlikimo techniką.

MITYBOS PLANAS

 Mitybos planas orientuotas į tai, kad ne spaustumėte save į rėmus, o išmoktumėte įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus bei turėtumėte daugiau laisvės mityboje.
 Plane net 12 lapų individualių įžvalgų užtikrintam progresui. Mitybos plane pateikiame būtent jums pritaikytą informaciją: pagrindinis patiekalas + jo alternatyvos (nuo 1 iki 5), asmenines valgymo laiko ir papildų rekomendacijas, vandens, druskos, cukraus vartojimo niuansus, geriausius gaminimo būdus, miego, fizinio aktyvumo, cheat meal, užkandžių rekomendacijas.
◾ Kiekvienas valgymas yra pažymėtas tiksliu kalorijų skaičiumi (atskirai angliavandeniai, baltymai, riebalai), kad galėtumėte planą koreguoti patys.
◾ Pridedamas papildomas priedas, kuris leis suprasti, kaip keisti produktus vienus su kitais.

___

◾ Suteikiame nuo 1 iki 3 mėn. konsultacijų laikotarpį. Tai reiškia, kad bet kada atsakysime į visus jums kilusius klausimus ir jei reikia, pakoreguosime programą. Kontaktuoti galima jums patogiausiu būdu.
◾ Anketų pildymas itin patogus. Itin išsamių anketų dėka jūs savo plane rasite mėgstamu produktus, mėgstamus atlikti pratimus…
◾ Nemokamai gausite prieigą prie Sportuojantys VIP grupės.
◾ Planas atsiunčiamas per 7-9 d. d., gavus apmokėjimą ir užpildytą anketą.

DĖMESIO!
Pasirinkite norimą konsultacijų laikotarpį pirkdami planą.
Su užsakymo patvirtinimo laišku gausite nuorodą, kurioje galėsite užpildyti anketas ir pažymėsite kitą reikalingą informaciją.
Su jumis susisieksime nurodytu el. paštu per 12 val. nuo apmokėjimo gavimo dėl plano atlikimo termino patikslinimo ir kitų detalių.

  1. Gabrielė

    Vos tik pamačius planus – iškart patiko. Sporto plane – visai kitas požiūris į sportą, labai aiškus programos pateikimas ir žinoma, atsižvelgta į visus mano norus, kurie buvo paminėti anketoje. Super. O mitybos planas itin patiko dėl to, nes asortimente buvo mano mėgstami produktai, buvo suteikta laisvė.
    Praėjus vos kelioms savaitėms su šiais planais pagerėjo savijauta, kūnas pasikeitė į gerąją pusę ir dar tai tikrai ne pabaiga. Ačiū sportuojantiems už palaikymą ir atsakymus į durnus klausimus visą šį laiką. 🤣 Jūs tikėjote manimi labiau nei aš savimi.

  2. Kęstutis

    Galingas rinkinukas, valgau skaniai, sveikai, jokio badavimo ir energijos trūkumo. Sporto planas iliustruotas, nors sporte nesu naujokas, tai pratimus atlikti moku. Atradau naujų pratimų. Patiko, kad prie paslaugos priklauso ir palaikymas, tai galima susisiekti su Sportuojantys.lt komanda ir jie atsako į klausimus, kai tokių kyla. Jeigu esate pasimetę ir norite susiimti, tuomet rekomenduoju šią paslaugą, tikrai padėjo suimti save į „nagą”

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *