Išsami Konsultacija

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Kaina:40,00

✅ Išgirsite atsakymus į visus jus dominančius klausimus

❤️ Prisitaikome prie jums patogaus laiko ir jums patogios platformos

⭐ Gausite papildomų patarimų, kad tikslo pasiektumėte daug lengviau ir greičiau

Kiti įsigijo kartu:
Išsami Konsultacija
Peržiūrima: Išsami Konsultacija
40,00
Kaina: 87,90
Aprašymas

Jeigu ieškote atsakymų apie mitybą, sportą, motyvaciją, maisto papildus ir apskritai – sveiką gyvenseną, o googlinti atsibodo, nes randate atsakymus, kurie prieštarauja vienas kitam ir galiausiai nesuprantate, kokį kelią pasirinkti, tuomet Sportuojantys.lt teikiama išsami konsultacija skirta būtent jums.

Konsultacija trunka 30 min. Norėdami ilgesnės konsultacijos į krepšelį įsidėkite 2 vnt. ar dar daugiau. Tokiu atveju išsamios konsultacijos trukmė proporcingai didės po 30 min.
Konsultaciją gaunate jums patogiu būdu: vaizdo skambučiu, paprastu skambučiu arba nenutrūkstamu susirašinėjimu, naudojantis bet kuria internetine platforma. Dėl tikslaus konsultacijos laiko susitariama el. paštu arba telefonu, per 12 val. nuo apmokėjimo gavimo.
Išsamios konsultacijos metu atsakome į tiek klausimų, kol trunka konsultacijos laikas! Ir žinoma, duodame patarimų iš savo patirties tam, kad tikslų pasiektumėte dar lengviau ir greičiau. Tad jei ir neturite daug klausimų, patikėkite, suteiksime jums daugiau žinių daugiau negu tikitės!
◾ Po konsultacijas atsiųsime atmintinę, kurioje patogiai bus sužymėta svarbiausia informacija, apie kurią kalbėjome konsultacijos metu.

DĖMESIO!
Su užsakymo patvirtinimo laišku gausite nuorodą, kurioje galėsite užpildyti trumpą anketą ir pažymėsite kitą reikalingą informaciją.
Su jumis susisieksime nurodytu el. paštu per 12 val. nuo apmokėjimo gavimo dėl konsultacijos suteikimo ir kitų detalių.

  1. edva

    susiskambinome su sportuojantys.lt per skype, viską nuodugniai atsake, kas domino ir dar parenge „spargalka” rastu apie tai, ka kalbejom 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *