Applied Nutrition Gertuvė 700ml

Kaina:7,90

☑️ Optimali talpa

☑️ Sandari

⏩ Prekės ženklas: Applied Nutrition

Neturime

Aprašymas

Applied Nutrition Gertuvė 700ml – tai tavo ištikimiausia pagalbininkė organizmo drėkinime. Gertuvė puikiai tinka maišyti baltyminius kokteilius.

Gertuvė yra 700ml talpos su Applied Nutrition prekės ženklu ir unikaliu mėlynu dangteliu viršuje. Mėlyna spalva simbolizuoja pasitikėjimą savo jėgomis ir ramybę. Juk pasitikint savo jėgomis, savo treniruotėje padarysime maksimumą ir paskatinsime savo progresą.

Pasitikėkite ne tik savimi, bet ir šios gertuvės kokybe, kadangi pasigamintas kokteilis iš jos neišsilies. Ramybė – tiesiog būtina prieš kiekvieną treniruotę, kai norime nurimti, susikaupti ir atiduoti visą save.

Vieniems gertuvė – tai tiesiog tiesiog eilinis įrankis, sporto atributas, skirtas fizinio krūvio treniruotės metu atsigerti vandens ar maisto papildų mišinio. Kitiems gertuvė – tai tarsi simbolis, skirtas parodyti save ir savo įvaizdį sporto salėje ir išsiskirti iš pilkos sportininkų ir sportui prijaučiančių mėgėjų minios.

Gertuvės puodelyje yra tinkliuko formos įdėklas. Plaktuvės dizainas yra paprastas ir ergonomiškas. Gertuvė yra sandari, todėl skysčiai iš jos neišsilies. Dėl lengvo svorio, gertuvę bus itin patogu nešiotis ją su savimi. Dangtelyje yra didelis „snapelis“, leidžiantis lengvai ir greitai sunaudoti jūsų sumaišytą produktą.

  • Lengvai ir greitai paruošite kokteilį;
  • 700ml talpa;
  • Ergonomiškas dizainas;
  • Dėl savo lengvumo, ypač patogi nešioti;
  • Didelis „snapelis“;
  • Sandari;
  • Yra matavimo skalė gertuvės šone (100-700ml);
  • Yra tinkliuko formos įdėklas.

 

Įspėjimas: nenaudokite gertuvės su karštais ar šiltais skysčiais. Kratant karštus skysčius uždarytoje talpykloje gali padidėti slėgis, todėl atidarius turinį, jis gali būti išstumtas iš dangčio.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Applied Nutrition Gertuvė 700ml”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *