JNX Sports The Curse Glutamine 300g

(1 pirkėjo atsiliepimas)

Kaina:29,90

☑️ 5g L-glutamino porcijoje

☑️ 60 porcijų

⏩ Prekės ženklas: JNX Sports

Turime

Kiti įsigijo kartu:
JNX Sports The Curse Glutamine 300g
Peržiūrima: JNX Sports The Curse Glutamine 300g
29,90
Kaina: 69,80
Aprašymas

JNX Sports The Curse Glutamine 300g – tai maisto papildas.

L-glutaminas yra sąlygiškai nepakeičiama aminorūgštis.

Vartojimas: išmaišykite porciją (1 kaušelis) maisto papildo su 250 – 300ml šalto vandens ar vaisių sulčių, kol milteliai ištirps. Vartoti po 1-2 porcijas per dieną, iš kurių vieną porciją rekomenduojama suvartoti po treniruotės, kitą prieš miegą.

JNX Sports The Curse Glutamine 300g – tai maisto papildas.

Grynasis kiekis: 300g (60 porcijų).

Porcijos dydis: 1 kaušelis (5g).

Maistingumo deklaracija 5g
Glutaminas (kaip L-glutaminas) 5g

Sudedamosios dalys: L-glutaminas.

Alergenai: pagaminta naudojant įrangą, kuri taip pat apdoroja žemės riešutus, riešutus, pieną, kiaušinius, kviečius, vėžiagyvius, žuvį ir soją.

Įspėjimai: produktas skirtas vartoti tik sveikiems suaugusiems, vyresniems nei 18 metų. Nevartoti esant alergijai bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims bei žmonėms, vartojantiems vaistus ar turintiems sveikatos sutrikimų. Pasitarkite su licencijuotu, kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu prieš vartodami šį ar bet kurį maisto papildą, ypač jei vartojate vaistus arba turite sveikatos problemų. Nutraukite vartojimą likus 2 savaitėms iki operacijos. Naudokite tik taip, kaip nurodyta. Nenaudokite, jei apsauginis sandariklis pažeistas arba jo nėra. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Rekomenduojama įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

  1. grynas

    man patinka kad grynas glutaminas, o ne su skoniais saldžiais

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *