Kokį sportininko tipą atitinku?

sportininko

Sportininko tipas gali parodyti kiekvienam, kuris užsiima fizinio krūvio treniruotėmis, koks sporto ir treniruočių būdas jam tinka ir patinka labiausiai. Kad galėtumėte tą kuo greičiau išsiaiškinti, sukūrėme itin paprasta ir greitą grafinį sporto testą, kuriame atsakymai pateikti ne žodžiais, o iliustracijomis, tad beliks tik pasirinkti tą iliustraciją, kuri jus atspindi labiausiai.

Tikimės, kad išsprendus šį sporto testą, išsiaiškinsite koks sportininkas esate pagal tipą. Išbandykite jau dabar! O jeigu norite pasinerti dar giliau į šio testo sandarą bei geros savijautos temą, skaitykite tekstą apačioje.

		

Testas sportininko tipui nustatyti

Šį testą sudaro viso labo 6 klausimai. Šie klausimai apima jūsų mąstymą, įpročius, motyvaciją, sporto principus bei naudojamus daiktus sporto salėje. Įdomu tai, kad tai yra grafinio pobūdžio testas, kuriame atsakymai pateikiami ne žodiniu, o vaizdiniu pavidalu. Tereikės įsiskaityti klausimą ir pasirinkti tą iliustraciją, kuri labiausiai atitiks jūsų norimą pasirinkti atsakymą. Galimas tik vienos iliustracijos pasirinkimas. Pagal jūsų pasirinkimo variantus bus pateiktas testo rezultatas, kuris ir apibūdins, kokį sportininko tipą jūs atitinkate ir kas šiam tipui būdinga. Bus įdomu, ar pamatysite tame aprašyme dalelę savęs? Nepabandžius, nesužinosite!

Kokie yra žmonių tikslai treniruotis?

Kiekvienas pradedantis sportuoti, turi savo užsibrėžtą tikslą, kurio jis siekia. Pagal tą tikslą sportininkai dėliojasi savo prioritetus ir atitinkamai elgiasi sporto salėje bei su savimi turi pasirinktinius daiktus.

Turbūt visi pažįstate tokį žmogų, kuris treniruočių salėje daugiau bendrauja su kitais asmenimis, negu sportuoja pats. Taip atrodytų, kad jis nei pats normaliai pasportuoja, nei kitiems leidžią tą padaryti. Laikas tarsi veltui švaistomas nereikšmingoms kalboms, pajuokavimams ir išgyvenimų pasidalinimais. Tačiau tame slypi gilesnė prasmė. Toks žmogus į sporto salę ateina ne tiek, kad pasportuoti ir išsilieti fiziškai, kiek išsilieti emociškai ir patenkinti savo socialinius poreikius su kitais žmonėmis. Jam svarbiau ne sporto, o bendravimo procesas! Ir tame nėra nieko blogo, nes tokio žmogaus sportininko tipas yra bendraujantis sportininkas. Tai tik vienas iš tipų. O jūs savo tipą sužinosite išsprendę šį sporto testą!