fbpx

ULTIMATE GYM (Vilnius)

Sporto klubas Vilniuje Ultimate Gym

Adresas: Architektų g. 11, Vilnius

Tel.nr. 8 615 66 669

Darbo laikas:

  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 7:00 – 22:00
  • 09:00 – 16:00
  • 10:00 – 15:00

Kaina: nuo 20 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/ultimategymlazdynai/

Tinklalapis: https://ultimategym.lt

Aprašymas.

Ultimate Gym – mes esame išskirtiniai, nes mūsų sporto klube visi klientai nuolatos prižiūrimi profesionalių trenerių, todėl jums nereiks pirkti brangių asmeninių treniruočių, kad galėtumėte pradėti tinkamai sportuoti. Nesvarbu kas jūs esate, vyras ar moteris, paauglys, ar senjoras. Nesvarbu kokių tikslų jūs siekiate, numesti ar priaugti svorio, atsistatyti po traumos ar po gimdymo, norite lavinti fizines ypatybes ar pasiruošti varžyboms. Mumis galite pasitikėti.

Mes siūlome įvairias svorio korekcijos ir kūno modeliavimo programas.

Fizinių ypatybių: jėgos, ištvermės ir lankstumo gerinimo programas.

Reabilitacines programas atsigavimui po traumų ir ligų.
Rekreacines programas norintiesm tiesiog gerai ir sveikai jaustis, atsigauti po psihologinio ir nervinio krūvio – streso.

Kaip visi jau žinome sportas yra prevencija daugeliui ligų ir negalavimų, fizinis aktyvumas ilgina gyvenimą ir daro jį pilnavertiškesniu, suteikia gerą savijautą duoda psitikėjimo savimi. O visa tai kelias į jūsų komfortišką ir harmoningą gyvenimą kiekvieną dieną. Mes galime jums padėti.

Apie abonimentus:

Narystė stabdoma tik įsigijus dviejų mėnesių ir ilgesnės trukmės abonementus. Stabdoma ne trumpesniam nei vienos savaitės laikotarpiui, bet ne  ilgesniam nei dviejų savaičių laikotarpiui (ne dažniau nei kartą per mėnesį ir ne daugiau nei 3 kartus). Mėnesio narystė nėra stabdoma.

Turint abonementą, sporto klube galima lankytis vieną kartą per dieną (galioja pasirinkusiems ,,Laisvas“, ,,Dienos“, arba ,,Rytinis“ narystę).

Atėjus sportuoti ne savo laiku bus imamas papildomas (3 €) mokestis (galioja pasirinkusiems „Dienos“ arba ,,Rytinis“ narystę).

Visi abonementai yra vardiniai, todėl lankytis gali tik tas žmogus kieno vardu yra abonementas.

Įsigyjant 3 mėnesių narystę taikoma 10% nuolaida, 6 mėn – 15 %,12 mėn. – 20 % nuolaida.

Nuolaidos taikomos didesnėms asmenų grupėms, bei įmonėms.

sporto klubai vilniuje

Kiti sporto klubai Vilniuje.


Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)