fbpx

PRIKLAUSOMI NUO SPORTO (Vilnius)

Sporto klubas Priklausomi nuo sporto Vilniuje

Adresas: S. Stanevičiaus g. 23, Vilnius

Darbo laikas:

 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 9:00 – 20:00
 • 9:00 – 20:00

Adresas: Lakūnų g. 24, Vilnius

Darbo laikas:

 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 22:00
 • 6:00 – 21:00
 • 8:00 – 19:00
 • 8:00 – 19:00

tel. 8 680 48 118

Kaina: nuo 15 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/priklausomi/

Tinklalapis: https://priklausomi.lt/sporto-klubas | app.priklausomi.lt

El. p.: labas@priklausomi.lt

Aprašymas.

Priklausomi nuo sporto klubo vizija – pasirūpinti kiekvienu žmogumi, suteikti jam profesionalią pagalbą visais sporto ir sveikos gyvensenos klausimais, bei motyvuoti kiekvieną, kad noras gyventi sveikiau niekada nesibaigtų!

Klube visą dieną dirba profesionalių asmeninių trenerių, kineziterapeutų, grupinių užsiėmimų trenerių, mitybos specialistų komanda ir kiekvienas iš jų yra pasiruošęs padėti bet kuriam norinčiam pasiekti savo tikslus!

Priklausomi rašo:

Pradėkit nuo šiandien! Kodėl laukti rytojaus ? Kaip susiimt ??

Tiesiog, reikia didelio apsisprendimo, reikia pažvelgt realybei į akis ir pasakyt sau – viskas, užteks, daugiau taip tęstis nebegali, laikas keistis, laikas pasiekt tai, ko noriu, laikas atrodyt taip, kaip noriu. Ir ne šiaip pasakyt, kad laikysiuos sveiko maisto, bet tikrai turėt tai omeny, ir padaryt labai tvirtą apsisprendimą, kad nepaisant to, kaip besijaustumėt, nesvarbu kas bebūtų – būtina išlaikyti mitybą, nesuvalgyt nei vienos kruopelytės maisto, kuris nepriklauso tai dienai suvalgyti. Su kiekvienu atsisakymu kažko, ko labai norisi, mes sustiprinam valią, ir po to tai padaryt tampa vis lengviau.

Pirmos dvi savaitės yra pačios sunkiausios, nes per jas keičiasi viskas, valosi organizmas nuo viso to nesąmoningo maisto, greitėja apykaita, pradedamas jausti alkis, pradeda degti riebalai ir pradeda matytis rezultatai. Todėl labai svarbu bent tas dvi savaites sukandus dantis dirbti, stengtis, o po to – jau bus dvigubai didesnė motyvacija, ir ji vis išliks, nes kas savaitę kūnas vis dar labiau keisis ir tai neleis sustot ir nebespaust savęs.

Taigi, visą šį sveiką maitinimąsį paverskit principo reikalu. Ar aš silpnas, ar aš stiprus ? Jeigu aš stiprus, vadinasi galiu save kontroliuot, galiu sau pasakyt, kad bus taip ir taip, ir nors ir visas pasaulis aplinkui valgytų picą, aš jos nevalgysiu, ne dėl to, kad man negalima, bet dėl to, kad aš pats sau taip pasakiau, kad jos nevalgysiu – todėl ir nevalgysiu, nes laikausi savo žodžio, nes esu stiprus, nes tai principo reikalas!

Privalom sugebėt save kontroliuot, daryt tai, ką sau pasakom.

Nes jeigu slysim mityboj, tai slysim ir gyvenime, kuomet reikės sunkiai dėl kažko dirbti, stengtis, mes tiesiog pasiduosim, ir nuleisim rankas. Todėl reikia turėt kantrybės, reikia turėt to ryžto, apsisprendimo, užsidegimo, kuris kiekvieną dieną vestų tikslo link.

Kūną keisti nėra lengva, jis keičiasi tada, kai mes kažką keičiame savo gyvensenoje, rutinoje, mityboje ir panašiai. Tada, kai mums yra tikrai sunku, tarkim ŽIAURIAI kažko norisi, ir atrodo nebegali ir jeigu sugebam atsilaikyt, tuomet kūnas keičiasi. Kuomet norim sustot sportuodami, kuomet skauda,dega, būtent ta akimirka yra pati svarbiausia, ir va ten negalime sustot. Paklaust reikia savęs, ar aš esu toks pat kaip visi kiti, kurie sustoja, kai jiems yra labai sunku? Ar aš esu kitoks, stiprus, gebantis save valdyt, ir kai man sunku, spaust save dar labiau, tam, kad pasiekčiau daugiau, negu kiti ?

Visas tas kūno keitimas, sėkmės siekimas, karjeros ir visi kiti dalykai, dalykai, kurie reikalauja sunkaus darbo, tai yra charakterio klausimas. Jūs pasieksit gyvenime atitinkamai tiek, kokio stiprumo turit charakterį. Jeigu jūsų charakteris toks, kad iškilus sunkumui pasiduodat, esant galimybei miegat, ilsitės, tingit, nemėgstat naujovių gyvenime, mėgstat būt komforto zonoj, turėt savo rutiną, jos nekeisti, nekeliat sau jokių tikslų, iššūkių, tai patikėkit, ne tik sporte nepasieksit nieko, bet ir gyvenime.

Kiti sporto klubai Vilniuje.


Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)