People’s Fitness (Vilnius)

People's Fitness Sporto klubas

Sporto klubas Vilniuje – People’s Fitness

Adresas: Saltoniškių g. 9, Vilnius

Darbo laikas:

  • 6:30 – 23:00
  • 6:30 – 23:00
  • 6:30 – 23:00
  • 6:30 – 23:00
  • 6:30 – 23:00
  • 8:00 – 23:00
  • 8:00 – 23:00

Adresas: Žirmūnų g. 68A, Vilnius

Darbo laikas: 24/7

Kaina: nuo 19,95 eur/mėn.

El. p.: [email protected]

Priežastys, kodėl verta rinktis būtent šį Vilniaus miesto sporto klubą.

Tai yra daugiau nei tiesiog sportas. Tai pasakojimas apie žmones. Mūsų tikslas yra aukštos klasės sportą padaryti pasiekiamą kiekvienam. Savo istoriją pradėjome kurti 2017 metų gegužę. Mūsų klube viskas automatizuota. Neturime telefono, fizinės nario kortelės ir beveik nėra personalo. Mūsų klubo nariai gali mėgautis dideliu pasirinkimu tiek pasaulyje garsių Les Mills prekinio ženklo tiek ir įprastų grupinių, bei virtualių  dviračių užsiėmimų, taip pat norintys gali  treniruotis visuose People’s Fitness sporto klubuose Pabaltijyje. People’s Fitness yra naujausios technologijos, moderniausia įranga ir stilingas dizainas kartu. Ateik ir išbandyk jau šiandien!

Moderni įranga ir jauki atmosfera

Jums siūlome tik šiuolaikinę profesionalią lengvojo kultūrizmo įrangą, sukurtą pasaulio lyderių Life Fitness, Hammer Strength, TRX ir Bosu. Treniruokliai pritaikyti skirtingo pasirengimo lygio klientams, taikantiems įvairius treniravimosi metodus.

Grupinės treniruotės su profesionaliais treneriais ir virtualios treniruotės

Pasaulinio garso grupinės treniruotės Les Mills. Visos Les Mills treniruotės sukurtos kartu su profesionalais – sporto instruktoriais, fizioterapeutais ir muzikos redaktoriais. Kontroliuokite savo progresą, pasiekite naujų tikslų ir geriausių rezultatų!

👉 Visi sporto klubai Lietuvoje ir sporto klubų žemėlapis!

Panašūs straipsniai