fbpx

MUSCLE MAKERS GYM (Vilnius)

Sporto klubas Vilniuje Muscle Makers Gym

Adresas: Vido Maciulevičiaus g. 51, Vilnius

tel. 8 658 51 111

Darbo laikas:

  • 6:30 – 22:30
  • 6:30 – 22:30
  • 6:30 – 22:30
  • 6:30 – 22:30
  • 6:30 – 22:30
  • 9:00 – 21:00
  • 9:00 – 21:00

Kaina: nuo 15 eur/mėn

Facebook: https://facebook.com/themusclemakersgym/

Tinklalapis: https://musclemakers.lt/

El. p.: registratura@musclemakers.lt

Aprašymas.

Sporto klubas, kuriame su šypsena pasitinkamas ir į draugišką sporto bendruomenę su džiaugsmu priimamas kiekvienas naujas narys!

Modernus ir jaukus interjeras
Per du aukštus įsikūrusios treniruočių salės aprūpintos kardio bei stacionariais treniruokliais, laisvaisiais svoriais ir papildoma gimnastikos įranga, kad kiekvienas klubo narys galėtų užsiimti mėgstama sportine veikla. Klube įrengta poilsio zona, kurioje galite atsikvėpti prieš ar po treniruotės: atsigerti kavos/arbatos ar proteino kokteilį, pavartyti sportinius žurnalus.

Patogus darbo laikas
Mūsų sporto klubas dirba kasdien nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, kad kiekvienas mūsų narys galėtų sportuoti jam patogiu laiku. Dažniausiai bent kelias valandas dirbame ir per didžiąsias metų bei valstybines šventes.

Padėti pasiruošęs personalas
Mūsų trenerių komanda visuomet pasiruošusi Jus pakonsultuoti dėl pratimų atlikimo technikos, naudojimosi treniruokliais, padėti pasiekti užsibrėžtų tikslų, įkvėpti ir motyvuoti. Šauniosios administratorės visuomet Jus pasitiks ir išlydės su šypsena, pakonsultuos narysčių įsigijimo ir jų kainodaros klausimais bei Jūsų pageidavimu suplaks Jums proteino kokteilį ar padarys puodelį kavos.

Trenerio patarimai: Treneris Erikas

Ar nepamirštate valgyti pusryčių?
Moksliškai įrodyta, kad praleidę pusryčius, priverčiame organizmą badauti, ir toks stresas jam – ne į naudą. Taip priverčiame organizmą kaupti atsargas. Praleisdami pusryčius skatiname medžiagų apykaitos procesų lėtėjimą.

Atlikti tyrimų rodo, jog pusryčius valgančių žmonių kūno masės indeksas mažesnis. Be to, nepusryčiavus kamuoja stipresnis alkio jausmas, todėl per pietus suvalgoma daugiau, nei reikėtų.

O tam, kad sveikas maistas būtų dar ir skanus ir tikrai nepraleistumėte pusryčių, kreipkitės! Treneris Erikas Jums sudarys pilnavertį mitybos planą.

Kiti sporto klubai Vilniuje.


Sveiki, klausimus rašykite ČIA ;)